V Soluni zakázali výstavbu mešity (video)

V Soluni zakázali výstavbu mešity (video)

Mešity a modlitebny jsou pro muslimskou komunitu velmi důležité. Všude, kde je jejich výstavba povolena, se dřív či později okolí dané mešity či modlitebny islamizuje. Rostoucí počty mešit v celé Evropě jsou alarmujícím znamením islamizace jednotlivých zemí. Víte například, že první mešita byla v Německu postaven až v roce 1990? Do té doby tam měli muslimové jen modlitebny. Momentálně už jich tam mají tisíce a počty nadále neútěšně rostou.

Ve Francii a Německu každou hodinu konvertuje jeden člověk k islámu a každý den se změní jeden kostel na mešitu. Mešity rostou jako houby po dešti ve všech zemích, počty modliteben neznáme, neboť mnoho jich je tajných. Tajné modlitebny jsou pro muslimy v zemích, kde zatím islám nepřevládá, velmi důležité. Právě tam si mohou pořádat nenávistná kázání, aniž by byli sledováni.

Soluň mešitu odmítla

Řecko je zemí, která už z historických důvodů není k islámu příliš vstřícná. I přesto ovšem v pokrokových Athénách vloni povolili výstavbu nové mešity. Do roku 2020 byly Athény jedním ze dvou hlavních měst zemí EU, kde nebyla v posledních 200 letech postavena žádná mešita. Nyní už není mešita pouze v Bratislavě (ve videu se nesprávně uvádí, že Athény byly jedinou metropolí, kde není mešita, ovšem autor videa úplně zapomněl na Slovensko, které je jedinou zemí, kde je výstavba mešit zapovězena).

Soluň se tedy drží a zdá se, že novou mešitu na svém území jen tak nedopustí. Mezitím už ovšem ve Štrasburku budují jednu monstrózní mešitu, jejíž výstavba byla povolena i přesto, že ji staví turecká islámská extremistická skupina, která hlásá chalífát a nastolení práva šaría.

z výstavby athénské mešity neměli obyvatelé Athén radost

Řekové mají velmi špatné zkušenosti s muslimy, ty mají ovšem i jiné evropské země. Je to jen špatná znalost historie či neschopnost vzít si příklad z našich předků, kteří v roce 1683 hnali Turky od Vídně? Od města, kde je dnes už nadpoloviční většina obyvatel cizinců, většinou muslimů…

Zaki Mohammed Archives - Greek City Times
mešita v Athénách byla – k nelibosti většiny místních – dostavěna

Soluň nám jasně ukázala, jak se máme ve vztahu k islámu chovat. Nepřipustit jeho atributy ve vlastní zemi. My už ovšem máme smůlu, mešity i modlitebny již roky v naší zemi stojí a postupně přibývají další. Jedním ze základních signálů počínající islamizace jakéhokoli území jsou kebabárny. Jejich rostoucí počet v jakékoli lokalitě značí i rostoucí počet muslimů. A co je na tom nejhorší? Fakt, že spousta nemuslimů chodí do těchto kebabáren nakupovat. Pranic jim nevadí, že 10% z tržby jde automaticky na džihád…

Kdypak si vezme i zbytek Evropy příklad ze Soluně?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Soluni zakázali výstavbu mešity (video)

  1. No ano, značkovat si terén pomocí svatostánků je všem abrahámistickým náboženstvím jaksi vrozené. Ať už jde o kostely, synagogy, anebo mešity.
    Na prahu 21. století se v Evropě schyluje k DALŠÍ náboženské válčičce.
    NEUVĚŘITELNĚ , bizarní, děsivé.
    ???

  2. Jak říkal Erdogan, mešity jsou naše kasárna, a mlslimové naši vojáci. A cizí kasárna na území jiného státu vždy znamenají podmanění. A občané západních zemích, možná i u nás, nejspíše po podmanění touží, když tak volí 🙁 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout