Tato žena byla obžalována z rozsáhlých volebních podvodů v USA

Tato žena byla obžalována z rozsáhlých volebních podvodů v USA

Letošní prezidentské volby v USA byly jednou velkou fraškou, která nám jasně ukázala, že se již na žádnou demokracii ani nehraje. A už vůbec ne na pluralitu názorovou či politickou. Na to ostatně nepotřebujeme chodit do USA, také EU je plně pod vlivem globalistů, prosazujících jednu jedinou ideologii napříč světem.

O volebních podvodech v prezidentských volbách v USA se psalo už mnohé. Nicméně dosud byly veškeré stížnosti smeteny ze stolu, i když byly prokázány jak machinace s korespondenčními hlasy, tak fakt, že volili i nebožtíci. Stejně tak byly předloženy důkazy o tom, že byl volební systém Dominion napojen na internet, či bylo dokonce předloženo video, na němž prokazatelně zástupci demokratů v Atlantě manipulovali s hlasy. Nyní zde však máme konečně první obvinění a lze jen doufat, že nebude poslední.

Levicová aktivistka z Texasu byla zatčena za rozsáhlé volební podvody v souvislosti s prezidentskými volbami v USA v listopadu.

Texaský státní zástupce Ken Paxton ve středu oznámil, že žena jménem Rachel Rodriguezová byla zatčena.

Je podezřelá z řady trestných činů, včetně volebních podvodů, nezákonného hlasování a nezákonné „pomoci“ starším lidem volit korespondenčně.

Rodriguezová byla odhalena konzervativním novinářem sítě „Projekt Veritas“, který vyvolal rozruch upozorněním na rozsáhlé podvody během voleb. Na videu byla žena viděna, jak přiznává, že to, co dělá, je nezákonné.

Mnozí lidé nadále tvrdí, že k žádným volebním podvodům nedošlo. „Vždy jsme věděli, že taková tvrzení jsou nepravdivá a zavádějící, a dnes jsme obdrželi další konkrétní důkazy o tom, že se u voleb podvádělo“ řekl Ken Paxton.

Pokud bude usvědčena, Rachel Rodriguezové hrozí až 20 let vězení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout