Toto je bohatý pašerák z neziskovky Open Arms, který chce dostat Salviniho do vězení

Toto je bohatý pašerák z neziskovky Open Arms, který chce dostat Salviniho do vězení

Seznamte se s jedním z hlavních realizátorů likvidace evropské civilizace, velmi movitým šéfem podvratné, vysoce ziskové neziskovky Open Arms a zároveň úhlavním nepřítelem Mattea Salviniho, Oscarem Campsem. V současné době je to právě tato podvratná neziskovka, kdo dováží nejvíc invazistů z Afriky do Evropy.

Na titulním obrázku vidíte majetek tohoto zcela legálního pašeráka. Právě on je důkazem toho, jak lze na podobné podvratné činnosti lehce zbohatnout. Připomínám, že na jeho majetek jste mu přispěli i vy, neboť tato podvratná neziskovka je mimo jiné dotována i z fondů EU, tedy i z vašich daní.

Nyní je korunním svědkem u sicilského soudu proti bývalému ministru vnitra Matteu Salvinimu. Tento likvidátor Evropy prohlásil:

„Salvini způsobil bolest a utrpení 151 lidem a to výhradně v rámci své volební kampaně. To vše má svou cenu a bylo by dobře, aby bylo učiněno spravedlnosti zadost. Jsme v Palermu jménem všech lidí, jejichž práva byla porušena, když se snažili překonat moře“.

Takže Oscar Camps, zakladatel Open Arms, doufá, že vůdce Ligy bude usvědčen z odmítnutí jeho lodě, naložené nelegálními vetřelci. Jde o obchodníka s lidmi, kterému vypršela jeho smlouva se španělskou vládou, pro kterou obchodoval s nelegálními vetřelci z Maroka.

Nyní se rozhodl přesunout své podnikání na provozování bezplatné taxislužby mezi Libyí a Itálií. Tento pašerák volá po zatčení vůdce většiny Italů, pro něž nedělal kampaň, ale realizoval program, pro který ho občané volili a poslali do vlády.

Parlament předal zbytky Itálie pašerákům a obchodníkům s nelegálními vetřelci. Otevřel své dveře do Afriky a zabil budoucnost národa.

Oscar Camps, humanitární obchodník, zakladatel Open Arms, dnes požaduje trest odnětí svobody pro vůdce opozice.

Nelegální přistěhovalci nejsou šťastní, protože přistanou na Lampeduse, ale protože jsme porazili Salviniho,“ řekl.

jeden z hlavních pašeráků afrických vetřelců

Těm ilegálům je jedno, jestli bude Salvini zavřený nebo ne. Tento soud je jen prostředkem, využívaným pro politický účel. A italský parlament, který je nyní nelegitimní, musí být lidem násilně rozpuštěn. Protože prodal Itálii cizincům. Podváděli. A jediný politický soud jsou lidé.

Už se neschovávají. Jejich cíl je politický. Politická destabilizace Itálie. To je jediné, oč vládě i těmto jejich souputníkům, kteří žalují Salviniho, jde. Zbavit se politické konkurence, která je jedinou spásou nejen pro Itálii, ale pro celou Evropu, do níž invazní vojska putují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout