Zatím asi nejjasnější důkaz volební manipulace můžete vidět na videu z Atlanty

Zatím asi nejjasnější důkaz volební manipulace můžete vidět na videu z Atlanty

Celý „liberální“ svět – především pak státy EU – už dávno gratuloval Bidenovi k vítězství, přitom stále častěji vylézají na povrch další a další důkazy záměrných manipulací a volebních podvodů, zejména z některých sporných států. Jedním z nejkřiklavějších je pak volební podvod v Georgii, konkrétně pak v Atlantě.

Právě z Atlanty je video, které můžete shlédnout níže. Je samozřejmě v angličtině, nicméně zcela jasně je na něm vidět, jak v noci poté, kdy už neměl být v místnosti nikdo přítomen, tam zůstaly čtyři osoby, které zcela záměrně manipulovaly s hlasy.

Zatím nejjasnějším důkazem volebních podvodů jsou kódované bezpečnostní videozáznamy ze State Farm Arena v Atlantě, stát Georgia. Demokratičtí zástupci poslali domů republikánské pozorovatele a představitele médií s tím, že následuje přestávka. Ale čtyři zástupci demokratů zůstali vzadu. Později, když se nikdo nedíval, vytáhli bedny plné hlasovacích lístků zpod stolů a celé hodiny pak manipulovali s lístky, aniž by někdo dohlédl na to, co s nimi ve skutečnosti dělají

Atlanta – zástupci demokratů zůstali dlouhé hodiny sami v místnosti, i když byla vyhlášena pauza. Po celou dobu manipulovali s volebními lístky…

Stále je ve hře také žaloba na podvody v Pensylvánii, kde se mělo ve velkém podvádět zejména při korespondenčním hlasování. Případ je nyní u Nejvyššího soudu. O rozhodnutí stran tohoto státu by mělo být jasno ve středu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout