Syrský vetřelec ubodal Němku 49 bodnými ranami

Syrský vetřelec ubodal Němku 49 bodnými ranami

Vraždy ze cti se stávají západoevropskou klasikou. Mnohé Evropanky vůbec netuší, o čem je islám. Žena je majetek muže, který si pak s tímto majetkem může dělat co se mu zachce. Skutečně cokoli. Třeba opakovaně vrážet nůž do těla, ovšem aniž by pachatel pociťoval sebemenší lítost. Jediné, co cítí, je zpravidla vztek, že si jeho majetek dovolil v čemkoli odporovat či dokonce svého majitele opustit.

Pokud existovaly nějaké pochybnosti o úmyslu vraždy, tak sám obviněný je ve svém posledním prohlášení rozptýlil. V úterý 23. února musel zaplatit za svůj čin. Verdikt byl jasný: doživotí! Soudci krajského soudu v Hagenu byli přesvědčeni, že David G. (25) zabil svou přítelkyni Violettu R. (38) 49 bodnými ranami nožem.

„Doslova si žádal o doživotní trest, nikdy v životě jsem nic takového neviděla,“ řekla předsedkyně senátu Heike Hartmann-Garschagenová.

Sám obviněný dal jasně najevo, že oběť považuje za svůj majetek a že má právo s ní dělat, co se mu zlíbí. David G., který byl předtím odsouzen k dvanácti letům vězení za obchodování s lidmi ve své domovské zemi, zůstal ohledně verdiktu klidný. Objevil se u soudu pečlivě učesaný, s nápadnou bradkou a značkovým svetrem Gucci.

Ve vztahu s Violettou R., matkou tří dětí, docházelo z jeho strany k častým útokům. Vetřelec údajně opakovaně vznesl nepodložená obvinění proti svojí partnerce. David G. například obvinil Violettu, že potratila jeho nenarozené dítě – ve skutečnosti oběť potratila samovolně. Nakonec ji – také neprávem – obvinil, že ho práská na policii, vysvětlil soudce.

Soud byl proto nakonec přesvědčen, že Syřan, který byl policii dobře znám, zabil Violettu v jejím bytě v noci 10. června 2020. Podle zjištění soudu dal Violettině dceři Kiaře (3) tablet a sluchátka a zamkl ji v dětském pokoji. Pak napadl Violettu, přičemž si musel dvakrát jít pro další nůž, protože ostatní během útoku zlomil! Několik bodných ran bylo smrtelných, vysvětlil u soudu soudní znalec.

Na mrtvole vrah rozložil fotky, které ukazují jeho, Violettu a Kiaru. „Pravděpodobně chtěl ukázat, co si myslí, že bylo zničeno,“ říká Hartmann-Garschagen.

Rozsudek ještě není konečný, obviněný se proti němu může odvolat. Jeho právník požadoval trest vězení za zabití, namísto za vraždu.

Vzhledem k tomu, že se vetřelec odvolal, je možné, že se nakonec jeho trest sníží. Nebylo by to poprvé, kdy byl podobný verdikt při odvolání zvrácen a pachatel byl například seznán psychicky nemocným.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Syrský vetřelec ubodal Němku 49 bodnými ranami

  1. Z našeho pohledu skutečně otřesné, z jejich pohledu běžný způsob života posvěcený jejich ideologií. Dříve se v diskusích často objevovala hláška z filmu vetřelec „zabijte to, ať to nenaklade vajíčka“ , bohužel dnes již je nakladeno miliony hnízd s oplodněnými vejci. 🙁

  2. Slávku přesně, pro ty magory zcela běžná věc. Mám v příbuzenstvu kluka, který je nemocen a nikdy nevíte, co provede, protože je nekontrolovaně občas agresivní. Stát, doktoři , policie řekne my s tím nemůžeme nic dělat. Takové jsou zákony. Příbuzní jen doufají, že někdy nedojde k nejhoršímu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout