Další ukázka švédské idiocie: kriminálník měl převychovávat jiné kriminálníky

Další ukázka švédské idiocie: kriminálník měl převychovávat jiné kriminálníky

Vždy, když čtu, co si zase ti švédští nebo němečtí šílenci vymysleli si myslím, že už mne nemůže vůbec nic překvapit. Nicméně pokaždé narazím na něco, co idiotský liberální systém „povýší“ na ještě idiotštější. Tolik hlouposti vměstnat do jedné ideologie, která navíc ovládne drtivou většinu politického systému západních zemí, chce skutečně loajální, uplacené a vydíratelné politiky i média na straně jedné a zmanipulované tupé stádo voličů na straně druhé.

Každopádně Švédové si dokázali dlouhé roky volit tak, že se nyní nezadržitelně blíží k chalífátu, což ostatně uznávají i sami politici. Nicméně přesto stále dělá tamní systém maximum pro to, aby k tomu chalífátu našel další zkratku.

Zaměstnat totiž v neziskovce, která má napravoval mladé muslimské kriminálníky jiného kriminálníka je vskutku geniální. Pak samozřejmě může mladé kriminálníky naučit tomu, co při své nezkušenosti ještě neznají. Ale to samozřejmě ty geniální liberální myslitele, kteří podobná individua na tyto posty dosazují, nenapadne. Nebo to moc dobře ví a jen potřebují plnit zadání, které má za cíl Švédsko destabilizovat a urychleně islamizovat.

27letý muslim, ve Švédsku známý pro jeho práci ve společnosti KRIS, která má za cíl odvádět mladé muže od trestné činnosti, sám vedl kriminální život. Nyní je muž usvědčen z pokusu ujet policii a z toho, že když byl zastaven, namířil automatickou zbraň na zasahující policisty.

9. září tohoto roku krátce po 4:00 spatřila policejní hlídka Volvo V70 v centru Sundsvallu a rozhodla se zkontrolovat řidiče a vozidlo.

Když hlídka signalizovala, aby auto zastavilo, 27letý Amir Sai místo toho výrazně zvýšil rychlost a začal policistům ujíždět. Policie požádala o posily, zatímco honička dále pokračovala.

Amir pak vyjel směrem ke Skönbergu, kde ztratil kontrolu nad vozidlem a sjel ze silnice. Když důstojníci dorazili k vozidlu, Amir vyšel ven s plně nabitou automatickou zbraní AK-47, kterou mířil na zasahující policisty.

Místo toho, aby zastřelili Amira na místě, důstojníci čekali až zbraň odloží, k čemuž ho vyzývali. On nakonec poslechl a automatickou zbraň odložil. Když Amir konečně zahodil zbraň na zem, strážníci ho zpacifikovali pepřovým sprejem.

Policisté několikrát při výslechu uvedli, že věřili, že je Amir na místě zabije.

Jeden z důstojníků neustále opakoval, jak je rád, že Amir nestřílel. A to navzdory tomu, že Amir mířil na oba důstojníky AK-47.

Při policejním výslechu Amir zpočátku odmítal vypovídat, ale pak se ke zločinům přiznal. Amir řekl, že už neví, jestli namířil automatickou zbraň na důstojníky. Ale bránil se tím, že pokud ji skutečně vytáhl, pak jen proto, aby se ujistil, že je zajištěná. Udělal to prý proto, aby se nikomu nic nestalo.

Amir je známý pro jeho dlouholeté zapojení v neziskových organizacích KRIS a Villa Revansch, kde měl za úkol pomáhat mladým mužům, kteří jsou zapojeni do zločineckých gangů a motivovat je k tomu, aby si vybudovali nový život s prací, aby trávili volný čas aktivně a pěstovali si dobré sociální vazby.

Při následné prohlídce našla policie pod postelí další zbraň. Nález byl proveden v bytě 51leté ženy, který Amir používal. Žena byla obviněna z trestného činu držení zbraní, ale zbraň byla Amirova.

V pondělí Okresní soud v Sundsvallu oznámil, že byl Amir odsouzen za závažné trestné činy se zbraní, vyhrožování úředním osobám, hrubou nedbalost v provozu, zabavení drog, drogové trestné činy, řízení v opilosti a dopingové trestné činy do vězení na tři roky a osm měsíců.

Kromě toho musí Amir zaplatit policii náhradu škody ve výši 16 950 SEK a 20 200 SEK. 51letá žena byla zproštěna obžaloby z vážných trestných činů se zbraní, ale byla odsouzena za drobné drogové trestné činy a porušení zákona o držení hořlavin a výbušnin.

Amir se již objevuje v trestním rejstříku za několik trestných činů se zbraněmi, napadení s přitěžujícími okolnostmi, napadení, několik porušení zákona o nožích, krádeže, vandalismus, drogové trestné činy a nezákonné řízení.

Jak sami vidíte, tak ani předchozí trestná činnost nebránila švédskému systému k tomu, aby byl podobný kriminálník určen k převýchově jiných kriminálníků. Jeden efekt to ale zcela jistě mělo. Amir byl veden coby zaměstnaný, nebyl tedy na dávkách, místo nich byl zřejmě dobře placen neziskovkou za údajnou resocializaci mladých kriminálníků.

Ani bych se nedivila, kdyby se nakonec zjistilo, že své „klienty“ naučil třeba právě tomu, jak zacházet s automatickou zbraní nebo jim vyhledával nové zákazníky v řadách narkomanů. Každopádně na tomto případu muslimského vetřelce vidíme, jak také lze vytvářet umělou zaměstnanost pro jinak nezaměstnatelné kriminálníky.

A nakonec, tento případ vypovídá mnohé i o tristním stavu švédské policie. V normální zemi už by kriminálník, mířící na policisty automatickou zbraní, byl po smrti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout