Nová řecká náměstkyně ministra vnitra říká, že do Evropy přichází neozbrojení útočníci

Nová řecká náměstkyně ministra vnitra říká, že do Evropy přichází neozbrojení útočníci

Věci se mají nazývat pravými jmény. Dokonce i ti, od nichž bychom nemuseli očekávat politickou korektnost, ji – bohužel – využívají. Pravda – je-li pro současný systém nepříjemná – se mnohdy nahlas vyslovovat nesmí. Alespoň u nás se za pravdu dokonce podává žaloba. Podobné je to i v jiných zemích EU.

Všichni politici, ale také většina lidí (a zdaleka ne pouze sluníčkářů) říká tomu, co od roku 2015 v rámci plnění Agendy 2030 probíhá, „migrační krize“. Přitom se nejedná o žádnou migrační krizi, ale o invazi islámských vojsk. Používat pak slova jako „migrant“, „imigrant“, či dokonce „uprchlík“ je jen zastíráním faktů a zásadním zlehčováním situace, v níž se nyní náš kontinent nachází. Proto mne jen těší zjištění, že se konečně někde v Evropě objevil výše postavený politik (resp. politička), který dokáže bez jakýchkoli servítků a politické korektnosti říct, kdo do Evropy přichází.

Řecká vláda jmenovala nového ministra vnitra a novou náměstkyni ministra pro integraci. O obou se říká, že zastávají silně protiinvazní názory.

Řecký premiér Kyriakos Mitsotakis jmenoval dva úředníky počátkem tohoto týdne. Z Makise Voridise, dříve ministra zemědělství, se stal nový ministr vnitra Řecka.

Sofia Voultepsi byla mezitím pověřena vládou, aby se stala náměstkyní ministra pro integraci. Během debaty v řecké televizi v roce 2014 označila tato politička nelegální vetřelce za „neozbrojené útočníky“.

Sofia Voultepsi: Mr. Tsipras appeared panicked - Newsbomb
nová řecká náměstkyně ministra naštěstí politickou korektnost nevyznává…

Nová jmenování přicházejí poté, co Řecko v roce 2020 zaznamenalo značné snížení počtu vetřelců, a to především díky uzavírkám a cestovním omezením, k nimž došlo už na jaře.

Vláda také zakročila proti nelegální invazi, přičemž záhy byla obviněna z účasti na operacích v Egejském moři, při nichž Řekové navraceli vetřelce zpět do Turecka. Řecká vláda však oficiálně popřela jakékoli tvrzení, že by pohraniční agenti byli zapojeni do těchto akcí.

Řecko rovněž podniklo kroky proti neziskovkám. Podílelo se na zastavení podvratné činnosti více než 30 neziskovek, které většinou zastupovali cizí státní příslušníci. Neziskovky byly zažalovány za pašování vetřelců a za spolupráci s tureckými převaděči s cílem pomoci invazistům vyhnout se řeckým pohraničním hlídkám v Egejském moři.

Minulý měsíc byly neziskovky opět obviněny z nárůstu počtu afrických vetřelců – zejména Somálců -, přičemž ministr pro migraci Notis Mitarakis prohlásil: „Neziskovky platí náklady na cestu a hradí i vydávání víz do Turecka, včetně letů do Istanbulu. Poté jsou Somálci převezeni na turecké pobřeží, kde jim převaděči – opět s podporou nezisovek – pomáhají nelegálně vstoupit do Evropské unie.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.