Americký profesor tvrdí, že u voleb by se měl hlas černého voliče počítat jako dva hlasy

Americký profesor tvrdí, že u voleb by se měl hlas černého voliče počítat jako dva hlasy

Snad už jen málokdo pochybuje o tom, že jsou poslední dobou černoši výrazně nadřazováni nad bělochy. Samozřejmě se tak děje v celém západním světě, zejména pak v USA a Evropě, kde je již výměna za Afričany postupně realizována. Proto také pokrokáři vymýšlí stále častěji způsoby, jak práva černochů povýšit nad právy bělochů. Jeden americký profesor považuje za nutné praktikovat zvýhodnění černochů například u voleb, kde by byl jeden hlas černocha počítán jako hlasy dva, u bělochů by se samozřejmě počítal jeden hlas tak, jako dosud – coby jeden hlas.

Jedna osoba, jeden hlas. Tento systém už zřejmě nestačí pro pokrokáře. Profesor Brandon Hasbrouck, který vyučuje trestní právo, rasové vztahy a právo a kritickou teorii na Lee University ve Washingtonu tvrdí, že hlasy Černých Američanů by měly být počítány dvakrát ve všech volbách v USA jako forma „voličské reparace.“

Hasbrouck napsal článek publikovaný v The Nation, ve kterém uvedl, že hlavním problémem je volební akademie. Tvrdí, že je nespravedlivé, že většinou bílý stát Wyoming dostane tři volitele, zatímco Atlanta, což je 58% černé město, nedostane žádného a může jen občas překonat většinou bílé a konzervativní hlasy z jiných míst ve státě.

Hlasy jsou ovšem rozděleny podle států a Atlanta je město, ne stát. Význačný autor „zákona o rasových vztazích“ napsal: „Reparace hlasů by vytvořily možnosti k dosažení rasově spravedlivých společností. Zrušení demokracie nás vyzývá, abychom se zrušením zabývali nikoli jako konečným cílem, ale jako radikálním procesem zpochybňování nespravedlností kdekoli a v jakékoli podobě, která by se mohla objevit. Reparace hlasů by nám umožnily nahradit represivní instituce život utvrzujícími strukturami ekonomické, sociální a politické rovnosti. A kdyby naši volení zástupci neupřednostňovali tuto transformační práci, mohli bychom je vyloučit.“

Dodal: „Hlasovací reparace by byl obrovský krok k nápravě našeho národa s dlouhou historií popírání a devalvace černých hlasů. Abychom se vypořádali se systémovým rasismem, musíme změnit způsob, jakým si vybíráme vládu.“

Tedy do budoucna je třeba vítězit popíráním a devalvací bílých hlasů systematicky rasistickým způsobem! Ostatně, dnes už víme, že jsou demokraté schopni ukrást volby, je-li to zapotřebí. To odhaluje myšlenku profesora Hasbroucka nejen jako absurdně rasistickou, ale v tomto bodě, kdy si umí zmanipulovat volby jak potřebují, jako zcela zbytečnou.

Ale tím ten bláznivý profesor nekončí. Také si myslí, že hlasy domorodých Američanů – tedy indiánů – by se měly počítat dvakrát.

Jak by to tedy mohlo v praxi podle neomarxistů vypadat? Řekněme, že bílé ženy jsou základní „početní jednotkou“, takže jejich hlasovací lístky se počítají jako jeden hlas. Ovšem hlasy heterosexuálních, bílých, křesťanských mužů by mohly mít hodnotu 3/5 hlasů. Hlas bílé lesby by se počítal jako jeden a půl hlasu. Jste nějaké dvacáté či padesáté pohlaví a k tomu napůl černý? Váš hlas se počítá dvakrát. Jste bisexuál, buddhista, či z Tichomoří? Váš hlas se bude počítat třikrát. Transgender, pangender, jamajský mulat -pastafarian? Gratulujeme, váš hlas se bude počítat ne méně než pětkrát!

Nechme spekulací, zřejmě by bylo nutné na podobný detailní rozbor zaměstnat stovky genderových inženýrů.

Myslíte, že nápad šíleného profesora nemůže dojít k naplnění? Nyní se zamyslete: Kolik šíleností, které se dnes běžně prosazují, byste třeba deset nebo dvacet let nazpět považovali za nemožné?

Pak zcela vážně věřím, že do příštích voleb amerického prezidenta budou v USA schopni volby, v nichž bude hlas menšiny počítán za hlasy dva, uzákonit. A to nejen v USA, vždyť dvě deklarace, které nadřazují černochy nad Evropany, už „odkývl“ i europarlament. Pak by byli schopni totéž zavést také v Evropě, kde by tak velmi rychle ve volbách přehlasovali původní obyvatelstvo dovezení džihádisté.

Vždyť i nejedna evropská země měla koloniální minulost. Ostatní by se s tím „svezly“ tak nějak samozřejmě, v rámci dlouhodobě proklamované „solidarity“ a sjednocování pravidel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

3 thoughts on “Americký profesor tvrdí, že u voleb by se měl hlas černého voliče počítat jako dva hlasy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout