Vídeň: Požár na židovském hřbitově a hákové kříže na zdi

Vídeň: Požár na židovském hřbitově a hákové kříže na zdi

A vedení Vídně i Rakouska se diví. Jak je to možné?

Rakouští politici by se měli podívat roky nazpět, kdy vítali hordy muslimů. A tato politika se dosud nezměnila. Samotná Vídeň již není rakouským městem, původní obyvatelstvo je totiž v menšině, na mnoha tamních školách již převažují muslimští žáci.

Vídeň je navíc ovládána silně promigrační SPÖ (socani), kterou volí zejména cizinci, ale i mnoho „sluníčkových“ Rakušanů.

To, co se nyní děje nejen v Rakousku, ale i v Německu, je jen logickým důsledkem mnohaleté vítací politiky, ale také předzvěstí věcí budoucích. Úplně stejně totiž záhy půjdou mohamedáni i proti těm, kdo je tak nadšeně vítali.

To je podstata islámu: dobýt a islamizovat, zavést právo šaría a neposlušné původní obyvatelstvo zlikvidovat či v lepším případě „jen“ vyhnat. Aktuálně se totéž děje například v některých afrických zemích nebo na severu Indie.

A to stejné potká také Rakousko, kde je již počet muslimů natolik velký, že uvedený trend nelze zvrátit.

Všichni ti, kdo kdysi hnali Osmany od Vídně, se dnes musí v hrobech obracet, zatímco jiný rakouský rodák by byl při pohledu na současné dění v Rakousku nadšen.

Co se tedy konkrétně ve Vídni stalo?

Žhářský útok na židovskou část vídeňského ústředního hřbitova ve středu večer vyvolává velké zděšení. Nyní mají vyšetřovatelé jasno: Požár byl založen úmyslně – byly nalezeny dva zdroje požáru.

Policie nyní hledá žháře. Na zdi byly zvenčí nastříkány hákové kříže. Podle informací je to jeden ze 165 podobných incidentů, ke kterým v Rakousku došlo od 7. října.

Ve Vídni jsou nyní vybrané objekty pod 24hodinovým dohledem.

Na dnešní 18. hodinu chystají Židé ve Vídni akci, která zřejmě vyburcuje muslimy k protiakci, i když lze předpokládat, že na vše bude dohlížet velké množství policistů.

Předpokládám, že i přesto dnes dojde v rakouské metropoli k mnoha incidentům – ne nepodobným těm, které byly nedávno vidět ve Francii nebo v Německu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vídeň: Požár na židovském hřbitově a hákové kříže na zdi

  1. Zastúpenie Európskej komisie v Bratislave, redakcia protislovenského denníka Sme /obdoba idnes/ či jazykovedný ústav tamže sú tiež plné Židov, tiež by sa ich zišlo vypáliť… Schvaľujem každý prejav odporu voči Izraelu, židovským zločincom, zločinom aj liberálnemu teroru typu sorosovské mimovládky či Európska komisia!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout