Yuval Noah Harari: „Pokud bude Trump zvolen, bude to pravděpodobně smrtelná rána pro to, co zbývá z globálního řádu“ (video)

Yuval Noah Harari: „Pokud bude Trump zvolen, bude to pravděpodobně smrtelná rána pro to, co zbývá z globálního řádu“ (video)

Čelní představitel Světového ekonomického fóra (WEF) se dlouhodobě netají tím, že je velkým zastáncem depopulační politiky a transhumanismu. Právě v tomto oboru funguje jako poradce WEF a jeho prohlášení často jasněji ukazují, kterým směrem se tato nebezpečná organizace, kam si jezdí politické loutky pro instrukce, ubírá.

Yuval Noah Harari, jeden z oblíbených autorů Baracka Obamy a častý řečník v Davosu, učinil několik šokujících prohlášení v rozhovoru   se  Stevenem Bartlettem, britským YouTuberem, který provozuje kanál  „The Diary of a CEO.“

Harari často předkládá myšlenku, že lidské bytosti jsou „hacknutelná“ stvoření postrádající skutečnou svobodnou vůli. V minulém rozhovoru nastolil velkou politickou a ekonomickou otázku 21. století, která zní: „K čemu potřebujeme lidi? Nebo alespoň, k čemu potřebujeme tolik lidí?

Zdá se však, že Harari nyní uznává, že globalistické názory, včetně jeho vlastních, jsou stále nepopulárnější. Na otázku: „Obáváte se, že by Trump mohl být v brzké době znovu zvolen?“ Harari odpověděl: „Myslím, že je to velmi pravděpodobné.“

To, co Harari dále řekl, bylo ještě zajímavější: „A pokud se to stane (tedy pokud bude Trump zvolen), bude to pravděpodobně podobný smrtelný úder tomu, co zbývá z globálního řádu.“

„A on (Trump) to říká otevřeně,“ dodal Harari. Argumentoval tím, že postavy jako Trump a další politici představují „falešnou dichotomii“ mezi nacionalismem a globalismem, což naznačuje, že obojí může koexistovat současně:

„Mělo by být jasné, že mnoho z těchto politiků – představují falešnou dichotomii, falešné binární vidění světa, jako byste si měli vybrat mezi vlastenectvím a globalismem, mezi loajálním ke svému národu a loajálním k nějaké globální vládě nebo čemukoliv jinému.“

Harari tak víceméně přiznává, že většina politiků (samozřejmě napojených na páníčky ve WEF, Bilderbergu, Aspen institutu a podobných institucích) přispívá ke vzniku jednotného globálního světového řádu.

Vymezuje se proti „antiglobalistickým“ (patriotickým) politikům, k nimž počítá i Trumpa. Otázka je, zda není právě probíhající davoský sraz mimo jiné i snahou o „záchranu“ globalizace…

Celý rozhovor s Yuvalem Noahem Hararim je  ke zhlédnutí ve videu níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Yuval Noah Harari: „Pokud bude Trump zvolen, bude to pravděpodobně smrtelná rána pro to, co zbývá z globálního řádu“ (video)

 1. poslední sraz loutek, pak cesta na Gitmo včetně Jourove 💪
  Jourová je odporný odpad, který pracuje jen a jen pro svoje dobro a finanční odměny.
  Zabavení veškerého majetku Jourove a dalšího ceskeho odpadu, bude tedy jen pro dobro nové české historie, historie bez peněz a politiků

 2. Ne Trump – ale ránu jste si zasadili sami, že jste se nesklonili před Stvořitelem! Pověsili jste Slovo Pravdy na kříž, plivli jste na Lásku, nevyužili jste čas k nápravě, ale k zatvrzelosti. Co se teď děje a dít bude, je Vůle Boží, která soudí lidstvo.

  1. ANNO NENECHTE SE MYLIT.TO NENI VULE BOZI,ALE SATANISTY S KRYSIM OBLICEJEM HARARIHO

   Je to on,který ovládá jako našeptávač zla toho ŠWABA a ten je bílý kun majtelu velkých peněz🔔👹🐸
   Nezapomeňte,že sám SATAN jim povolil rabování,lež ,vraždění a ideologii Neomarxismu s jejich banksterskym CBDC a zda se mi, že to nevidíte.
   Satanisté to však dostali od samého SATANA povoleno s jedinou podmínkou.
   Zejména mimořádně pobožní lidé to zlo NESMI poznat,jinak se obrátí špicka jedovateho kopí toho Belzebuba proti samým Satanistum a splní se proroctví,že neprojdou jako velbloudí naložení ukradenými penězi, uchem jehly a paní čerti budou moci topit pod kotly a zažijí si při tom HAFO přesčasu, no ni?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout