Několik států USA povoluje ilegálům hlasovat v prezidentských volbách bez nutnosti občanství

Několik států USA povoluje ilegálům hlasovat v prezidentských volbách bez nutnosti občanství

Výměna obyvatel je záměrná a souběžně probíhá v Evropě i v USA. Jedním z cílů této velké výměny je i zajištění volební výhry globalistických politických stran, jejichž cílem je udržet systém i v momentě, kdy se začne více lidí „probouzet.“

Nejde tedy o žádnou konspirační teorii, jde o jasně potvrzený fakt.

Nyní se to ukazuje v USA, kde by nebyla šance zajistit výhru Bidena (případně jiné loutky Deep State, kterou by ještě na poslední chvíli podstrčili), proto se po celou dobu vlády Bidenovy administrativy praktikuje politika otevřených hranic a bezbřehého vítání.

Obrázek v titulku není náhodný, je to skutečný záběr z hranic USA – a není nijak ojedinělý. Odhadem přešlo hranice za pouhé 3 roky Bidenovy vlády kolem 11 milionů migrantů. Mnozí z nich, ale i ti, kteří přišli v letech „před Bidenem,“ budou mít nyní možnost hlasovat v prezidentských volbách.

A samozřejmě všichni ví, komu vděčí za to, že jsou v USA a tedy koho mají volit.

ČlánekNew York Post v červnu uvedl, že sociální úřady a další vládní agentury ve 49 státech poskytují migrantům registrační formuláře voličů, aniž by vyžadovaly doklad o občanství.

Samozřejmě, že se jedná o naprosté bezpráví a je to usnadňováno vládními úředníky. Ilegální cizinci nemají vůbec žádné právo volit v amerických volbách.

Elon Musk se včera k těmto korupčním praktikám vyjádřil.

Elon Musk: Další „konspirační teorie“ se ukazuje jako pravdivá. Je zvláštní, že Arizona vyžaduje doklad o občanství pro stát, ale ne pro federální volby

Pouze v některých státech zákonodárci nedovolí ilegálům volit v místních volbách, ale každý stát umožní ilegálním cizincům hlasovat v celostátních volbách, včetně prezidentských voleb.

Důvodem jsou ustanovení federálního zákona o hlasovacích právech, která vám umožňují hlasovat bez prokázání totožnosti.

Od června 2024 zahrnulo následujících sedm států do svých státních ústav formulaci výslovně zakazující hlasování bez občanství:

Alabama, Arizona, Colorado, Florida, Louisiana, Severní Dakota, Ohio.

Přesto v Arizoně a dalších státech nemusíte prokazovat občanství, abyste obdrželi pouze federální hlasovací lístek, což umožní komukoli hlasovat ve federálních volbách, včetně prezidentských voleb.

Musíte pouze zaškrtnout políčko potvrzující, že jste občanem, a políčko potvrzující, že v den voleb nebo před ním budete starší 18 let, uvést jméno – jakékoli jméno – a adresu, na kterou vám bude zaslán hlasovací lístek, pokud si to přejete.

Kolonka „doklad o občanství nebo poslední čtyři číslice čísla sociálního pojištění“ na formuláři pro registraci voličů, který je přijímán ve všech 50 státech, není povinným polem.

Dále vše, co musíte udělat, je podepsat a datovat formulář a „přísahat/potvrdit, že:

  • Jsem občanem Spojených států amerických
  • Splňuji požadavky na způsobilost a podepisuji jakoukoli požadovanou přísahu
  • Informace, které jsem poskytl, jsou pravdivé podle mého nejlepšího vědomí a svědomí pod hrozbou trestu za křivou přísahu. Pokud jsem poskytl nepravdivé informace, mohu být pokutován, uvězněn nebo (pokud nejsem občanem USA) deportován ze Spojených států nebo mi může být odepřen vstup do Spojených států.

Podle KTVZ:

Poté, co Arizona v roce 2004 přijala zákon o dokladu o občanství, začala odmítat všechny žadatele o registraci voličů, kteří neobsahovali zdokumentovaný doklad o občanství.

V roce 2013 pak Nejvyšší soud USA rozhodl, že podle zákona o hlasovacích právech, který nevyžaduje dokumentaci, musí Arizona umožnit těmto voličům hlasovat ve federálních volbách.

Stát vytvořil systém, ve kterém zamítl jakoukoli žádost o registraci voličů, kteří neměli dokumenty prokazující občanství, ale pokud volič použil federální formulář, byl zaregistrován jako pouze federální volič. Vzhledem k tomu, že federální formulář používá jen málo voličů, byla v té době pouze federální kandidátka relativně malá.

Poté, co skupiny v roce 2018 podaly žalobu, stát souhlasil s tím, že začne přidávat voliče na federální seznam bez ohledu na to, zda použili státní nebo federální formulář. To způsobilo, že se seznam rozrostl, a to rychle.

V říjnu 2019 bylo podle státních údajů asi 17 000 pouze federálních voličů. V říjnu 2020 jich bylo asi 36 000.

Tolik ve stručnosti k tomu, jakým způsobem se získávají voliči. Jde o podobný způsob, jaký praktikuje například Německo, kde se nyní rozdává ve velkém občanství – a to po kratší době od příjezdu do země než dosud.

Prakticky nikde už neexistují regulérní volby, voliči se většinou manipulují tím způsobem, aby volili, jak je třeba. A pokud se to nedaří běžnými prostředky (mediální propaganda, zfalšované průzkumy, marketing…), tak se dostaví poněkud tvrdší metody.

Výměna obyvatel je jednou z nich…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Několik států USA povoluje ilegálům hlasovat v prezidentských volbách bez nutnosti občanství

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *