Každých 10 hodin je v Berlíně znásilněna jedna žena

Každých 10 hodin je v Berlíně znásilněna jedna žena

Otázka je, jaké je skutečné číslo. Jistě ne všechny ženy znásilnění ohlásí. Pokud by se ke znásilnění navíc přičetly i všechny případy, kdy ke znásilnění jen náhodou nedošlo, číslo by bylo mnohem vyšší. Navíc, mnohé napadené ženy ani nakonec nic nenahlásí, protože mají strach z pomsty ze strany pachatele, který často skončí i s podmínkou, případně z pomsty jeho rodiny. Asi nikoho neudiví, že v multikulturním Berlíně jsou pachatelé znásilnění ve většině případů „Novoněmci“.

I když zdaleka ne každý zločin je nahlášen policii, přesto v průměru je v Berlíně hlášeno jedno znásilnění každých deset hodin. Loni policie zaznamenala 871 obětí dokonaného znásilnění jen v Berlíně. Dvanáct z nich bylo mladších 14 let, 19 obětí bylo starších 60 let.

Z 561 podezřelých bylo jedno dítě, které ještě ani není ve věku, kdy je možné jej potrestat a 17 podezřelých bylo blízko důchodového věku nebo starší, jak vyplývá z vyšetřování strany AfD.

51 podezřelých je ve věkové skupině 14 až 18 let, většina – 156 je ve věkové skupině 30 až 40 let. Analýza míst činu ukazuje, že zdaleka nejvíce znásilnění se páchá v budovách (386) – na ulici nebo na chodníku (26), v zahradách (3), v lese (2), u jezera (2), v podzemních nebo příměstských železničních stanicích (2), na výstavišti (1).

Z 561 podezřelých bylo 256 cizinců, včetně vetřelců s německými pasy. Mezi cizince se ovšem nezapočítávají Arabové nebo Turci již narození v Německu.

Fenomén skupinového znásilňování je zřejmě na vzestupu: předchozí vrchol znásilnění gangů byl v roce 2014 (82 případů), v roce 2019 vzrostl na 94.

Podobné multikulturní obohacování čeká brzy i naši zemi. Nová pravidla EU se již o „rovnoměrné přerozdělování multikulturního obohacení“ postará. Ostatně, čtyři nová integrační centra pro mimoevropské cizince se zde nebudou stavět jen tak, „pro srandu králíkům“. Pět nových center se postavilo již v roce 2018 a jak je vidět, tak nepostačují. Němci a Švédové nám ukazují, jak lze k podobnému „multikulturnímu ráji“ rychle a snadno dojít. Zdá se, že většina našinců touží po tom, je následovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout