„Islám zvítězí“, prohlásil imám na demonstraci ve Švédsku (video)

„Islám zvítězí“, prohlásil imám na demonstraci ve Švédsku (video)

Švédsko patří k nejvíce islamizovaným zemím Evropy. Ostatně, pokud nahlédnete do různých diskuzí švédských občanů, kteří nejsou „zblblí“ multikulturní propagandou, tak ti si to velmi dobře uvědomují. Stejně, jako si to uvědomují sami mohamedáni. Na demonstraci, která proběhla před francouzskou ambasádou, pak jen vyjádřili to, co si skutečně myslí. Opět tak potvrdili skutečný důvod jejich invaze do Evropy.

V pátek protestovali islámští salafisté před francouzským velvyslanectvím ve Stockholmu. Demonstrace byla také kombinována s modlitbou uprostřed ulice.

Imám, který demonstraci vedl řekl, že svoboda projevu má své hranice a že islám zvítězí. Imám také řekl, že už vyhrožoval policii, že muslimové zastaví lidi, kteří pálí korán, pokud policie nebude jednat.

V pátek kolem poledne se desítky muslimů shromáždily v blízkosti francouzského velvyslanectví na Kommendörsgatan na Östermalm ve Stockholmu. Pod vedením imáma tam pronášeli výroky jako: „Nechť je náš prorok“ a „urážky nejsou svoboda projevu“.

Skupina muslimů dostala povolení k demonstraci od policie. „Švédští“salafisté demonstrovali proti Francii a jejímu prezidentovi Emmanuelu Macronovi, kteří údajně šíří nenávist vůči muslimům.

Muslimové na místě distribuovali letáky s požadavkem, aby byla muslimům poskytnuta zvláštní ochrana proti kritice, kterou židé již mají. Leták popisuje výsměch islámu jako „trestný“ a že „výsměch náboženství by měl být zakázán“.

Demonstraci zorganizoval imám Mušin Asinger, prezident Islámského kurdského kulturního centra (IKKC). Asinger  již dříve organizoval  protesty proti akcím švédské bezpečnostní policie (SAPO), které vedly k zadržení několika salafistických imámů, kteří měli vazby na násilné kriminální prostředí. Demonstrace byla zorganizována společně s muslimem podezřelým z terorismu Amerem al-Hasanim.

Na demonstraci Asinger ve švédštině hovořil o tom, že islámští kritici se „snaží uhasit Alláhovo světlo“, ale že islám zvítězí. Prohlásil také, že francouzský prezident Emmanuel Macron je rasista, když tvrdí, že kritika islámu je svoboda projevu.

V arabštině měl Asinger ještě ostřejší rétoriku. Mluvil o Alláhovi , který „zničí jejich jednotu“ a „přinese teror do jejich srdcí“.

Na demonstraci ovšem přiznal tento radikální imám přesně to, co ví každý dobře informovaný člověk. A sice, že islám je jen jeden a mezi muslimy není žádný rozdíl. Na závěr imám opět připomněl, že pokud nezadrží paliče koránu policie, udělají to muslimové sami….

Takto se mohamedáni roztahují ve Stockholmu
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “„Islám zvítězí“, prohlásil imám na demonstraci ve Švédsku (video)

 1. To je strašný.
  Tady to zkusili jenom jednou, na Letné.
  Kolik jich ještě musí přibýt, aby si rozbalili koberečky na Václaváku ?
  Dobrovolně se ženeme do náboženské války.
  Neuvěřitelné, na počátku 21. století.
  Jeden by si myslel, že středověk už skončil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout