Erdogan zakládá mohamedánskou stranu v Německu, chce s ní jít do eurovoleb

Erdogan zakládá mohamedánskou stranu v Německu, chce s ní jít do eurovoleb

Kolik je v Německu přesně muslimů, lze jen stěží odhadnout. Oficiální čísla jsou velmi silně podhodnocená a již roky se uvádí stále stejná, což je samozřejmě nesmysl. Mezitím totiž přišlo do země několik milionů dalších muslimů, ať už „po vlastní ose“ nebo v rámci slučování rodin.

Ti, kteří přišli za éry Merkelové, mají dokonce už i občanství.

Objevují se odhady ve velmi širokém rozmezí – někde mezi 8 – 20 miliony. Mnohé napovídá tomu, že  vyšší číslo bude mnohem blíž k realitě. Toho si je zřejmě Erdogan velmi dobře vědom, protože již tuší, že se mu v zemi vyplatí vlastní strana.

Voličská základna pro islámskou stranu je tedy značná, zároveň by to byl další úbytek hlasů zejména pro socany. Dovezení voliči by tak mohli přestat volit ty strany, které si je dovezly.

Jistě jim bude více imponovat strana, která slibuje zavedení chalífátu pod právem šaría – a to cestou konverze bezvěrců.

Odnož Erdoganovy strany AKP v Německu nyní  dává muslimům nabídku. Strana „DAVA“ má podle plánu kandidovat už v červnu ve volbách do EU – a mohla by možná vyděsit staré zavedené strany.

Jednu velmi důležitou věc však mainstream nezmiňuje: V arabštině Dawa znamená obracení na víru, aby lidé konvertovali k islámu.

Podle informací deníku BILD byla v Německu nedávno založena „Demokratická aliance pro rozmanitost a probuzení“ nebo zkráceně DAVA. Bild svým čtenářům neprozrazuje, co DAVA znamená v islámu:

Daʿwa  je arabský termín, který obecně zahrnuje širokou škálu významů („volání, předvolání, pozvání, reklama, propaganda, vzývání, přání požehnání“), ale ve specifickém smyslu dnes většinou znamená „volání k islámu“, resp. volání k Alláhovi ve formě misijní činnosti. 

Už jen to pojmenování je fackou do tváře křesťanskému Západu, ale Němci už mají plné ruce práce s tím, aby zjistili, ke kterému ze 120 vymyšlených pohlaví patří a kam si mohou vyvěsit pár duhových vlajek.

Jedním ze zakladatelů strany je lékař Mustafa Yoldas z Hamburku, který je v evidenci ministerstva vnitra. Je považován za stoupence teroristické organizace Hamas.

Yoldas vedl organizaci s názvem International Humanitarian Aid Organization, která byla v roce 2010 zakázána. Dalším zakladatelem je lékař Ali Ihsan Ünlü z Bad Eilsenu, který je jako úředník DITIB přímo pod velením tureckého prezidenta.

Číslo tři na palubě: lobbista AKP Fatih Zingal, právník ze Solingenu. Veřejně zpochybňuje genocidu křesťanských Arménů. A pak je tu Teyfik Özcan z Brém, který působí jako vůdce strany.

Vystupoval jako novinář turecké státní televize TRT, kde mluvil o rasismu, islamofobii a pravicovém radikalismu.

Je vskutku vzrušující, že v „nejlepším Německu, které kdy existovalo,“ se diskutuje o zákazu strany AfD, která je denně diskreditována a jsou proti ní vládou ve spolupráci s Antifou organizovány protesty.

Založit islámskou stranu ale není problém, možná bude dokonce vítaným koaličním partnerem pro zavedené partaje.

Erdogan jednou prohlásil, že neexistuje žádný islamismus, ale pouze jeden islám. Dlouhodobě se nijak netají tím, že jeho snem je založené velké Osmanské říše, která by dosahovala od Blízkého východu přes Balkán, Německo až po Portugalsko.

Známý je také Erdoganův výrok: „Mešity jsou naše kasárna, minarety jsou naše bajonety, kopule jsou naše helmy a věřící jsou naši vojáci.“

Jaké jsou jeho cíle víme, stejné jsou také cíle jeho strany v Německu.

Strana se chce spolehnout na přízeň muslimů: „Lidem s cizími kořeny by měla být přiznána jejich práva v plném rozsahu. Tato skupina lidí je v Německu diskriminována a znevýhodněna.“

Mezi řešení DAVA patří: otevřené hranice, více sociálních výhod pro cizince.

Založení strany u našich západních sousedů a její účast ve volbách bude jen dalším krokem ve stále rychlejší islamizaci Evropy.

Krokem, který bude znamenat, že Turecko, které není členem EU, by mělo také přímý vliv na evropskou politiku. 

Podle zpráv médií prý alespoň bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann (CSU) zvažuje zákaz DAVA. Nicméně zatím je jediný.

Bude zajímavé sledovat, co z toho vzejde.

Nicméně německá SPD (sociální demokracie) to pak může rovnou zabalit, protože jednorázově ztratí miliony voličů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Erdogan zakládá mohamedánskou stranu v Německu, chce s ní jít do eurovoleb

  1. Zopakujem , čo som už dnes napísal : Erdogana musí Sándor Soros v spolupráci so CIA čo najskôr zvrhnúť a v prípade odporu aj zabiť! A jeho najlepšieho kamaráta Orbána tiež! Ich ďalší kamaráti snažiaci sa podeliť si s nimi Európu Kaczynski a Janša už našťastie padli.

  2. Popieranie genocídy Arménov v Turecku či Srbov v Kosove nikto nikdy v EÚ netrestal ani nežiada trestať, na rozdiel od popierania rôznych židolží… Mariána Magáta súd nariadil prepustiť z väzby, dúfam,že sa z nej aj dostane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout