Rakousko: Muslimští vetřelci simulovali popravu ISIS

Rakousko: Muslimští vetřelci simulovali popravu ISIS

O případu, který se udál den poté, kdy jiný muslim útočil ve Vídni, jsem se už v minulosti zmínila. Co nejpřesnější simulace poprav ISIS se zúčastnili tzv. „nezletilci bez doprovodu“, což jsou samozřejmě nám dobře známí vousatí sirotci, přicházející do Evropy bez dokladů, aby se mohli vydávat za nezletilce.

Případ způsobil docela rozruch: V listopadu, jen jeden den po vídeňském teroru, údajně nezletilí žadatelé o azyl simulovali brutální popravu a vše si natáčeli na video v zámeckém parku Pottendorfer (Dolní Rakousko). Úřad pro ochranu ústavy a státní zastupitelství ve vídeňské čtvrti Neustadt však nevidí žádné teroristické pozadí. Podle jejich názoru to byl jen „žalostný žert“.

Přitom starosta Sociálnědemokratické strany (SPÖ) Thomas Sabbata-Valteiner byl osobně svědkem hrůzných scén, které se odehrály ve Vídni. Tytéž scény inspirovaly mladé žadatele o azyl, proto v listopadu krátce proměnili pottendorfský zámecký park v popraviště. U videonahrávek čtyři údajně nezletilí žadatelé o azyl přinutili jednoho z jejich soukmenovců si kleknout, vyhrožovali mu gesty, kterými naznačovali řezání hlavy a to vše uprostřed zámeckého parku Pottendorf. Starosta obce okamžitě podal stížnost.

Nyní bylo vyšetřování dokončeno. Teroristické pozadí státní zastupitelství zcela vyloučilo. Proto nebyl spáchán žádný trestný čin. Pro ně to byl „žalostný žert“. Samotní žadatelé o azyl údajně řediteli svého azylového střediska vysvětlili, že incident byl způsobem, kterým projevili svoji kulturu. V jejich kultuře je prý naprosto normální natáčet videa poprav či jejich simulace.

Lidé jsou samozřejmě dobře obeznámeni se scénami islámských poprav. Zatímco jejich oběti klečí na zemi, muslimové pózují v bojových oblecích se zbraněmi. Pak chladnokrevně zastřelí své oběti „pro Alláha“.

Jedná se o scény ze skutečného videa ISIS poprav:

Už v roce 2018 vyvolalo jiné video z inscenace IS rozruch. Tehdy děti v Libyi rekonstruovaly popravu IS. „Oběti“ pokleknou na zemi, za nimi dítě pózuje s něčím, co vypadá jako zbraň:

Copak asi z těchto dětiček vyroste? A kolik jich skončí v Evropě?

Podle státního zastupitelství ve Wiener Neustadt nemá video z pottendorfské popravy mladých žadatelů o azyl rozhodně nic společného s terorismem. Úřad pro ochranu ústavy nebyl schopen vytvořit teroristické pozadí.

Pro státní zastupitelství je toto jen „politováníhodný žert“. Připomínám, že poprava byla simulována na oslavu vídeňského útoku:

Pro předsedu Strany svobody Norberta Hofera je to naopak zcela jasné. Vysvětluje: „Rakousko nesmí takový vývoj tolerovat. Dnešní amatérští herci jsou zítra nebezpeční lidé. Pokud tito mladí lidé tolik lpí na svých kulturních zvycích, k nimž patří i popravy, pak by měli být požádáni, aby se vrátili do své vlasti. Takové pohledy na svět nejsou slučitelné s kulturou naší vlasti, Rakouska.“

Je jasné, že tito „sirotci bez doprovodu“ dál zůstanou v Rakousku a vzhledem k tomu, jaký oni sami udali věk, budou mít zajištěn nejen azyl, ale časem nejspíš i občanství, takže nebude možné je deportovat.

Tyto praktiky skutečně patří k islámské kultuře, protože podobným způsobem (avšak nožem nebo jinou bodnou či sečnou zbraní) popravoval i jejich lžiprorok Mohamed. Tito jeho souvěrci tedy jen následují Mohamedův příklad.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout