Tento kanadský lékař má špatnou zprávu pro očkované (video)

Tento kanadský lékař má špatnou zprávu pro očkované (video)

Kanadský lékař Chris Shoemaker učinil šokující odhalení, napsal na sociálních sítích poslanec za Vanuatu Andrew Solomon Napuat.

Podle lékaře 20 procent lidí, kteří dostali injekci proti Covidu, dostane myokarditidu: 200 000 na milion. Polovina z nich zemře do pěti let. „To není předpověď, je to prokázaný fakt a pravda,“ řekl Shoemaker.

„Jediným důvodem, proč zbylých 50 procent nezemře do pěti let, je to, že myokarditida je v některých případech mírná a v důsledku toho žijí o něco déle,“ řekl lékař.

Shoemaker varoval, že 75 procent z nich zemře do 10 let. Takže je to velmi vážný stav.

Myokarditida je obvykle mimořádně vzácná: je diagnostikována u jednoho z milionu lidí. Dnes je podle něj mezi očkovanými 200 000 na milion obyvatel.

„Obrovská čísla. Hrozné.“

„Značná část očkovaných lidí onemocní myokarditidou, aniž by o tom věděla. Lidé s touto skrytou formou si ani nestěžují,“ řekl Shoemaker. „Nedostávají signál bolesti, který by naznačoval, že jejich srdce je zanícené.“

Shoemaker dále řekl, že ve vakcínách Pfizer a Moderna je DNA. Odkázal na výzkum mikrobiologa Kevina McKernana.

Během šesti minut skončí DNA ve všech vašich buňkách. Výsledkem je, že vaše buňky produkují novou mRNA a spike protein po dobu až 10 let.

Během této doby je pravděpodobnější, že se u vás rozvine rakovina, plicní embolie nebo se stanete neplodnými.

Velmi podobně hovořil před časem i dr. Makis, který taktéž předpověděl ohromnou vlnu úmrtí do 10 let:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 47 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Tento kanadský lékař má špatnou zprávu pro očkované (video)

 1. Vopichani s mRNA svinstvem mohou ocekavat nejen myokarditidu a selhani srdce ale i autoimunni reakce, a ty jsou mozne i pres 20 let po opichu. Takze kdyz se ty a i jine nasledky mRNA injekci sectou, bude to zlaty cas pro hrobare a cervy, nebot plyn na spatovani sni uz nebude.
  Ale vse je jasne. mRNA Injekce nejsou vinny, ale globalni oteplovani a hlavne Putin.

  1. VOLIČUM NEPOMUŽE HOREKOVAT POTÉ CO OHLUPENI GŘ TV ZVOLILi VLÁDNI SATANISTY

   Kdo to umí ať naformulujr do Programu Národních Zájmu PNZ ,kde už je 5 postulátu,které bude asi nutno přibit na dveře kostela jako ve stredoveku jako body záchrany před nenazranymi majiteli velkých penez,kteří poručili nasi vlade zavést cenzuru a podvodnicke volby ,dokud je je ještě čas a Serešjoury z EK komise vám nezabavi nejen hotovost,ale EU parlament odsouhlasí i vaše identifikační Digi číslo a následovat bude CBDC.
   Tady vidíte,nezbývá než požadovat,aby majitele velkých peněz byli speciální daní ve výši 99,9% zdaneni a zaplatili,si tak svuj požadavek výměny nebohých ohlupenych katoliku za ty,kteří budou podle ka-ka rámu realizovat tamní suru

   ZABIJEJTE JE VSECHNY VŠUDE ,KDE JE NAJDETE,KDYZ SE K VAM OBRÀTI ZADY🔔🐸👹💥

 2. V soucasne dobe je kazda vakcina drive nebo pozdeji s fatalnimi nasledky. I v ocko proti tetanu je mimo jine cip, ktery vysila. Tak nejenom v ocku proti kovidku ale i proti tetanu. Takze se zda, ze vsechny vakciny maji v sobe cip. Zabodane si znackuji jako dobytek. A lide stale veri na ockovani proti covidku, chripecce onko delozniho cipku. A to nemluvim o te skutecnosti, ze zabodani jsou pro nas cistokrevne nebezpecni. Co asi vyzaruji, ze je zdravotnice posle sednout v cekarne dal od ostatnich pacientu? Cituji ale tady nemuzete sedet, musite si sednout uplne na konec chodby, tak byla zdesena kdyz ty dve slepice prisla zkontrolovat po zapichu. Tady nemuzete sedet!!! Tecka. Tak si ty dve pice sly odsednout uplne mimo nas. Kontrolovane byly asi 20 minut. Pote odesly jak s 5 slovy s peti promile v zile, jak je to hazelo ze strany na stranu. Vice na levou stranu, pravdepodobne tam dostali zivot zachranujici biozbran. Kdo chce kam uz je tam.

 3. A kdo je za to zodpovědný? Kdy dojde ke spravedlivému trestu těch co se tady dělo od roku 2022 za falešné vakcíny, falešné testy, falešnou pandemii, lockdowny, omezování osobních svobod, zavírání lidí do oplocených prostorů, atd.. atd.

 4. Jediná cesta je odsoudit všechny politiky a lidi v médiích, co si lhali a poslouchali politiky.
  Vše byl plán , spiknutí, plánovaná genocida lidstva a velice úspěšná.
  Pokud nepochybně nepochytame všechny ty krysy , tak se to bude nejenom opakovat ale děti už nemají budoucnost.
  Lidi jsou ovce, pracují, věří médiim, politikům, platí daně a chtějí luxus.
  Vakcínu si pichnou a ona je zabije. Není ten plán pro ovce skvělej?
  Nechtěl bych být v jejich kůži, bát se smrti, nechat se očkovat a umřít na to…geniální, ovce nemohli prokouknout, jejich IQ bylo v prdeli, báli se o život…

 5. Ale prečo furt len klamete ?!? Veď pani prezidentka povedala , že vakcína je sloboda ! A bolo to aj na bilboarde v každom meste – čo nepamätáte ? A pani prezidentka nikdy neklame !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout