K zavedení digitální identity EU zbývá poslední krok (video)

K zavedení digitální identity EU zbývá poslední krok (video)

Včera se v EU dohodly všechny členské země na zavedení povinné digitální identity.

Pro ty, kdo neví, oč se jedná, nyní připomínám, že ID EU má být vydávána v jednotném vzhledu pro všechny „euroobčany.“

V rámci ID nemají být uvedeny jen údaje, které máte ve své občance, ale průběžně by zde měly být sloučeny všechny vaše doklady – včetně očkovacího průkazu, zdravotní karty, informací o vzdělání, práci apod.

Do budoucna se počítá také s napojením na CBDC (digitální peněženka) a systém sociálních kreditů, zejména v podobě měření uhlíkové stopy.

Jde o první krok vstříc digitální diktatuře, která nastoupí spolu s rušením hotovosti. Několik let ještě bude možné mít i klasickou kartičku, ale časem se bude vydávat již jen elektronická podoba ID.

Po projednání v EU tedy se včera zavedením ID souhlasily všechny vlády, což se ostatně dalo očekávat.

Evropský komisař Thierry Breton po jednání uvedl: „Nyní, když máme peněženku digitální identity, musíme do ní také něco vložit.“

Europoslanec Rob Roos (jde o téhož, který před časem nachytal zástupkyni Pfizeru při lžích) o tom hovoří ve videu níže (anglicky):

Europoslanec upozornil na to, že zástupci jednotlivých zemí i hlavouni EU ignorovali všechny odborníky na ochranu soukromí a bezpečnostní specialisty.

„Oni to všechno hodlají za každou cenu prosadit.“

Dále říká: „Nejsem optimista. Ale ještě není pozdě. Parlament o tom musí ještě hlasovat. Dejte svému poslanci EP vědět, že jste proti digitální identitě a že chcete, aby váš poslanec hlasoval proti!“

Tolik informace z europarlamentu. Připomínám, že v EU se již k digitální identitě hlasovalo v minulosti. Šlo ovšem o hlasování, kterému předcházel další vývoj ID a nyní se již bude schvalovat konečný produkt.

Lze tedy předpokládat, že naši europoslanci budou hlasovat velmi podobně jako předtím: drtivá většina hlasovala pro….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “K zavedení digitální identity EU zbývá poslední krok (video)

  1. V niektorých „našich“ bulvárnych médiách /mainstreamu sa vyhýbam/ sa už objavilo zopár oslavných článkov na tému digitálneho eura…

  2. Každý kdo zvedne z českých europoslanců ruku v hlasová pro digitální identitu se dopouští vlastizrady na svém národu a jednou za to bude “ spravedlivě” odměněn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout