V Holandsku Monsanto nasadilo trojského koně: Strana, která měla být pro farmáře, hlasuje proti nim

V Holandsku Monsanto nasadilo trojského koně: Strana, která měla být pro farmáře, hlasuje proti nim

Už brzy po loňských zemských volbách (obdoba našich voleb krajských) v Holandsku se ukázalo, že strana BBB, která se prezentovala jako farmářská, je sponzorována firmou Monsanto – Bayer.

Nicméně špatně informovaní farmáři i jejich příznivci pro tuto stranu hlasovali a díky nim také ve všech krajích volby vyhrála.

Brzy po volbách se však ukázalo, že hlasování této strany – a to jak v parlamentu tak na zemských úrovních – neodpovídá deklarované politice.

Strany, které sice nebyly prezentovány jako farmářské, ale přesto farmáře dlouhodobě podporovaly a účastnily se protestů, nakonec nedostaly ani zlomek hlasů, které získala farmářská strana.

Mnoho voličů této strany, kteří se nerekrutovali jen z řad farmářů, ale také z řad jejich podporovatelů, musí být nyní šokováno zjištěním, že zástupci této strany již opakovaně hlasovali proti zájmům vyvlastňovaných zemědělců.

Tedy pokud se vůbec o hlasování této strany dozví.

Včera totiž právě tato strana patřila k těm, které zamítly návrh opozice, podle něhož by se neměly farmy v Jižním Holandsku kvůli nadprodukci dusíku vyvlastňovat.

Očekávalo se, že by měla zcela logicky stát farmářská strana za farmáři, ale to se nestalo. Otázka ovšem je, kolik lidí se o tomto zrádném chování strany, která tvrdila, že bojuje za farmáře, dozví.

Hlasování, ve kterém se strana BBB postavila na stranu „vládního kartelu“ ukazuje, že řízená opozice může mít různé podoby. Voliči dají na velkohubé proklamace, ale hlasování, které je však mnohem důležitější, je nezajímá.

V Holandsku hrozilo, že by voliči volili skutečně protestní strany, které hlasují v jejich zájmu, proto byla nastrčena řízená opozice. To je ostatně zcela běžná praxe všude, nejen v Holandsku.

Už za dva týdny proběhnou v zemi parlamentní volby.

Pokud se hlasy naštvaných farmářů a jejich podporovatelů opět přelijí k BBB, tedy ke straně, jejíž šéfka velkohubě hovoří o tom, jak zastupuje farmáře, aby pak hlasovala proti nim, tak to jasně ukáže, že voliče víc než reálná politická činnost zajímá marketing.

Tedy to, jak se politik či strana prezentuje v kampani, co říká – a ne jak koná. Tato politická negramotnost je ostatně i důvodem tristní politické situace v celé Evropě.

Zajímejte se proto jak kdo hlasuje – a zásadně neposlouchejte, co politici říkají. To je vždy jen póza, která nemusí v reálné politice vůbec odpovídat hlásaným proklamacím.

Mnoho voličů tedy vůbec neví pro co hlasuje, Dobré je si zřejmě zjistit i pozadí daných politiků či strany, včetně příslušnosti k organizacím jako WEF, Trilaterální komise, Římský klub či Aspen institut.

To vše vypoví mnohem víc než jen slova. U aktivních politiků a politických stran pak nejlépe vypovídá jejich hlasování…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Holandsku Monsanto nasadilo trojského koně: Strana, která měla být pro farmáře, hlasuje proti nim

  1. Presne rovnaký scenár ako v Taliansku. Ľudia si musia uvedomiť, že všetky strrany a politici sú previazaní (všetci podporujú a zavádzajú Agendu 2030)! A nové strany nedovolia presediť sa ! Je jedno, akú vládu budeme mať z etablovaných strán! Všetci sú to špinavci, s jedným pánom a len odlišnými metódami a harmonogramom. Globalistom je jedno, aká frakcia (vládna koalícia) vládne, len aby plnila ich notičky. A že sa strany medzi sebou chamtiví politici a strany žerú je normálne, tí čo sú u kormidla globalisti platia najlepšie, najviac im sľubujú a pod. takže motivácia tu je… Preto sa každý mysliaci musí zariadiť po svojom a nespoliehať sa na žiadnu vládu !!! Takáto je realita !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout