Podívejte se, jak se Itálie mění na Afriku (videa)

Jak sami dobře víte, tak Itálie je první zemí, kam přijdou afričtí vetřelci, za něž má být vyměněno evropské obyvatelstvo. A v některých částech Itálie už to skutečně vypadá víc jako v Africe. Vítačská vláda premiéra Conteho spolu s koaličními socany se bohatě zasluhuje o to, aby se demografická situace v Itálii závratně měnila.

Nejprve se podíváme na ostrov Lampedusa. Kdysi se jednalo o oblíbený dovolenkový cíl nejen Italů, ale Evropanů vůbec. Nyní je Lampedusa zpustošeným ostrovem, kde to již nevypadá jako v Itálii, ale nezasvěcený pozorovatel by si mohl myslet, že je v Africe.

První video je jakýmsi „poděkováním“ premiérovi Contemu za jeho vydatnou podporu likvidace této kdysi oblíbené destinace, ostrůvku klidu a pohody. To je ovšem minulostí. Za vše hovoří všudypřítomné vraky lodí, na nichž invazisté z Afriky připlouvají.

Conte a důsledky jeho politiky

V ulicích ostrova to nevypadá o nic lépe, než na pobřeží. Pokud by vám někdo toto video ukázal, budete si myslet, že jde o záběry z Mogadiša, Addis Abeby, Dakaru či Lagosu. Ale jsme stále v Itálii…

V multikulturně obohacených ulicích Lampedusy

Další zásilky tuniských vetřelců na Lampedusu:

Nejen Lampedusa je cílem multikulturního obohacování. I v pevninské Itálii to občas vypadá jako v Africe (2x Neapol):

A takto „nakupuje“ mobil africký vetřelec v Itálii:

Ne každý nadšeně vítá africké vetřelce. Zde se můžete podívat na dalšího odvážného kamioňáka. Podobné záběry nejsou ojedinělé, už na jaře kolovaly jiné záběry řidiče kamionu, který se s černými pasažéry vyspořádal úplně stejným způsobem. Je možné, že tento kamioňák se jím inspiroval. Opět jde o záběry z Itálie:

https://twitter.com/i/status/1328387717311426565

A na závěr ještě přidávám aktuální záběry z Kanárských ostrovů. Jak je vidět, Španělsko na přeměně v Afriku „pracuje“ stejně intenzivně jako Itálie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout