Nigerijec hodil šedesátiletou Němku do kolejiště

Nigerijec hodil šedesátiletou Němku do kolejiště

Rozhodně se nejedná o první případ, kdy africký vetřelec strčil někoho do kolejiště. Jistě i vy máte v paměti případ Eritrejce, který také v Německu hodil pod vlak matku s dítětem. Osmileté dítě tento útok nepřežilo. Žena, která se tentokrát stala terčem útoku Nigerijce, měla více štěstí.

46letý Nigerijec strčil náhodnou pasažérku do kolejiště, zatímco utíkal před revizory, kteří kontrolovali jízdenky na regionálním nádraží frankfurtského letiště. Federální policejní vyšetřovatelé pronásledovali pachatele a krátce nato ho zatkli před terminálem 1. Šedesátiletá Němka si při pádu poranila hlavu, krátce ztratila vědomí a potřebovala lékařskou pomoc.

Tým revizorů Deutsche Bahn AG nejprve narazil na muže na trati S9 z Wiesbadenu do Hanau. Vzhledem k tomu, že neměl platnou jízdenku, revizoři ho vyloučili z další cesty na frankfurtském letišti. Poté začal muž revizorům utíkat, běžel přes nástupiště a schodiště, směrem k terminálu. Přitom nemilosrdně strčil do cestující tak silně, že spadla na koleje. Naštěstí v tu chvíli nepřijížděl žádný vlak, takže revizoři byli schopni okamžitě zachránit zraněnou z nebezpečné zóny a informovat záchrannou službu. Poté muže pronásledovala policie, nakonec ho zatkli před terminálem 1.

Federální policie zahájila vyšetřování pro podezření z ublížení na zdraví a zneužívání dávek. Vzhledem k tomu, že byl obviněný obžalovaný také z vydírání, byl již policii dobře znám. Poté byl předán hessenské státní policii.

Co k tomu dodat? Nigerijec byl policii dobře znám za předchozí trestné činy, přesto může v Německu zůstávat. Tak, jako statisíce jiných recidivistů z Afriky i zemí Středního a Blízkého východu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.