Syrský vetřelec, který pobodal člena AfD, je na svobodě (video)

A nyní si představte, že by to bylo naopak a pobodal by – zcela bezdůvodně – nějakého muslimského vetřelce člen AfD. Jistě už by dávno seděl ve vazbě a ta „správná“ média nejen v Německu by nestíhala odsuzovat zlého „xenofoba, islamofoba a extremistu“. Jenže tentokrát se opět projevila nenávist povolená, takže syrský vetřelec, který dostal pobodaného muže do nemocnice, je v klidu a pohodě na svobodě.

Proč k útoku došlo? Oběť, padesátiletý Němec, člen AfD, pronajímal byty, jeden z nich právě syrskému vetřelci. Nicméně tento chlípný invazista obtěžoval a osahával ženy z domu, až – po mnoha stížnostech – se Alexander Arpaschi, pronajímatel bytů, rozhodl syrského vetřelce z nájmu vyhodit.

Ten na vyhazov reagoval tak, že po oznámení výpovědi vzal nůž a Němce pobodal. Výsledkem byl přeťatý bicepsový sval, přeťatá tepna v horní části paže, přeťatý kloub na prsteníčku, potrhané vazy, odřeniny, modřiny a další řez v pravém předloktí.

Alexander Arpaschi, zaměstnanec AfD v bruselské kanceláři europoslance Joachima Kuhha, se stal obětí útoku nožem v Karlsruhe dne 17.11.2020. Padesátiletý muž je stále v nemocnici a učinil odtud krátké videoprohlášení – Syřan, kterého policie již zná, je prozatím na svobodě. Podle posledních informcí nebyl ani více než týden po útoku umístěn do vazby.

Výpověď napadeného muže (v němčině)

Policie údajně označila útok za „občanský incident“, pak je možné, že ani nepůjde syrský vetřelec před soud, ale vše bude nakonec vyšetřováno coby přestupek.

Nakonec také u nás došlo k podobnému podivnému rozsudku, kdy nebyl násilný syrský vetřelec odsouzen tak, jak by si zasloužil.

Předpokládám, že v Německu jsou schopni dojít až tak daleko, že nakonec odsoudí oběť za to, že si dovolila dát výpověď z bytu muslimskému vetřelci. Útok bude považován za běžné multikulturní obohacování, za něž jsou zřejmě považovány i soustavné útoky na ženy, žijící v domě, pročež ty zřejmě nebudou považovány za adekvátní důvod k výpovědi.

A na závěr se vracím k otázce ze začátku. Zkuste si představit, že by zaútočil tento Němec na syrského invazistu. Co myslíte, že by následovalo?? Ponechávám na vlastní fantazii každého…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout