Ve Francii zatkli černého rasistu za přípravu bombových útoků

Ve Francii zatkli černého rasistu za přípravu bombových útoků

Nálepka rasisty se vztahuje vždy jen na bělochy. Stačí, když nesouhlasíte s politikou multikulturalismu, a hned jste nálepkováni za rasisty a xenofoby. To zcela nepokrytě rasistické hnutí BLM nikdo oficiálně rasistickým nenazve. Přitom protibělošská hesla jsou běžnou součást jejich demonstrací. Myslím, že větší rasisté, než tito černoši, se dnes budou hledat stěží. Jeden takový rasista, o němž se dnes nesmí mluvit, byl nyní dopaden ve Francii.

Francouzská policie zahájila vyšetřování poté, co údajný černý rasista vyhodil do povětří byt při výrobě domácích výbušnin a zranil sebe a další osobu na pařížském předměstí.

37letý muž byl zatčen ve středu po výbuchu a požáru na adrese v Saint-Leu-la-Foret, oblasti severozápadně od francouzského hlavního města. Při výbuchu a následném požáru byli zraněni dva lidé, muž a žena.

„Od středečního rána probíhá vyšetřování vedoucích zločineckých spolků a muž byl obviněn z neoprávněné výroby výbušných zařízení,“ řekl ve čtvrtek mluvčí prokuratury Pontoise.

Podezřelý muž byl již v minulosti odsouzený za přitěžující násilí a hrozby proti veřejně činné osobě. Pachatel byl zatčen spolu s 29letou ženou, která nemá záznam v trestním rejstříku.

Místní média informovala, že odborníci na likvidaci bomb a hasiči byli povoláni do bytového domu poté, co ve středu kolem 8:00 místního času vypukl požár, zatímco policie preventivně evakuovala kolem 30 obyvatel.

Muž údajně utrpěl vážné popáleniny na rukou při použití chemikálií ve snaze vyrobit výbušné zařízení, zatímco jiné látky byly nalezeny uvnitř jeho bytu.

„Tento jedinec se domnívá, že africká rasa je lepší než evropská rasa, což je patrné zejména z jeho komentářů na Facebooku,“  řekl deníku Le Figaro místní policejní zdroj.

Muž byl už dříve údajně uvězněn poté, co byl shledán vinným z volání po násilí proti policistům v blogu z roku 2016.

Právě různé rasistické bojůvky jako BLM a s ní spřízněná Antifa mají za úkol rozdmýchávat nenávist černochů k bělochům. To vše za současného stěhování Afriky do Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout