Francie: Nigerijec unesl jedenáctiletou postiženou dívku a sexuálně ji napadl

Francie: Nigerijec unesl jedenáctiletou postiženou dívku a sexuálně ji napadl

Je až s podivem, že se ještě ve stávající situaci islamizovaných evropských zemí někdo neobává nechávat – byť za bílého dne – nezletilé dcery samotné na ulici. V bezpečí není ani dospělá žena, natož malé dítě.

Prokurátoři v soudní síni v Roanne – malé obci v oblasti Loiry ve střední Francii – v úterý formálně obvinili 19letého Nigerijce z únosu a sexuálního napadení 11leté mentálně postižené dívky.

Policie tvrdí, že Nigerijec – žadatel o azyl a bývalý „nezletilý bez doprovodu“ – unesl v neděli večer nezletilou mentálně postiženou dívku a několik hodin ji držel proti její vůli v hotelovém pokoji v sousedním městě Coteau.

Une fillette de 11 ans enlevée, séquestrée et peut-être agressée sexuellement
hotel, kam vetřelec dívku unesl

Ustaraní rodiče oběti nejprve kontaktovali policii kolem 17:00, poté, co se mladá dívka nevrátila domů ze své obvyklé nedělní procházky do centra Roanne, přestože toho rána opustila rodinný dům v 10.00 ráno.

Pomocí GPS dívčina mobilního telefonu, videozáznamu a týmu K9 se úřadům podařilo najít mladou dívku v hotelovém pokoji v pondělních časných ranních hodinách částečně nahou, což je vedlo k přesvědčení, že se stala obětí sexuálního napadení.

Soudní policie, která byla přivolána, aby pomohla místní policii s případem, zatkla mladého Nigerijce, – který byl s 11letou dívkou, která byla fyzicky v pořádku, ale údajně v šoku – v hotelu Lemon, kde pobývá.

Oběť před pubertou, která byla objevena v hotelovém pokoji nigerijského vetřelce, vyšetřovatelům řekla, že se jí násilně dotýkal a líbal ji v době, kdy ji držel v zajetí.

Nigerijec, který tvrdí, že dívku pozval k němu domů, protože měla hlad, vyvrací všechna tvrzení o sexuálním napadení, dokonce zašel tak daleko, že tvrdil, že to byla ve skutečnosti mladá dívka, která mu učinila sexuální návrhy.

Podle zprávy místních médií devatenáctiletý žadatel o azyl také tvrdí, že se rozhodl ponechat si ji přes noc ve svém hotelovém pokoji, protože v tu noc už nejezdila hromadná doprava.

Právníci, kteří mají na starosti stíhání nigerijského vetřelce za jeho údajné zločiny, jeho příběhu neuvěřili. V úterý prokurátoři obžalovali 19letého Nigerijce z únosu a také z násilné trestné činnosti a sexuálního napadení nezletilé osoby mladší 15 let. Žalobci také požadovali, aby soudce vzhledem k závažnosti údajných trestných činů poslal obžalovaného do předběžné vazby.

Za své prohřešky hrozí žadateli o azyl až 10 let vězení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Nigerijec unesl jedenáctiletou postiženou dívku a sexuálně ji napadl

  1. Vítači a voliči Pirátů jsou přesvědčeni, že k nám tito vetřelci nejdou a nepůjdou, že všichni jdou do Německa, Francie, Švédska, prostě na západ. Ovšem jen co se západ nasytí, a EU nás přinutí zvýšit džízu pro invazisty, jsme zanedlouho na řadě, zvláště s Piráty, jež dosud odhlasovali v EU parlamentu vše co tamější neomarxisté požadolvali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout