Tak vypadá „úcta“ mužů k ženám (videa)

Dnes jsem zcela náhodou narazila na dvě různá videa, která ukazují muže jiných kultur (v prvním případě je jisté, že jde také o muslima) při tom, jak se projevují k ženám. Ať už cizím, jak dokládá video z kanadského Toronta níže nebo k vlastním, jak ukazuje video jakési neznámé muslimské rodiny.

k bití žen nabádá muslimy přímo korán
Toronto, úterý 12.1. a multikuturní obohacení v praxi

A víte, co je na tom nejšílenější? Že právě různé militantní feministky bývají často vítačkami muslimských invazistů. Či tedy to, že současná ideologie výrazně nadřazuje a podporuje islám a islamizaci Evropy, ale na druhou stranu zavádí kvóty na ženy (které chce ovšem muslim vidět tak akorát u plotny nebo v posteli) a podporuje LGBTQ ideologii (přitom v deseti muslimských zemích je stále podle práva šaría za homosexualitu trest smrti)….

Právě dvě výše uvedená videa hovoří o zvrácenosti tzv. „sluníčkářů“, kteří jeden den pobíhají v průvodu pod transparentem „Uprchlíci vítejte“ a jindy na Prague pride s duhovou vlajkou. To ukazuje buď na absolutní idiotismus těchto lidí či na jejich patolízalské podlézání současné zvrácené ideologii.

A víte, že jeden z těch, kdo se objevují na obou těchto demonstracích, podporujících na jedné straně islamizaci a na té druhé LGBTQ, chce být příštím premiérem? Šílená představa….

Titulek: 27letá studentka islámského práva z Afghánistánu byla ubitá k smrti a její tělo bylo spáleno poté, co byla falešně obviněna ze zničení kopie Koránu. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout