Bill Gates chce vytvořit umělou inteligenci, abychom mohli ukončit polarizaci a „zachránit demokracii“

Bill Gates chce vytvořit umělou inteligenci, abychom mohli ukončit polarizaci a „zachránit demokracii“

V překladu to samozřejmě znamená, že všichni by měli mít jednotný názor (samozřejmě přesně ten, který razí mainstreamová média) a ochranou demokracie se většinou rozumí ochrana vládnoucí ideologie, která nemá s demokracií vůbec nic společného.

Zakladatel Microsoftu Bill Gates nedávno vedl rozhovor s generálním ředitelem OpenAI, Samem Altmanem, aby diskutoval o budoucnosti umělé inteligence  a potenciálu nových globálních kontrol  k udržení míru, bezpečnosti a demokracie na celém světě.

Otázka zní: Jakým idejím se musí globální populace podřídit, aby byl světový mír? OpenAI a Microsoft v současnosti pracují na podpoře umělé inteligence jako nástroje pro ovlivňování vlád po celém světě a pro řešení globálních výzev. 

Během rozhovoru si Gates a Altman posteskli, jak se americké vládě za poslední čtyři roky nepodařilo kralovat v „polarizaci“ napříč sociálními médii. Věří, že umělá inteligence by mohla vyřešit problém „polarizace“, a tedy „zachránit demokracii.“

Aby to bylo možné, umělá inteligence by musela být navržena tak, aby ovládala řeč a vnucovala lži jako fakta – prováděla by vymývání mozků populaci propagandou a  klamání lidí, dokud nebudou všichni nuceni souhlasit  v zájmu „jednoty.“

Americká vláda   za poslední čtyři roky přímo jednala se společnostmi v oblasti sociálních médií. Ale bylo to proto, aby zavedla zákaz, cenzuru a černou listinu důležitých informací (konkrétních informačních zdrojů), které zpochybnily farmaceutické a vládní narativy.

Prakticky totéž se ovšem dělo také v celé EU, kde byly cenzurovány tytéž informace a za jediné pravdivé bylo prezentováno pouze to, s čím přicházely vlády a mainstreamová média.

Tyto narativy propagandy a kontroly byly pro společnost destruktivní. Například příběh o „bezpečné a účinné“ vakcíně COVID byl použit k uplácení, vyhrožování, vnucování falešné ctnosti a vnuknutí falešné viny, aby zmanipulovali lidi, aby si ji vzali. Jakékoli skutečné vědecké informace o injekcích proti COVIDu byly na černé listině. 

Kdokoli ovládá umělou inteligenci, bude moci utvářet veřejné mínění a  mít významný vliv na lidi. S AI lze propagandu snadněji maskovat jako fakt.

Bude to vyžadovat neuvěřitelnou rozlišovací schopnost a moudrost, abyste pochopili, jak jsou systémy umělé inteligence navrženy k ovládání lidí na psychologické, emocionální a behaviorální úrovni.

Pokud je umělá inteligence navržena lidmi jako Bill Gates, můžeme očekávat, že jeho verze „světového míru“ přijde s cenzurou nesouhlasných  hlasů.

Můžeme také očekávat úplné opuštění vědecké metody (a etiky) a nepřetržité hanění pravdy ve věcech, které se týkají našeho individuálního zdraví a svobody.

Během rozhovoru Gates prozkoumal myšlenku použití umělé inteligence jako nástroje k podpoře „jednoty“ v celé společnosti. Nutit všechny lidi, aby se řídili příběhy, které šíří Bill Gates, bude mít vysokou cenu.

Snaha globální elity o tento druh „světového míru“ zcela jistě selže, což povede k masovým protestům a dalšímu rozdělení společnosti. Lidé se mnohde bouřili už při nařizování povinného očkování proti COVIDu a zavádění očkovacích pasů, dvou nápadů, které lidem vnutil Bill Gates a jeho kolegové ze Světového ekonomického fóra.

Od Austrálie přes Evropu až po Kanadu bylo obyvatelstvo obětí cenzury, zneužívání a nezákonných tlaků na aplikaci experimentálních injekcí. I tato realita by však mohla být přepsána pomocí AI, kterou vytvořili lidé jako Bill Gates. 

Gates nadšeně hovořil na téma využití umělé inteligence k propagaci své verze světového míru: „Myslím, že umělá inteligence nám v nejlepším případě může pomoci s některými těžkými problémy… Včetně polarizace, protože ta potenciálně narušuje demokracii a to je velmi špatná věc.“

Gates také řekl: „Ať nám AI může pomoci jít méně do války, být méně polarizovaní; pomyslíte si, když řídíte inteligenci…Byl bych rád, kdyby lidé pracovali na těch nejtěžších lidských problémech, jako je to, jestli spolu vycházíme. Myslím, že by to bylo extrémně pozitivní, kdybychom si mysleli, že AI může přispět k tomu, aby lidé spolu vycházeli.“

Aby se správně propagoval styl „světového míru“ Billa Gate, musela by být umělá inteligence navržena tak, aby přepsala historii zločinů,   které Gates financoval a na kterých se podílel během skandálu covid-19.

Umělá inteligence by musela být navržena tak, aby zbavila viny Gatese a jeho kolegů za zavedení zásad, které  porušovaly lidská práva, zaváděly segregaci a způsobily masové škody.

Počítačové systémy by musely vymýtit pravdu o poškození vakcínami a o tlaku na aplikaci injekcí, které převrátily životy mnoha lidí. Gates byl jedním z největších podporovatelů těchto vlád, které se snažily očkovat každého muže, ženu a dítě proti jejich vůli.

Během rozhovoru Gates také ukázal svou podporu globální vládě. „Pokud je klíčem zastavit celý svět v něčem nebezpečném, skoro byste chtěli globální vládu, kdy je dnes v mnoha otázkách, jako je klima, terorismus, pro nás těžké spolupracovat,“ řekl Gates.

Samozřejmě, jedna z „nejnebezpečnějších“ věcí, které mohou lidé udělat, je odmítnout se nechat očkovat a odmítnout přijmout globální vládu k vyřešení „klimatické krize.“ 

Jako hlavní finančník Světové zdravotnické organizace Bill Gates financoval vědce, kteří tvrdili, že „váhavost s očkováním“ je jednou z největších hrozeb pro dnešní svět.

S Gatesem, který se vměšuje do AI, jsme povinni získat  více stejných propagandistických  a počítačových systémů, které fungují na obranu Billa Gatese před jeho odsouzením.

Nástroje umělé inteligence a agregace zpráv, které jsou naprogramovány podle konkrétních požadavků jejich tvůrců, nevyhnutelně lidi dále rozdělí a obrátí se proti těm, kteří tyto AI vytvořili.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.6]

12 thoughts on “Bill Gates chce vytvořit umělou inteligenci, abychom mohli ukončit polarizaci a „zachránit demokracii“

 1. Bill Gates je skutečně jeden z největších škůdců této planety i se svoji ženou. Mají na svědomí mnoho set tisíců mrtvých a zraněných žen v Africe a Indii, které pod heslem jejich záchrany je vakcinovali s tragickými následky. Stále se však usmívá, zvláštní bytost, zřejmě hybridní bytost bez duše.

  1. GATES ZBOHATL JINAK NEŽ BANDA Rockefilcek A TI HO CHTEJI MEZI SEBE JEN JAKO BILEHO KONĚ

   Tak mu ti drbaní dali za úkol vymyslet jak se zbavit tzv „zbytečnych jedliku „,protože ti nenažranci považuji peníze určené na SOCIAL za svoje a u nás krade ten jejich režim kapitalismu bez skrupulí naše dvě třetiny přijmu dělníku,kteří raději zmizeli než,aby se na tem maglajs dívali a záviděli sousedům,kteří válku prohráli ,tak proto teď tam mají více než dvě třetiny příjmu než my a dluží nám stále válečné reparace a perou si do pupku levnou nutelu,
   Není divu,že první postulát PNZ chce od národa především mínění ,na co změnit ten náš debilni režim,když jsme vycinkali socialismus a dubové hlavy v KSČM ho furt mají ve vadnych stanovach a s nimi běhá po
   republice jak o závod ta Koncova prcedkyne a chce zase být zvolena do EU cpat se tam penězi a
   neobjevila se tady mezi námi,aby jsme ji poradili jak na to ,co se no ni vejde,dyť ona ani neví,že je třeba našeho SFV programu PNZ a má volby v kapse. ?🤣💥

  2. GATES +KOMPLICOVE,CHTEJI NAPROGRAMOVAT GANGSTERSKY STYL AI TAK,ABY HO NEZABAÂSLi.

   To jsme všichni viděli,jak lidech bylo vynucováno vládami dat se očkovat experimentálními vakcinami a vyděsit lidí tak,že metodou sebepośkozovani CHUCPE byli přinuceni vládami podepisovat revers,že se zbavují jakékoliv možnosti se odvolat v případě poškození experimentální vakcínou doživotniho ozdravi k soudu a pokud neumřou zbavit se i peněz na odškodnění,které by pomohly v invaliditě získané očkováním v jejich úsilí posléze hledat za toto doslova gangsteskeho donucování před soudy vinniky očkování nejen za umělé vyvolanou nemoc,ale i za očkování experimentální nevyzkousenou vakcínou a na zbohatnutí na mrtvolách depopulace světa ,což má prý za ukoli ten počítačový zločinec,který NIKDY nehodlá přestat.

   Fuj fuj fuj ,to je ale śpina a hnůj👹🌈🔔🔥🤐

  1. TO BY NAM VOLICUM BYLO LITO.NEBYLO BY SE DO KOHO TREFOVAT A CHECHTAT SE 🤑🥒👹🔔

   kdyby natáhli ti tzv zmrdi , bačkory 🔥🇨🇿?
   AzKSH to SH muže totiž znamenat Sociální Hodnoty nebo taky Solidární Hnutí a bude válka bo co ,no ni?

  2. Ještě lepší myšlenka by byla,kdyby se těm boháčům zdanily jejich od nás nahrabané biliony nejméně 99,9 %

   rázem by byly peníze pro jimi pozvané kupy migrantu a ONI by je mohli i zaměstnat ve svých drahých palácích jako sluhy a i u sebe je hezky ubytovat ,dyť mají místa dost a mohli by se i u nich koupat v bazénech a tam i smývat tu barvu ,nebo co nebo jak.

 2. Debílku z Woken, tu vaši FEMOkracii už nezachrání ani svěcená voda. Natiž nějací vrazi kteří si myslí že když mají prachy tak mohou vše, mohou ale pouze na tom vašem ZoZa.

 3. Stále hodně lidí si myslí, že Bill je úspěšný businessman, ale realita je úplně jiná. Ukradl svému kamarádovi nápad a první realizaci operačního systému, jeho maminka domluvili s Buffetem finanční podporu tomuto programu a už se to sypalo.

 4. A já bych zase chtěl, aby toho flekatého svraštělého zmetka někdo konečně odpráskl jako škodnou. Každý máme holt jiná přání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout