Další velmi zajímavý rozhovor Tuckera Carlsona: Pentagon a CIA ovládají cenzuru v USA i Evropě (video)

Další velmi zajímavý rozhovor Tuckera Carlsona: Pentagon a CIA ovládají cenzuru v USA i Evropě (video)

Záhy po rozhovoru s Putinem vyzpovídal Tucker Carlson bývalého zaměstnance amerického ministerstva zahraničí, který měl na starosti kyberbezpečnost.  Rozhovor s ním ukazuje, jakým způsobem se ovlivňují volby a také to, že se EU jen tak neodpojí od svých páníčků v US Deep state.

Dlouhodobě tvrdím, že drtivá většina lidí je záměrně manipulována tak, aby veškeré evropské volby – i bez potřeby manipulací – vycházely tak, aby došlo maximálně ke kosmetickým změnám, nicméně ve vládách jen jedny loutky Deep State střídají jiné.

To ostatně vidíme i u nás, kde je u voličů velká obliba „Aspeňáků,“ přímo napojených na US Deep State.

A média jsou těmi, kdo mají za cíl podsunout nejen co si myslet, ale také koho volit. U nás jim tato metoda již dlouhé roky skvěle vychází, stejně jako ve většině evropských zemí.

Mezitím se dováží obyvatelstvo, které má zajistit, že se nic nezmění.

Pokud by ovšem většina lidí zjistila, že jen mění jedny slouhy za jiné a pomáhají zajistit, aby nemohlo dojít k systémovým změnám, možná by výsledky voleb vypadaly poněkud jinak.

Někdy k tomu lidé dospějí po jistých negativních zkušenostech, například aktuálně v západní Evropě, kde již „obohacování“ – mnohde v kombinaci s Green Dealem  – dosáhlo neúnosných mezí.

Ve většině zemí jsou však lidé velmi poslušní, zejména ve střední a východní Evropě, jak potvrzuje bývalý zaměstnanec amerického ministerstva zahraničí…

Dále tedy přepis rozhovoru Tuckera Carlsona s Michaelem Benzem, který pracoval na americkém ministerstvu zahraničí v kybernetické divizi.

Celý rozhovor můžete v originále zhlédnout zde. 

  1. část rozhovoru

Příběh  svobody internetu a jeho přechodu od svobody internetu k cenzuře internetu

(Tucker Carlson  nám na úvod řekne, kdo je Mike Benz, a položí svou první otázku.)

Tucker Carlson:  Rozhodujícím faktem Spojených států je svoboda slova. Tato země je skutečně výjimečná právě proto, že máme první dodatek k Listině práv. Máme svobodu svědomí. Můžeme říkat, co si opravdu myslíme. 

Neexistuje žádná výjimka z nenávistných projevů. Jen proto, že nenávidíte to, co si někdo jiný myslí, nemůžete toho člověka donutit, aby byl zticha, protože jsme občané, ne otroci. Ale to právo, to základní právo, které z této země dělá to, čím je, to právo, ze kterého plynou všechna ostatní práva, mizí tváří v tvář cenzuře velkou rychlostí. 

Moderní cenzura se nyní nepodobá předchozím režimům cenzury v předchozích zemích v předchozích dobách. Naše cenzura je prováděna na základě boje proti „dezinformacím“ a „malinformacím.“ A hlavní věc, kterou o nich víme, je, že jsou všude.

A samozřejmě nemají vůbec žádný odkaz na to, zda to, co říkáte, je pravda nebo ne. Jinými slovy, můžete říci něco, co je fakticky přesné a v souladu s vaším vlastním svědomím, a v předchozích verzích Amerika měla absolutní právo tyto věci říkat.

Ale protože je někdo nemá rád nebo protože jsou nepohodlné pro jakýkoli plán, který mají lidé u moci, můžete být odsouzeni jako šiřitelé „dezinformací“ a můžete být zbaveni vašeho práva se vyjádřit, ať už osobně nebo online.

Ve skutečnosti se vyjadřování těchto věcí může stát trestným činem a také je. A mimochodem je důležité vědět, že to nedělá jen soukromý sektor. Tyto snahy jsou v režii vlády USA, kterou si platíte a alespoň teoreticky vlastníte.

Je to vaše vláda, ale velmi rychle vám odebírají práva. Většina lidí to intuitivně chápe, ale nevědí, jak se to děje. Jak probíhá cenzura? Jakou to má mechaniku?

Mike Benz je, můžeme s jistou jistotou říci, světovým expertem na to, jak se to děje. Mike Benz měl kybernetické portfolio na ministerstvu zahraničí. Nyní je výkonným ředitelem Foundation for Freedom Online a my s ním budeme mít rozhovor o velmi specifickém druhu cenzury. 

Mimochodem, nemůžeme dostatečně důrazně doporučit, pokud chcete vědět, jak se to děje, Mike Benz je muž, který by to měl vědět. Ale dnes chceme mluvit jen o specifickém druhu cenzury a té cenzuře, která vychází z legendárního vojensko-průmyslového komplexu, z našeho obranného průmyslu a zahraničněpolitického establishmentu ve Washingtonu.

To je nyní důležité, protože jsme na pokraji globální války. A tak můžete očekávat, že cenzura dramaticky vzroste. 

A tak tady je Mike Benz, výkonný ředitel Foundation for Freedom Online. Miku, moc děkujeme, že jste se k nám přidal. A prostě nemohu ani vyjádřit, jak vyčerpávající a komplexní jsou vaše znalosti o tomto tématu. Je to skoro neuvěřitelné. 

A kdybyste nás mohl provést tím, jak nám zahraničněpolitický establishment a obranní dodavatelé a ministerstvo obrany [americké ministerstvo obrany] a celý ten shluk, konstelace veřejně financovaných institucí souvisejících s obranou, odstraňují naši svobodu slova?

Mike Benz:  Jasně. Víte, jeden z nejjednodušších způsobů, jak skutečně začít příběh, je skutečně příběh svobody internetu a jeho přechod od internetové svobody k internetové cenzuře, protože svoboda slova na internetu byla nástrojem státnictví téměř od počátku privatizace internetu v roce 1991.

Díky úsilí ministerstva obrany, ministerstva zahraničí v našich zpravodajských službách jsme rychle zjistili, že lidé používají internet ke shromažďování se na blozích a fórech a Pentagon prosazoval svobodu projevu více než kdokoli jiný.

V podstatě internetová svoboda projevu umožnila určitý druh operací okamžité změny režimu, aby bylo možné využít zahraničněpolitický establishment pro agendu ministerstva zahraničí. 

Google je toho skvělým příkladem. Google začal jako grant DARPA (pozn.: DARPA provádí vojenský výzkum pro Pentagon) pro Larryho Page a Sergeye Brina, když byli doktorandy ve Stanfordu. A získali své finanční prostředky jako součást společného programu CIA/NSA (Národní bezpečnostní agentura USA), aby zmapovali, jak se lidé shlukují online prostřednictvím agregace vyhledávačů.

A o rok později spustili Google a brzy poté se stali vojenským dodavatelem. Získali Google Maps v podstatě zakoupením satelitního softwaru CIA a byla zde využita schopnost sledovat používání svobody projevu na internetu jako způsob, jak obejít státní kontrolu nad médii, v místech jako Střední Asie nebo po celém světě.

Jako způsob, jak dělat to, co se dříve dělalo mimo budovy oddělení CIA nebo na ambasádách či konzulátech.

A veškerá internetová technologie svobody projevu byla původně vytvořena naším státem národní bezpečnosti. VPN, virtuální privátní sítě pro skrytí vaší IP adresy. Projděte si dark web, abyste mohli nakupovat a prodávat zboží anonymně a ukončit šifrované chaty.

Všechny tyto věci byly původně vytvořeny jako projekty DARPA nebo jako společné projekty CIA/NSA, aby byly schopny pomoci skupinám podporovaným zpravodajskými službami svrhnout vlády, které způsobovaly problém Clintonově administrativě, Bushově administrativě nebo Obamově administrativě. 

A tento plán magicky fungoval zhruba od roku 1991 až do roku 2014, kdy se začal projevovat problém svobody internetu a jeho užitečnosti. 

Vrcholem tohoto druhu internetové svobody projevu bylo arabské jaro v roce 2011, 2012, kdy jste to měli jedno po druhém. Všechny nepřátelské vlády Obamovy administrativy, Egypt, Tunisko, všechny byly svrženy v revolucích na Facebooku a Twitteru.

A ministerstvo zahraničí velmi úzce spolupracovalo se společnostmi zabývajícími se sociálními médii, aby bylo během těchto období schopno udržovat sociální média online. 

Uskutečnil se slavný telefonát Jareda Cohena z Googlu na Twitter, aby neprováděli jejich plánovanou údržbu, aby preferovaná opoziční skupina v Íránu mohla využít Twitter k vítězství ve volbách. 

Tak to bylo, svoboda slova byla nástrojem vměšování do cizích zemí, pro začátek. Celá ta architektura, všechny neziskovky, vztahy mezi technologickými společnostmi a státem národní bezpečnosti byly dlouho založeny na svobodě. 

V roce 2014, po převratu na Ukrajině, došlo k nečekanému protipřevratu, kdy se odtrhly Krym a Donbas a odtrhly se v podstatě s vojenskou pojistkou, na kterou nebylo NATO v té době příliš připraveno. Měli poslední šanci, což bylo hlasování o anexi Krymu v roce 2014.

A když srdce a mysl obyvatel Krymu hlasovaly pro připojení k Ruské federaci, byla to poslední kapka pro koncept svobody projevu na internetu v očích NATO, jak jej viděli, základní povaha války se v tu chvíli změnila.

A NATO v té chvíli prohlásilo něco, co nejprve nazvali Gerasimovova doktrína, která je pojmenována po této ruské armádě, generálovi, o kterém tvrdili, že pronesl projev, že se základní povaha války změnila.

K ovládnutí střední a východní Evropy nepotřebujete vyhrávat vojenské přestřelky. Vše, co musíte udělat, je ovládat média a ekosystém sociálních sítí, protože to je to, co ovládá volby. A pokud jednoduše dostanete k moci správnou administrativu, ovládají armádu.

Takže je nekonečně levnější než vést vojenskou válku jednoduše provést organizovanou politickou operaci vlivu přes sociální média. 

A byla vytvořena starší média a průmysl, který překlenul Pentagon, britské ministerstvo obrany a  Brusel [sic] do organizovaného politického válečného útvaru, v podstatě infrastruktury, která byla vytvořena, původně umístěná v Německu a ve střední a východní Evropě, aby vytvořila psychologický nárazník.

V podstatě chtěli vytvořit možnost, aby armáda spolupracovala se společnostmi sociálních médií, cenzurovala ruskou propagandu nebo cenzurovala domácí pravicově populistické skupiny v Evropě, které v té době získávaly politickou moc kvůli migrační krizi.

Takže jste měli systematické zacílení ze strany našeho ministerstva zahraničí, naší ISI (americké mezislužební zpravodajské služby), Pentagonu, na skupiny jako německá AfD a na skupiny v Estonsku, Lotyšsku, Litvě. 

Nyní, když v roce 2016 došlo k Brexitu, to byl právě ten krizový moment, kdy se najednou už nemuseli starat jen o střední a východní Evropu. Přicházelo to na západ, tato myšlenka ruské kontroly nad srdcem a myslí. 

A tak byl Brexit v červnu 2016. Hned příští měsíc na Varšavské konferenci NATO formálně upravilo svou chartu, aby se výslovně zavázalo k hybridní válce stejně jako tato nová kapacita NATO.

Takže přešli v podstatě od 70 let tanků k tomuto explicitnímu budování kapacit pro cenzuru tweetů, pokud byly považovány za ruské proxy. A opět necenzurovali jen ruskou propagandu. 

To byly nyní brexitové skupiny nebo skupiny jako Matteo Salvini v Itálii, nebo opozice v Řecku nebo AfD v Německu nebo Vox ve Španělsku. A v té době NATO publikovalo bílé knihy, které říkaly, že největší hrozbou, které NATO čelí, není ve skutečnosti vojenská invaze z Ruska.

Ve dvou evropských volbách prohrávají. Všechny tyto pravicově populistické skupiny, které, protože byly většinou hnutími dělnické třídy, vedly kampaň za levnou ruskou energii v době, kdy USA na tuto politiku energetické diverzifikace tlačily.

A tak argumentovali po Brexitu. Nyní by se celý mezinárodní řád založený na pravidlech zhroutil, pokud by armáda nepřevzala kontrolu nad médii, protože Brexit by ve Francii vyvolal „Frexit“ s Marine Le Penovou, málem došlo na „Spexit“ ve Španělsku s Vox party, na „Italexit“ v Itálii, na Grexit“ v Řecku apod.

Najednou by se EU rozpadla, takže NATO by tím bylo zabito bez jediné kulky. Vyhozeno. A nejen to, teď, když by bylo NATO pryč, teď by neexistovala žádná donucovací páka pro Mezinárodní měnový fond nebo Světovou banku.

Takže nyní by tyto organizace byly v podstatě bezmocné vůči vládám po celém světě….

Takže z jejich pohledu, kdyby armáda nezačala cenzurovat internet, všechny demokratické instituce a infrastrukturu, hrozilo by, že se EU (a pak i NATO) rozpadne…

 

Pokračování příště….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/dalsi-velmi-zajimavy-rozhovor-tuckera-carlsona-pentagon-a-cia-ovladaji-cenzuru-v-usa-i-evrope-video/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings