Muž tmavší pleti vyhodil do povětří lékařskou ordinaci v Göteborgu (video)

Muž tmavší pleti vyhodil do povětří lékařskou ordinaci v Göteborgu (video)

Göteborg patří zároveň s Malmö k nejvíce multikulturním městům. Ostatně, už v minulosti jsem přinesla stran tohoto města několik zajímavých informací. Jako například o tom, jak si v jedné islamizované čtvrti, ovládané místním muslimským gangem, položili na silnici zátarasy a kontrolovali, kdo do jejich čtvrti vjíždí. Vpustili jen ty, kdo tam – dle jejich názoru – měli co dělat.

Právě toto město je i podle názoru policie spolu s Malmö natolik nebezpečným, že se tam už nedaří udržet kriminalitu pod kontrolou a predikce je taková, že už to bude jen horší. Budoucí kriminálníky si tam ostatně vychovávají takřka od plenek, neboť tamní islámská školka už deset let vychovává ty „správné“ džihádisty. Právě v tomto městě jsou také bombové útoky nebo přestřelky gangů takřka na denním pořádku.

útok se podařilo nahrát na video

Jak můžete vidět na záznamu výše, tak obětí kriminality se stala i lékařská ordinace. Útočníka se podařilo natočit na kameru, nicméně zatím nebyl dopaden. Ví se jen, že je tmavší pleti. Snad proto policie příliš se zveřejněním videa nespěchala.

Při explozi, která se odehrála 11.11.2020 byly zraněny dvě ženy. Pětaosmdesátiletá žena a čtyřicátnice byly později převezeny do nemocnice.

Policie nyní žádá veřejnost o pomoc při vyšetřování. Bezpečnostní video z incidentu ukazuje muže tmavé pleti, jak vstupuje na recepci, něco dělá s rukama a pak jde na toaletu. Brzy poté došlo k silné explozi, zatímco muž klidně vyšel z areálu.

Incident je popisován jako pokus o vraždu a obecné ohrožení, ale žádný podezřelý nebyl zatčen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout