Arabský gang okradl a mučil třináctiletého švédského chlapce

Arabský gang okradl a mučil třináctiletého švédského chlapce

Týrání mladých švédských chlapců je velmi oblíbenou kratochvílí muslimských vetřelců. V několika svých článcích jsem již dřív detailněji popisovala případ dvou švédských chlapců, které dva muslimští vetřelci trýznili, znásilňovali, okradli a pokusili se je pohřbít zaživa. Případů, kdy došlo k podobným napadením je spousta, zřejmě se jedná především o snahu ukázat, kdo je ve Švédsku pánem. Švédové to už očividně dávno nejsou.

Dva švédští dospívající chlapci šli na hokejový zápas v Malmö Areně a rozhodli se počkat v přilehlém nákupním centru Emporia. Tam byli chlapci konfrontováni s Araby, kteří je přinutili vyjít ven. Jeden z chlapců byl okraden o čepici a 200 korun. Venku došlo k ponižování a týrání, kdy byla třináctiletá oběť zbita. Bylo jim řečeno, že jsou „kurva svině“ a mladší chlapec byl nucen políbit členům gangu boty.

K incidentu došlo 28.ledna tohoto roku, kdy šli chlapci na hokejový zápas Malmö Redhawks s Brynäs, ale místo toho prožili hororový zážitek v nedaleké škole.

Chlapci ve věku 13 a 15 let byli konfrontováni v nákupním centru šestnáctiletým vetřelcem z Libanonu, nyní registrovaným v Rosengårdu, a jeho přítelem, který je ve spisu popisován jako „Arab“. Z policejního vyšetřování je zřejmé, že o rok dříve měl třináctiletý chlapec údajně konflikt s jedním z přátel šestnáctiletého pachatele na sociálních sítích, kde si navzájem nadávali.

Arabové přinutili oba chlapce vyjít ven z obchoďáku, přičemž byli opatrní, aby si správci nevšimli, co se děje. Chlapci vypověděli policii, že se neodvážili utéct ze strachu, že je bude pronásledovat gang.

Chlapci byli násilím odvezeni ke škole, která se nachází asi kilometr od nákupního centra. Tam se k útočníkům přidal výrazně starší Arab.

Gang mezi sebou mluvil arabsky a pak začal kopat a ponižovat třináctiletého chlapce před jeho kamarádem. 13letý chlapec byl mnohokrát zkopaný po celém těle. Tloukli ho i do hlavy, do obličeje, a byl také vlečen po zemi.

Gang přikázal chlapci, že musí pít z kaluží, přičemž ho natáčeli. Když odmítl udělat to, co gang nařídil, znovu ho zkopali a zbili.

Chlapec pak dostal na výběr mezi znásilněním nebo kleknutím na kolena a líbáním bot členům gangu, zatímco ho natáčeli. Pak se rozhodl políbit boty a dokonce musel opakovat slova: „Šukal jsi mě“. Třináctiletý chlapec se ponižoval v naději, že ho pustí, ale marně.

Gang chlapce poté okradl o čepici a 200 korun v hotovosti. Sled událostí byl násilníky zdokumentován a poté zveřejněn na sociálních sítích.

Třináctiletému chlapci bylo během akce také opakováno, jak gang nenávidí Švédy a prohlašovali „kurva svině“.

Během následného bití mu Arabové řekli, že nikomu nic nesmí říct, nesmí mluvit ani se svými rodiči, ani s policií. Poté gang oba chlapce propustil, ti pak zavolali rodiče, kteří informovali policii.

9. listopadu okresní soud v Malmö oznámil, že 16letý člen muslimského gangu, který je již policii znám, je vinný z loupeže a napadení. Z rozsudku lze vyčíst, že hodnota trestu pro dospělou osobu odpovídá jednomu a půl roku vězení, ale vzhledem k tomu, že pachateli bylo v době spáchání činu 15 let, „jeho mládí by mělo být konkrétně zohledněno při volbě trestu“.

Soud proto rozhodl, že pubertální recidivista si pobude v péči o děti (obdoba našeho „pasťáku“) čtyři měsíce, což je údajně přiměřeným trestem. Poté podstoupí resocializační program „řešení konfliktů“.

Další dva pachatelé byli osvobozeni kvůli svému mladému věku a starší osoba, která se připojila k týrání až později, nebyla nikdy identifikována.

Zajímalo by mne, jaké tresty by dostali švédští chlapci, kdyby napadli Araby. Byl by i v jejich případě soud tak benevolentní? Vždyť podobné rozsudky pachatele do budoucna k podobným útokům jen povzbuzují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout