Syrský vetřelec znásilnil dvanáctiletou Švédku, nebude deportován

Syrský vetřelec znásilnil dvanáctiletou Švédku, nebude deportován

Myslím, že už nikoho neudiví, že se Švédové rozhodli ponechat na svém území dalšího vetřelce, který se řídí Mohamedovou oblíbenou zvyklostí: znásilňováním žen a dívek z řad bezvěrců na dobývaných územích. Nevadí, že dvanáctiletá dívka je podle evropských zvyklostí ještě dítě. V islámských zemích by přece byla tak akorát na vdavky..

Syrský vetřelec byl původně odsouzen k 1 roku a dvěma měsícům vězení a deportaci poté, co odvedl 12letou dívku do azylového domu, kde ji pak znásilnil. Nyní odvolací soud změnil rozsudek a zachránil muže před deportací. Soud předpokládá, že budou existovat překážky výkonu rozhodnutí.

6. srpna doprovázela dvanáctiletá dívka svoji kamarádku, která se měla setkat s vetřelcem v Täby Centru v severním Stockholmu. Dívčina kamarádka navázala kontakt s devatenáctiletým syrským občanem Abedem Alrazzaqem Dibem Darwichem Alhamem prostřednictvím sociální platformy Snapchat, kde se však Abed vydával za Adama. Po prvním setkání ve třech se rozhodli, že se setkají druhý den.

Dívky jely vlakem do Åkersbergy, kde se setkaly s Abedem. Nevěděly však, že po příjezdu do Švédska v roce 2017 byl odsouzen k podmínce veřejně prospěšných prací na 160 hodin a ve stejném roce byl také obviněn z dalšího útoku, ale nebyl kvůli nedostatku důkazů odsouzen.

Abed vzal dívky do obecního azylového centra. Na pozemku právě byla párty s Abedovými přáteli. Dívky měly špatný pocit, když vetřelci začali mluvit arabsky a vrhali na ně divné pohledy. Pak šel Abed dovnitř pro cigarety a vzal s sebou dvanáctiletou dívku.

Abed pak využil příležitosti, zamkl dveře a stáhl žaluzie v ložnici, ve které bydleli. Pak dívku násilím přinutil, aby se svlékla. Z jejích svědeckých výpovědí je zřejmé, že se proti tomu postavila a dala jasně najevo, že jí je teprve 12 let.

Ale když se snažila vysmeknout, Abed ji držel za zápěstí. Pak ji vaginálně znásilnil. Dívka dosvědčuje, že Abedův telefon během útoku několikrát zazvonil.

Kamarádka dvanáctileté dívky vypověděla policii, že druhý vetřelec, který šel ven kouřit, začal volat Abeda. Ale dveře do Abedova pokoje byly zamčené, přičemž o chvíli později dívka vyšla ven a vypadala zničeně.

Dívky šly domů, přičemž pak znásilněná dívka řekla svým rodičům, co se stalo, protože se bála, že otěhotní, neboť se kondom, který Abed použil, když ji znásilňoval, roztrhal.

Na policii matka dvanáctileté dívky vyprávěla, jak Abed údajně vyhrožoval telefonicky její dceři, aby nemluvila ani s rodiči, ani s policií, protože pak se jí tvrdě pomstí. Z neznámých důvodů však Abed nebyl obviněn z vyhrožování u soudu.

Abed byl zatčen policií a přiznal, že měli sex, ale tvrdil, že to bylo „dobrovolné“. Abed dále uvedl, že nezná její věk, obě dívky ovšem potvrdily, že věděl, kolik znásilňované dívce je.

10. září okresní soud v Attundě odsoudil Abeda za znásilnění dítěte s tím, že byl nedbalý, protože se nestaral o věk dívky.

Soud měl za to, že odnětí svobody na jeden rok a dva měsíce je dostatečný trest, protože také rozhodl o vyhoštění, ale s možností návratu do Švédska v roce 2030. Za deportaci dostal Abed čtyřměsíční snížení trestu odnětí svobody.

12. listopadu odvolací soud ve Svea oznámil, že souhlasí s posouzením okresního soudu týkajícím se znásilnění dítěte. Trest však musí být změněn, násilník nesmí být deportován.

Odvolací soud se domnívá, že je nepravděpodobné, že by bylo možné ho deportovat do Sýrie, protože se ani neví, kam ho deportovat, neboť nemá žádné přímé kontakty se svojí rodnou zemí. Vzhledem k osobní situaci muže a situaci v Sýrii podle odvolacího soudu není možné rozhodnout o vyhoštění.

Odvolací soud stanovil trest odnětí svobody na jeden a půl roku, který se sníží na jeden rok, neboť bude tak, jako je to obvyklé, propuštěn po vykonání dvou třetin testu.

K tomu jen dodávám, že dle výše uvedeného dorazil tento „syrský sirotek“ do Švédska velmi pravděpodobně bez dokladů, tedy lze pochybovat nejen o jeho identitě, ale také o věku a zemi původu. Podle všeho dorazil coby „nezletilec bez doprovodu“ a ti mívají doklady jen velmi výjimečně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout