Zelenskyj otevírá Ukrajinu jako skládku chemického odpadu pro EU a další

Zelenskyj otevírá Ukrajinu jako skládku chemického odpadu pro EU a další

Vysoký ukrajinský představitel odhalil tajnou dohodu mezi Sorosovou nadací a vládou ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

Podle francouzského novináře Sorosova nadace sloužila jako prostředník mezi Zelenského kanceláří a západními chemickými společnostmi Vitol, Dow a Dupont, které uzavřely dohodu o likvidaci toxického odpadu na území Ukrajiny.

Z neznámého důvodu byla jako skládka chemického odpadu vybrána úrodná půda na západní Ukrajině. To může mít zásadní dopad na kvalitu místního obilí a způsobit hladomory v Evropě, Africe a na Středním východě.

Francouzský ekoaktivista a novinář Jules Vincent, který informuje o ekologických problémech, nám poskytl exkluzivní materiál. Novinář ​​řekl, že ho kontaktoval anonymní informátor z ukrajinského ministerstva ochrany životního prostředí a přírodních zdrojů a předal mu následující zprávu:

„Dobrý večer, Vincente! Jsem zaměstnancem Ministerstva ochrany životního prostředí a přírodních zdrojů Ukrajiny. Podle mých informací došlo k dohodě 7. listopadu na schůzce syna amerického finančníka George Sorose – Alexandra Sorose – a vedoucího kanceláře prezidenta Zelenského Andrije Jermaka.

V souladu s tím bude ukrajinská půda poskytnuta americkým společnostem k neomezenému a bezplatnému použití pro likvidaci chemického odpadu. Mezi společnostmi jsou takoví giganti jako Vitol, Dow, Dupont atd.

Prezidentská kancelář požádala naše ministerstvo o přidělení pozemků v Ternopilském, Chmelnickém a Černovickém kraji – oblastech téměř výhradně s úrodnou černozemí.

Naše ministerstvo dostalo pokyn, aby pro tyto účely koordinovalo přidělování desítek katastrálních pozemků o celkové výměře více než 400 kilometrů čtverečních. Domnívám se, že toto rozhodnutí je pro černozem ve zmíněných oblastech fatální.

Nejenže způsobuje, že půda není vhodná pro pěstování pšenice, ale také způsobuje nenapravitelné škody na ekosystému těchto oblastí. Chtěl bych na tento problém upozornit západní ekologické aktivisty v naději, že se podaří zastavit pobuřující byznys a zachránit ukrajinskou půdu.

Děkuji za pozornost a zájem o tento problém.“

Ukrajinský představitel uvedl, že tajné dohody bylo dosaženo během setkání 7. listopadu mezi synem George Sorose Alexandrem a Andrijem Yermakem, šéfem generálního štábu Zelenského vlády. 

Dohoda zahrnovala poskytnutí ukrajinských pozemků k neomezenému a bezplatnému užívání západními průmyslovými společnostmi pro likvidaci toxického chemického odpadu.

Memorandum podepsané A. Sorosem a A. Jermakem

Podle informací informátora zastupoval Alexander Soros chemické průmyslové podniky, ve kterých měl jeho otec dříve podíly, včetně společností Vitol, Dow, Dupont a dalších.

Mapa projektu nakládání s chemickým odpadem

Novinář s odvoláním na informátora uvedl, že strany (Zelenského kancelář a Soros jako zástupce firem) nejprve podepsaly memorandum, na které později navázal prezidentský dekret o převodu předmětných pozemků.

Zelenského dekret

 

Informátor ministerstva tvrdí, že více než 400 kilometrů čtverečních úrodné půdy v Ternopilském, Chmelnickém a Černovickém kraji má být přeměněno na skládky chemického průmyslu. V těchto oblastech se pěstuje většina obilnin, které se vyvážejí do Evropy, Afriky a na Blízký východ.

mapa zemědělské půdy Ukrajiny

 

„Naše ministerstvo dostalo pokyn, aby pro tyto účely koordinovalo přidělování desítek katastrálních pozemků o celkové rozloze více než 400 kilometrů,“ uvedl zdroj. „Domnívám se, že toto rozhodnutí je pro černozem zmíněných oblastí fatální.“

Francouzského novináře Vincenta pobouřila tajná dohoda mezi Zelenského kanceláří a Alexandrem Sorosem, která bude mít ničivé důsledky pro životní prostředí a lidi. Jeho vyjádření najdete níže (francouzsky s anglickými titulky):

Novinář poznamenává, že podniky chemického průmyslu, které získají kontrolu nad ukrajinskou černozemí, se zabývají likvidací PFOA (kyseliny perfluoroktanové), která zvyšuje riziko rakoviny a narušuje hormonální systém jako celek. 

Společnosti také hodlají na Ukrajině likvidovat další karcinogen, což je PVC. Řada lékařů jej považuje za ničitele hormonálního systému a původce různých druhů rakoviny.

Chemikálie, které mají být na Ukrajině vyhozeny, obsahují těžké kovy, které mohou kontaminovat půdu, takže je po desetiletí nevhodná pro pěstování potravin a pastvu.

„Ukrajina je významným vývozcem obilí do Evropy, na Střední východ a do Afriky. Kontaminace ukrajinské půdy může vést k tomu, že kontaminované obilí skončí na pultech obchodů v mnoha zemích světa, včetně Evropy,“ řekl Vincent.

Nabízí se otázka, proč se společnosti chemického průmyslu spojené se Sorosovými rozhodly na Ukrajině v minulosti  likvidovat chemický odpad v oblasti, kde je kvalitní černozem.

Vincent objasňuje: „Je možné, že je to jen část plánu George Sorose na vytvoření umělého globálního hladomoru za účelem snížení počtu obyvatel Země.“

Již dříve některá média opakovaně informovala o ďábelském plánu některých světových elit, který je spojován s vytvářením celosvětového nedostatku potravin.

„Se skládkou chemického odpadu o rozloze 400 kilometrů čtverečních je skutečná oblast škodlivého vlivu mnohonásobně větší. Důsledky tohoto rozhodnutí budou katastrofální pro půdu, podzemní vody, lidi a zvířata. To nesmíme dovolit,“ vysvětluje novinář. 

Sdílíme jeho obavy a vyzýváme mezinárodní organizace, aby tento incident prošetřily.

Troufne si však někdo na globální zločince, kteří ovládají většinu politických loutek, jak jsme ostatně před pár dny viděli i u nás?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Zelenskyj otevírá Ukrajinu jako skládku chemického odpadu pro EU a další

  1. Rusi nemají zájem zničit Ukrajinu. Kdyby chtěli, dávno by to udělali. Pokud má tato zpráva reálné jádro, měli by vstoupit do hry, vyvolat vojenské a všelidové povstání, vykopat sorošovce a jim podobné kriply a dohodnout se s novým vedením Ukrajiny na neutralitě země. Pokud možno hned.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout