Podívejte se, jak se Itálie mění na Afriku (videa)

Podívejte se, jak se Itálie mění na Afriku (videa)

Jak sami dobře víte, tak Itálie je první zemí, kam přijdou afričtí vetřelci, za něž má být vyměněno evropské obyvatelstvo. A v některých částech Itálie už to skutečně vypadá víc jako v Africe. Vítačská vláda premiéra Conteho spolu s koaličními socany se bohatě zasluhuje o to, aby se demografická situace v Itálii závratně měnila.

Nejprve se podíváme na ostrov Lampedusa. Kdysi se jednalo o oblíbený dovolenkový cíl nejen Italů, ale Evropanů vůbec. Nyní je Lampedusa zpustošeným ostrovem, kde to již nevypadá jako v Itálii, ale nezasvěcený pozorovatel by si mohl myslet, že je v Africe.

První video je jakýmsi “poděkováním” premiérovi Contemu za jeho vydatnou podporu likvidace této kdysi oblíbené destinace, ostrůvku klidu a pohody. To je ovšem minulostí. Za vše hovoří všudypřítomné vraky lodí, na nichž invazisté z Afriky připlouvají.

Conte a důsledky jeho politiky

V ulicích ostrova to nevypadá o nic lépe, než na pobřeží. Pokud by vám někdo toto video ukázal, budete si myslet, že jde o záběry z Mogadiša, Addis Abeby, Dakaru či Lagosu. Ale jsme stále v Itálii…

V multikulturně obohacených ulicích Lampedusy

Další zásilky tuniských vetřelců na Lampedusu:

Nejen Lampedusa je cílem multikulturního obohacování. I v pevninské Itálii to občas vypadá jako v Africe (2x Neapol):

A takto “nakupuje” mobil africký vetřelec v Itálii:

Ne každý nadšeně vítá africké vetřelce. Zde se můžete podívat na dalšího odvážného kamioňáka. Podobné záběry nejsou ojedinělé, už na jaře kolovaly jiné záběry řidiče kamionu, který se s černými pasažéry vyspořádal úplně stejným způsobem. Je možné, že tento kamioňák se jím inspiroval. Opět jde o záběry z Itálie:

https://twitter.com/i/status/1328387717311426565

A na závěr ještě přidávám aktuální záběry z Kanárských ostrovů. Jak je vidět, Španělsko na přeměně v Afriku “pracuje” stejně intenzivně jako Itálie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.