Špičkový klimatický expert: Oxid uhličitý nezpůsobuje globální oteplování (video)

Špičkový klimatický expert: Oxid uhličitý nezpůsobuje globální oteplování (video)

V poslední době narůstá počet expertů, kteří se odvažují promluvit pravdu o největším podvodu v dějinách lidstva, na kterém je založena aktuální ničivá „zelená“ politika zejména západních zemí.

Čím více expertů si uvědomí, že pravda je pro ně důležitější než tučné granty a dotace, tím lépe pro spící masy, které si snad konečně začnou uvědomovat, že se staly obětí lží a manipulací, založených jen na koordinaci zkorumpovaných „vědců,“ korporátních médií a politiků.

Další z této rozšiřující se řady expertů potvrzuje, že již samotné tvrzení o tom, že obsah CO2 ovlivňuje globální teplotu, je lživý. Všechna ostatní na to navázaná tvrzení jsou tedy stejně účelové lži.

Jeden z předních světových klimatických expertů promluvil, aby varoval veřejnost, že tvrzení globalistické zelené agendy, že oxid uhličitý způsobuje „globální oteplování“, je zcela nepravdivé.

V posledních letech nevolení byrokraté, obchodní elity a jejich spojenci ve světových vládách a v médiích prosazovali agendu „dekarbonizace.“

Tato agenda podporovaná Světovým ekonomickým fórem (WEF) a Organizací spojených národů (OSN) tvrdí, že oxid uhličitý způsobuje takzvanou „klimatickou krizi.“

Řešením této údajné „krize“ je, aby světové vlády splnily cíle WEF, aby splnily „Agendu 2030“ a „Agendu 2050.“ Plán WEF si klade za cíl eliminovat emise způsobené lidskou činností, jako je oxid uhličitý a dusík, a „zachránit planetu.“

Dekarbonizace je však jen eufemismus pro protilidovou agendu WEF.

Průměrný člověk vydechne za průměrný den asi 1 kg oxidu uhličitého. Vynásobením tohoto čísla celosvětovou populací 8,1 miliardy lidí, kteří dýchají 365,25 dní v roce, dojde k ročním emisím CO₂ ve výši 3,4 miliardy tun.

Odborníci však rychle poukazují na to, že toto číslo je nesmyslné, protože lidské dýchání je součástí „uzavřeného cyklu,“ ve kterém jsou naše emise oxidu uhličitého kompenzovány oxidem uhličitým, který absorbují rostliny.

Protiuhlíková agenda však přímo cílí na lidi a jejich aktivity. Podle WEF je odpovědí, aby lidé drasticky snížili kvalitu svého života a zároveň formou uhlíkových daní převáděli obrovské sumy peněz globální elitě.

Podle klimatického experta Willieho Soona však uhlík nemá se změnou klimatu nic společného.

Soon dělá vše, co může, aby odhalil zelenou agendu a varoval veřejnost, že tvrzení o CO2 jsou lež.

Odborník vysvětluje, že změna klimatu je přirozený jev, který se vyskytuje už miliardy let a nemá nic společného s lidskou činností. Lidstvo se musí podívat za Zemi, aby našlo příčinu.

Willie Soon, hostující člen vědeckého poradního výboru Centra pro energii, klima a životní prostředí Heritage Foundation říká, že je to rotace Země kolem Slunce, co ovlivňuje teplotu planety, nikoli oxid uhličitý, jak tvrdí globální mocenské elity.

„Ledovce například roztály, protože slunce bylo jasnější a dodávalo více sluneční energie do klimatického systému,“ říká Soon.

Soon, jakožto bývalý výzkumný pracovník Centra pro astrofyziku-Harvard & Smithsonian, se snažil prozkoumat fakta o změně klimatu během své kariéry, protože věda není o víře.

„Věda je o datech,“ říká.

„Globalisté tvrdí, že rostoucí oxid uhličitý je hlavním faktorem změny klimatu, a to je zcela mylné,“ říká Soon.

„Toto je tak zkreslený pohled“, že si myslím, že je třeba jej opravit.

Soon vysvětluje falešnou protiuhlíkovou agendu v rozhovoru pro The Daily Signal Podcast pro druhý díl třídílného seriálu o klimatických změnách.

Vysvětluje, proč je slunce příčinou klimatických změn a jak ovlivňuje cykly oteplování a ochlazování Země.

„Byrokraté a obchodní elity nemohou tyto cykly změnit,“ prohlásil.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Špičkový klimatický expert: Oxid uhličitý nezpůsobuje globální oteplování (video)

  1. Klima je v základu závislé na na širším kosmickém prostředí! A to nejen ze stavu naší sluneční soustavy, ale také z polohy, kde se zrovna nachází cestou po galaxii, také i z blízkosti či konstelaci dalších těles, procházející v blízkosti soustavy či přímo skrze ni. Na tom všem je závislá oběžná dráha Země a kolísání osy atd., a tyto dynamické vztahy formují klimatické cykly a jevy, z nichž ty krátké jsme již během času poznali, ale ty delší cykly zatím můžeme jen tušit a předvídat, protože se ještě během našeho krátkého pozorovacího času neprojevily celé a ve všech důsledcích. Strašení CO2 jsou pouze pro vyvolání tlaku, aby se nad lidmi lépe vládlo a ukradlo se jim to, co vlastní.

  2. Malý doplněk. Infračervené záření v oblasti maxima sorbce CO2 je atmosférou silně rozptylováno. Po průchodu 10 m vzduchu ho zbude 0.04%. Sloupec vzduchu 1 cm 2 x 10 m má objem 1 l a váží 1,29 g. Je to zhruba 775 x méně, než je váha vzduchu nad jedním cm2 atmosféry. Atmosférou tedy projde 0,0004 na 775 -3,4 což je číslo s 2000 nulami za desetinnou čárkou. Amosféra je pro infračervené záření v maximu pro CO2 propustná zhruba jako pancíř tanku. Skleníkový efekt je vyčerpaný při mnohem nižším obsahu CO2 a zvýšení současné hladiny CO2 nemá význam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout