Bruselští papaláši mají strach z průzkumů do eurovoleb, obávají se zejména blokace Green Dealu

Bruselští papaláši mají strach z průzkumů do eurovoleb, obávají se zejména blokace Green Dealu

Podle výzkumu provedeného Evropskou radou pro zahraniční vztahy (ECFR) bude legislativa EU roztříštěnější než kdykoli předtím, přičemž středolevá liberální koalice „staré gardy“ bude bojovat o udržení většiny, která jí v současné době umožňuje dominovat agendě.

Jak jsem zde již dříve upozornila, tak v červnu vyšle do EU asi nejvíc protibruselských sil Francie, kde s obrovským náskokem vede RN založená Marine le Pen. Hlasování strany v EP je zcela v souladu s frakcí, takže tito europoslanci budou samozřejmě přínosem.

Strana, která je nyní vedená Jordanem Bardellou, by měla získat v EU (frakce ID) dokonce 30 křesel, což je víc, než kolik má ČR celkem europoslanců (21).

Ve Francii však posilují i další dvě protestní strany vymezující se proti politice EU, které by měly mít každá kolem 7 – 8%. Značně by měla posílit i německá AfD, kterou se nyní snaží jak jen mohou dehonestovat a dokonce i zakázat.

Možná to je právě i v souvislosti s velmi dobrým výsledkem průzkumů do eurovoleb. Jak známo, tak Německo a Francie mají zdaleka nejvíc europoslanců ze všech, takže posílení obou uvedených stran bude velmi dobře patrné i na vysokém počtu jejich europoslanců.

Podle informací z průzkumu by měl v Holandsku vyhrát eurovolby Wilders a jeho PVV, nicméně do europarlamentu by se z Holandska měla těsně dostat i další strana, která je zásadně proti EU, ale ta patří k nezařazeným.

Z menších zemí pak výrazně posílí frakci ID například Rakousko a Belgie. V obou zemích (ale zejména v Rakousku) to vypadá na celkem jasnou výhru stran této tvrdě protibruselské frakce.

Oslabit mají středo-levicové frakce (paradoxně právě tam pošle ČR nejvíc europoslanců), které stojí za Green Dealem a jinými šílenostmi. Nezařazení (NI) jsou v 90% případů europoslanci, kteří jsou proti EU, takže tuto „šedou zónu“ lze přičíst k frakci ID.

Potěšitelný je předpokládaný propad u extremistické frakce Zelených, kde působí i naši Piráti (u nich ovšem propad neočekávám, neboť u nás je posílí už jen fakt, že k eurovolbám chodí téměř výhradně eurohujeři a odpůrci EU zůstávají doma).

„Očekáváme, že skupiny ECR a ID budou dohromady tvořit 25 procent poslanců EP a poprvé budou mít dohromady více
křesel než Evropská lidová strana (EPP) nebo Socialisté a demokraté (S&D),“ uvádí zpráva Evropské rady pro zahraniční vztahy.

EU se samozřejmě obává toho, že uvedená „koalice“ by mohla s pomocí nezařazených a i některých lidovců zmařit některé plány EU na příští roky.

Zpráva také poznamenala, že by se mohla vytvořit potenciální „populistická pravicová koalice“ mezi skupinami EPP, ECR a ID, která by mohla získat 49 procent křesel a kontrolovat agendu s podporou nezařazených poslanců Evropského parlamentu.

„Většina nezařazených poslanců EP pochází z krajně pravicových stran, což znamená, že s jejich podporou by se poprvé v historii Evropského parlamentu mohly vytvořit většinové koalice napravo, “ uvádí zpráva.

Evropská rada pro zahraniční vztahy napsala, že její zpráva by měla sloužit jako budíček pro evropské politiky ohledně toho, co je v sázce ve volbách do Evropského parlamentu v roce 2024 a varovala, že dramatická změna ve složení zákonodárného sboru by mohla vést k zablokování další fáze Green Dealu a měla by důsledky pro přístup EU k imigraci.

Zpráva EU tedy jasně ukazuje, že v Bruselu se bojí posílení protestního křídla EU, které by mohlo zarazit zejména šílenou zelenou politiku a výměnu obyvatel doprovázenou islamizací.

Na závěr připomínám, že není dobré zůstávat doma a nechat tak většinu hlasů pro eurohujery. Ti jdou k eurovolbám vždy. A také je důležité si uvědomit, že se zde ani tak nevolí strana jako frakce.

Jaké jsou v EU frakce a jak kdo v posledních letech hlasoval v různých hlasováních v EP se dozvíte zde…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Bruselští papaláši mají strach z průzkumů do eurovoleb, obávají se zejména blokace Green Dealu

  1. Pomohlo by opozičním stranám , kdyby některé z nich neblábolili nesmysly o Ukrajině a nedeklarovali příchylnost ke Kremlu . Nepřítel je grýndýl a islamizace . Ruská agrese na Ukrajině je z velké části důsledkem zdegenerované politiky EU jElit , které jsou zjevně zkorumpované Ruskem a komunistickou Čínou a v jejich zájmu likvidují Evropskou prosperitu absurdní příkazovou legislativou bez opory v logice ,realitě a vědě.

  2. jednoduše řečeno u voleb do EU parlamentu se lide budou muset zvednout své tlusté prdele a jit volit SPD má kolem 500 tisíc voliču snad se zvednou a pujdou tam uplně všichni a + všichni voliči alternativi do jednoho to musí hodit koalici SPD a Trikolora nebo si připravte do příště své už tak tenké peněženky na nesmysli typu Green Deal a budete hezky calovat za kraviny které naši Bruselští Liberálové odsouhlasí a bude to stát fakt hodně 💸💸💸💸💸💸💸💸 nezapominejte co s vámi zamyšli budou i daně s Dusíku a podobně nebo jinak nebudete nic vlastnit a budete štastni 😉 tak zvednout prdel a volit

  3. Vsichni vime, ze volby jsou zmanipulovane a vysledky predem dane. Stale se drzi moci DS, chazarska mafie, WHO, WEF, OSN,BILDERBERG, RIMSKY KLUB, ASPEN INSTITUT, ktery dosazuje sve pripravene kadry k infiltraci do vsech vlad na svete. Vesmes vsichni ve vladach jsou dosazeni nikym nikdy nevolenymi pohlavary, aby plnili jejich zvracene vlhke sny. A ze tam SPD o tom mluvi, je jedne vec, a zmenilo se neco?Koho chleba jis toho pisen zpivej. A co debata u Tomankove? Utnula poslance SPD, zavelela klid a co? Pravda neni zadouci to si pamatujte. Proc asi stale blokuji weby, ktere nepisi tu JEJICH PRAVDU? A vy vsichni tu nasi verzi budete akceptovat, tim jsou mysleny ty jejich neutuchajici lzi. A kdyby byt jednou volby neco zmenily davno by je zakazali. A na co nebo k cemu nas narod potrebuje nejakou vladu, ktera je proti lidem, ktera krade za bileho dne, souhlasi s temi vsemi narizenimi z Bruselu z WEF. Od vrchu je treba delat poradky.

    1. i tak by si to měl ve volbách hodit aspon SPD když už tak ta 1 minuta u volební urny nikomu zabrat nedá lepší než nedělat nic nechat Libtardum volné ruce k zničeni naši země

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout