Rasové experimenty evropských neomarxistů

Rasové experimenty evropských neomarxistů

Snad nikdo soudný už dávno nepochybuje, že invaze, zejména z Afriky, není žádnou „uprchlickou vlnou“ či „migrační krizi“, jak se nám snaží namluvit EU či probruselští politici. Většina invazistů přichází Evropu zabrat a islamizovat. V drtivé většině případů nejde o chudáky, kteří utíkají před válkou, ale o dobyvatele.

Dnes jsem narazila na jednu připomínku experimentu, který nyní oživují v Itálii. Nicméně, v mnoha dalších evropských zemích běží kontinuálně, aniž by se to jakkoli připomínalo. A je nasnadě, že tento experiment má zcela jasný záměr, o němž se ve vztahu k invazi záměrně mlčí.

V Itálii nyní tamní socani (PD) oživují svůj vlastní program, který začali realizovat ještě v dobách, kdy byli nejsilnější vládní stranou. Nyní jsou stranou koaliční, což jim samozřejmě dalo tuto možnost. Připomínám, že tytéž aktivity probíhají například v Německu nebo ve Švédsku již dlouhodobě. V Itálii byl přerušen po nástupu Salviniho a oddálila jej i současná situace, která nepřeje sdružování. Nicméně jakmile to bude možné, měl by pokračovat.

Oč se jedná?

  1. Program, schválený ještě vládou PD (italská sociální demokracie) zaváděl návštěvy italských studentů (a zejména pak studentek) v přijímacích azylových střediscích. Dohoda o „vytváření příležitostí pro mezikulturní výměnu a vzájemné znalosti mezi italskými studenty a migranty, uprchlíky a žadateli o azyl, jejich vrstevníky a zlepšení úrovně znalostí o italském a evropském přijímacím systému“. Jak je uvedeno v dokumentu, má jít o podporu osvětových aktivit v procesech přijímání a integrace. Součástí programu je i návštěva dětí v přijímacích centrech systému Sprar.
  2. Program, který byl schválený prakticky souběžně, ukazuje, oč především těm, kdo tyto programy vymýšlí, jde (za vším podobným hledejte EU). Prakticky souběžně s tím běžely kurzy, o nichž jste již jistě slyšeli, protože se opět jedná o projekt EU, praktikovaný i v dalších zemích. Oč v tomto programu jde? Žadatelé o azyl zde dostávají jakýsi návod, jak přistupovat k ženě, aby „zabrala“ a jak se s ní sexuálně sblížit. Tedy jednoduše učí se, jak evropské dívky dostat „do postele“. Už chápete, proč všechny ty reklamy černobílých párů?

Tyto programy plně korespondují s tím, co současní neomarxisté dlouhodobě prosazují. Není náhoda, že za vším stojí EU, vždyť europarlament již odsouhlasil hned dvě tzv. „Africké deklarace“, které mají zajistit mimo jiné i trvalý přísun Afričanů podobně, jako Marakéšská deklarace, která je ostatně také z dílny EU. Tedy jede se přesně podle Kalergiho notiček.

Ostatně, není náhoda, že v jedné z budov EU ve Štrasburku je i tato busta:

Slouží EU ke genocidě Evropanů? | VoxPopuliBlog.cz

Byl to právě Kalergi, kdo jako první hovořil o míšení ras a vytvoření lehce ovladatelné masy. Ale to jistě všichni víte. Pak není nepochopitelné prosazování rasistické extremistické organizace BLM a jejich podpora ze strany jak EU, tak rádoby celebrit a aktivistických sportovců. Stejně tak není nic podivného na tom, že stále více reklam, filmů a seriálů ukazuje černobílé páry a po zadání hesla Happy white woman (šťastná bílá žena) na Googlu vám tato manipulativní platforma předvede především páry běloška – černoch.

S mladými se zde tedy hraje jakýsi sociální rasový experiment, který možná částečně vyjde. Ve většině rodin se o politice či podobných záležitostech vůbec nehovoří, takže děti jsou indoktrinovány propagandou bez toho, aby ji kdokoli korigoval. Pak je nasnadě, že se na tuto novou „módu“ chytne nejedna mladá slečna, které bude podprahově vytvořen právě ten názor, že ideální partner je především černoch.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rasové experimenty evropských neomarxistů

  1. Ta busta grázla Kalergiho, to je umělecké dílo – takhle vystihnout koncentrovanou nenávist k Evropanům, to se hned tak nikde neuvidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout