Podívejte se, jak španělská policie tahá africké vetřelce z odpadků (video)

Podívejte se, jak španělská policie tahá africké vetřelce z odpadků (video)

Muslimští vetřelci jsou ochotni ve snaze dostat se do Evropy občas zajít docela daleko. Ne vždy mají dostatek financí na pašeráky, hledají tak jiné, zdánlivě jednodušší, či alespoň levnější cesty. Invazisté, kteří míří do Evropy z Maroka, volí buď trasu po moři na nyní přecpané Kanárské ostrovy nebo zkouší překonat šestimetrové ploty, které dělí Maroko od španělských enkláv Ceuta a Melilla.

Pokud se už dostanou do některé ze španělských enkláv, tak se samozřejmě i odtud potřebují nějak dostat dál na evropskou pevninu.

Španělská policie v pondělí zveřejnila záběry zachycující dva neúspěšné pokusy vetřelců o vstup a jejich zvláštní úkryty. Policie je našla ukryté v popelářském voze pod množstvím použitého skla. Další nezdokumentovaný muž dokonce zašel tak daleko, že se v pátek schoval v pytli toxického popela ze spalovny.

Při poslední operaci v Melille bylo před nelegálním vstupem vystopováno a zadrženo 41 lidí. Byli nalezeni v lodích, kontejnerech a návěsech. Čtyři z nich byli schovaní v kontejnerech plných rozbitých lahví k recyklaci. Jen v letošním roce zadrželi představitelé Guardia Civil 1781 lidí v bezpečnostní zóně přístavu, když se nepozorovaně snažili vstoupit do pevninského Španělska.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout