Hollywood ve službách džihádu

Jistě už mnozí z vás zaznamenali bezbřehý aktivismus hollywoodských (j)elit, které většinou v míře nadměrné podporují nejen vítačskou politiku v USA, ale motají se také do politiky zemí, o nichž ví – s odpuštěním – houby. Do tohoto aktivismu se zpravidla pletou ty nejznámější „hvězdy“ které buď žijí zcela odtrženě od reality nebo snad mají tento aktivismus i v „popisu práce“.

Z poměrně nedávné minulosti bych ráda připomněla Richarda Gera, který agitoval za stěhování Afriky do Evropy A to až tak nechutně, že se plavil na jedné z pašeráckých lodí, kde se s nadšením fotil s džihádisty a kriminálníky z černé Afriky. Jen by mne zajímalo, kolik z těch, s nimiž se tak nadšeně fotil a agitoval za vítání dalších, jen pár týdnů či měsíců předtím stínalo hlavy křesťanům v řadách nějaké africké islámské bojůvky.

Hollywood's Richard Gere Boards African Migrant Ship Stuck in the Mediterranean Seas

Dalším, kdo projevil notnou dávku bezbřehého aktivismu, byl nyní George Clooney. Ten označil za největší zlo ve světě prezidenta Brazílie Bolsonara a maďarského premiéra Orbána. A víte, co je na tom největším paradoxem? Že to prohlásil ve vztahu k jeho nově natáčenému apokalyptickému filmu, který se odehrává v roce 2049.

Přitom právě politika, kterou hájí Clooney, je politikou, která by způsobila zejména evropskou apokalypsu. Islamizace Evropy postupuje velmi rychle a je nasnadě, že v případě, že i nadále zůstanou u vesel ti, kdo ve většině zemí nyní vládnou, či jejich názoroví souputníci, bude v roce 2049, o němž nový Clooneyho film pojednává, z velké části Evropy chalífát. Evropa se bude zmítat občanskými válkami a každodenními útoky, bezvěrci již budou zcela nemilosrdně vražděni, protože budou jednoduše v menšině či jen v malé převaze.

World News: Pics: Richard Gere, Salma Hayek, George and Amal Clooney meet Pope Francis
Clooney i Gere jsou velkými podporovateli vrchního islamizátora Evropy, Bergoglia

Clooneyho představa o budoucím světě je tedy zcela lichá a jen ukazuje, jak dalece jsou tito aktivističtí umělci odtrženi od reality. Nebo jen možná ukazuje na fakt, že umělecká úderka byla vždy většinově prorežimní, schopná kdykoli názorově otočit.

Pokud bych pak měla ukázat na skutečně kvalitní vizi roku 2047, tak ta již byla natočena před pár lety a samozřejmě byla promptně zcenzurována, na youtube byla ihned po zveřejnění smazána. Tento brilantní odhad budoucnosti, která nastoupí v případě, že se nezačnou konat napříč Evropou rázné kroky naopak ukazuje, jak v té době dopadne svět, pokud bude vše tak, jak si přeje Clooney, Gere a mnoho dalších aktivistických umělců.

Na krátký film, který vykresluje Evropu takovou, jaká by byla pod vítačskými a proislámskými vládami, které Clooney a Gere považují za ty „správné“, se můžete podívat zde (video v AJ).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Hollywood ve službách džihádu

 1. Ti lidé žijí v jiném světě, naprosto odtržení od reality.
  Pokud tedy tu multikulti propagandu neudělají jenom že zištných důvodů.
  Hollywood ovládá jistá entita a ta má své nepěkné zájmy.
  Prezentují se jako filantropové, ale jejich činy vypovídají o pravém opaku.
  ????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout