Tito mohamedáni opakovaně znásilnili třináctiletou dívku

Tito mohamedáni opakovaně znásilnili třináctiletou dívku

Opět se vracím k epidemii etnického znásilnění, která v posledních letech postihla Anglii. S jasnou spoluvinou policie, která se bála obvinění z rasismu, pokud bude znásilnění vyšetřovat. Mezitím, bez zájmu policie, úřadů i politiků, tisíce pákistánských muslimů znásilnily tisíce bílých dívek.

Dnes se tedy podíváme na další ze sérií násilníků, kteří několik let v klidu a pohodě znásilňovali bílé dívky. Násilí ze strany těchto odpudivých kreatur musela dívka snášet celých třináct měsíců, než její utrpení skončilo.

Dvanáct muslimů. Dvanáct násilníků. Dvanáct bestií. 12 Pákistánců, kteří v letech 2011 až 2012 opakovaně znásilnili bílou anglickou dívku v Yorkshiru. Strašlivá muka trvala celých 13 měsíců. V roce 2016 bylo všech dvanáct násilníků odsouzeno k celkem 140 letům vězení. Rozsudek byl teprve nedávno potvrzen.

V oblasti, kde ke zneužívání došlo, se konaly také protesty členů muslimské komunity, protože, znásilňování nepovažovali za znásilňování a tedy ani za trestný čin. Nemuslimské nezahalené dívky si přece podle Koránu mohou brát jak libo. Mohamed to tak dělal také.

Vůdce gangu Ahmed Al-Choudhury však nakonec unikl rozsudku a nyní žije v Bangladéši od doby, co v roce 2012 uprchl na samém začátku vyšetřování.

Na snímku jsou (zleva doprava, shora) 23letý Tanqueer Hussain, který byl uvězněn na 13 let, Bilal Ziarab, uvězněn na 12 let, Nasir Khan, 22 let, uvězněn na 13 let, a Yasser Kaibir, uvězněný na 15 let.

V další řade je 20letý Zain Ali, který byl odsouzen do ústavu pro mladistvé pachatele na osm let, 63letý Mohammed Akram, uvězněn na pět let, Khalid Mahood, 17 let, a Hussain Sardar, šest let v ústavu pro mladistvé.

Dole je Israr Ali, odsouzený na tři a půl roku jako nezletilý, Faisal Khan, 27 let, a Saqib Younis, oba uvězněni na 13 let, a Sufyan Ziarab, uvězněn na 15 let.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout