Další muslimský kuchař, plivající na jídlo nemuslimům (video)

Další muslimský kuchař, plivající na jídlo nemuslimům (video)

Už ve dvou článcích jsem upozornila na případy, kdy muslim plival do jídla nemuslimům. V islamizovaných zemích nejde o ojedinělý jev, zřejmě jen velmi zřídka se povede podobné konání dokázat. Jediným řešením tak je muslimy v nemuslimských restauracích nezaměstnávat a samozřejmě také nejíst v muslimských restauracích.

V Dillí odhalili další případ muže plivajícího na placky při jejich přípravě. Muž jménem Mohammad Khalik byl zatčen v souvislosti s případem poté, co se na internetu objevilo video, na němž údajně plive na placky. Byl to druhý takový případ za posledních 7 dní.

Vyšetřování odhalilo, že pochází z hotelu Madeena v oblasti Bhajanpury v severovýchodním Dillí. Na videu byl kuchař viděn, jak plive na placky těsta, než je dal do tandooru. Kuchař byl identifikován jako Mohammad Khalik.

Minulý týden byly policií v Dillí zatčeny další dvě osoby, Mohammad Ibrahim a Anwar, poté, co se na internetu objevilo video, na němž plivou na připravované jídlo.

Je třeba podotknout, že se jednalo o přípravu jídla pro hinduisty, jimž se ovšem muslimové cítí být nadřazeni podobně, jako všem nemuslimům. Tyto případy se daří odhalovat stále častěji právě v Indii, což je zřejmě dáno nejen tím, že má dnes u sebe mobil s kamerou snad každý, ale tyto případy se tam daří pravděpodobně odhalit i proto, že prostory, kde se pokrmy připravují, nejsou vždy striktně odděleny od prostoru jídelny, kde se pokrmy podávají. Otázka je, co by asi bylo vidět v kuchyních nejedné evropské kebabárny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Další muslimský kuchař, plivající na jídlo nemuslimům (video)

  1. Vskutku mlslimům nelze nikdy věřit, vždy budou kafíry pohrdat a nikdy se je nebudou brát za přátele, protože nesmí dle jejich přikázání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout