Včera došlo k velké bitce vetřelců z bosenského tábora kvůli urážce lžiproroka Mohameda (videa)

Včera došlo k velké bitce vetřelců z bosenského tábora kvůli urážce lžiproroka Mohameda (videa)

Jak sami víte, tak urážka lžiproroka Mohameda je pro muslima horší, než třeba urážka jeho samého. Můžete urazit jeho rodiče, sourozence, kohokoli a nedočkáte se tak bouřlivé reakce, jako v případě, kdy urazíte násilného pedofilního Mohameda.

Včera došlo v táboře pro vetřelce v Blažiji poblíž Sarajeva v Bosně a Hercegovině k nepokojům, jaké zde zatím nepamatují. Zúčastnilo se jich asi 2000 muslimských vetřelců. Bitku vyvolala urážlivá slova o lžiproroku Mohamedovi.

Několik muslimských invazistů bylo zadrženo po masovém střetu mezi dvěma skupinami v přijímacím středisku v Blažiji nedaleko Sarajeva. Jejich konflikt se brzy stal jednou velkou bitkou, při níž došlo i k útokům na policii, která přijela zasáhnout. 

BiH: Violent incidents reported in Blažuj migrant camp – Balkans News
v bitce do odneslo i policejní auto

Dva policisté a zaměstnanec Mezinárodní organizace pro migraci, která tábor spravuje, byli zraněni. Byl to jeden z největších incidentů v Bosně a Hercegovině od začátku invaze v roce 2015. Vetřelec, který incident způsobil, čeká na deportaci z Bosny a Hercegoviny.

Podle jedné z verzí měl hádku vyprovokovat šíitský muslim – Íránec, který měl lžiproroka urazit. Posléze už byla bitka sunité (většinou Afghánci a Pákistánci) proti šíitům (Íránci). Jedna z verzí také hovoří, že hlavním popudem k bitce byla především chystaná deportace jednoho z násilných vetřelců. Urážka Mohameda už pak jen přilila olej do ohně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout