Musk o Sorosovi: „Od základu nenávidí lidstvo“ (video)

Musk o Sorosovi: „Od základu nenávidí lidstvo“ (video)

Elon Musk se v novém rozhovoru s Joem Roganem zaměřil na radikálního miliardáře George Sorose, který teprve nedávno předal své impérium synovi Alexandrovi.

„George Soros je hlavním sponzorem Demokratické strany, na druhém místě byl Sam Bankman-Fried,“ řekl Elon Musk v podcastu Joea Rogana. Narážel tím na zakladatele zkrachovalé kryptoplatformy FTX.

„Naprosto nenávidí lidstvo,“ řekl Musk o miliardáři. „To je můj názor.“

„Dělá věci, které podkopávají naši civilizaci,“ řekl šéf X.

Musk varoval veřejnost, že veškeré Sorosovo úsilí bylo záměrně zaměřeno na demontáž lidstva.

„Myslím, že dělá dobře věci, které podkopávají soudržnost civilizace,“ prohlásil.

„Víte, nechává  volit prokurátory, kteří odmítají stíhat zločiny. To je pravděpodobně problém v San Franciscu a Los Angeles a v mnoha dalších městech,“ řekl Musk.

„Proč by to měl někdo dělat?“

Musk tím samozřejmě naráží na to, že města, ve kterých aktuálně platí zákony, díky nimž je většina zločinců beztrestných, mají prokurátory, které prosadil právě Soros. Pod jeho vlivem je zpravidla i vedení těchto měst.

Musk poukázal i na to, jak Soros ovlivňuje politiku i mimo USA.

Soros si v podstatě uvědomil, že zejména na místní úrovni jsou politici velmi lehce korumpovatelní. Pro rozvrácení společnosti není třeba měnit zákony, je třeba podplatit ty „správné“ lidi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Musk o Sorosovi: „Od základu nenávidí lidstvo“ (video)

  1. Bohužel je to na Sorošovi vidět, že pletichy, konspirace a zlo pro lidstvo je pro něj životní potřeba. Za posledních třicet roků to denně dokazoval svojí činností, ovšem vždy k tomu byli bohulibé kecy. Je nám líto všech aspeňaků, že tohle neprohlédli a svojí činností dokazují lidem jak je nenávidí. Snad to brzo skončí.

  2. Tento človek ktorý nás nenávidí ako ľudstvo je jeden z najhorších satanovych sluzobnikov na tejto Zemi.. Toto je špička sluhov Synagógy satana ,on je čisté zlo a čaká ho to najhoršie peklo aké môže ľudskú dušu čakať až skončí jeho pozemský život ..

  3. Tato zruda nelze ani napsat lidska je prachsprosta madarska zidozednarska svine ze ji neni rovno!!! A jeho povedeny synacek nebude o nic lepsi zmrd nez papa. Marne, zidozednari jsou a zustanou psychopaty,nicemove,hajzlove, zkurvysyni, pamrdi, lotri, bestie a mohla bych pokracovat v tech mirnejsich slovech. Co je to za pakaz, se neda slovy popsat, Proste zidozednarska sebranka. A od techto zrud je treba zacit cistku ne od lidi obycejnych lidi. Oni at se zredukuji a jdou prikladem, my je opravdu ale opravdu nepotrebujeme. Nac co nam jsou? At tahnou do vecnych pekel za svym luciferem cesky satanem. Verim ze se uz nemuze dockat.

  4. Každý jedinec, který o něčem/někom rozhoduje, byť jen o životě pěti lidí, by se měl podrobit testu psychiatrů. Móóc by se to vyplatilo. To samé se týká například právníků – prý 5 % z nich má inklinaci ke korupci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout