Timmermans těsně před holandskými volbami odhalil zákeřné plány: Příliš prázdné domy musí být pronajímány

Timmermans těsně před holandskými volbami odhalil zákeřné plány: Příliš prázdné domy musí být pronajímány

Pokud sledujete globalistické plány, pak jistě víte, že veškerý majetek má být převeden do vlastnictvích nejvýše postavených elit, zatímco obyčejní lidé by neměli nic vlastnit – a vše, co vlastní, by měli případně sdílet.

Jak se takový majetek přelévá ze soukromých rukou směrem ke státu, odkud pak putuje k těm, kdo by měli vlastnit vše, názorně vidíme na situaci nizozemských farmářů, z nichž až polovině bude nakonec jejich půda, kterou často vlastní po mnoho generací, odebrána.

To vše se děje pod zástěrkou Green dealu EU – a ve jménu boje proti dusíku a uhlíku.

Ovšem ani majitelé domů a bytů v tomto ohledu nemají být z obliga. EU nařízené povinné renovace mají v podstatě donutit majitele starších budov, aby se svých majetků vzdali, neboť jen málokdo zvládne velmi nákladné opravy, které by změnily kategorii dané nemovitosti.

Ovšem postiženi by měli být majitelé všech nemovitostí – bez ohledu na „energetický štítek“ – pokud nejsou dostatečně zaplněny.

V EU se již před časem toto téma přetřásalo a lze očekávat, že dřív či později bude striktně určeno, kolik m2 obytné plochy připadne na jednoho obyvatele domu či bytu.

V případě, že bude plocha na obyvatele příliš velká, bude majitel nucen zbývající prostor poskytnout nájemníkům.

Eurofašista Timmermans, který se vzdal svého lukrativního postu v EU, aby zaujal místo holandského premiéra, se již netají svými plány, které by rád realizoval, pokud bude v nadcházejících volbách – spolu se svým „slepencem“ několika silně probruselských levicových stran –  úspěšný.

V neděli vůdce strany GroenLinks-PvdA Frans Timmermans vypustil své levicové bomby, jako je povinný pronájem domu (!) a zákaz aut se spalovacími motory, o čemž informovala šokovaná sloupkařka Marianne Zwagermanová.

„Byla jsem v této debatě naprosto šokována,“ řekla v rozhovoru s novinářem Tonem F. van Dijkem.

Pokud jde o trh s bydlením, Timmermans řekl, že chce pokutovat lidi, kteří mají příliš prázdný dům. „Pak si říkám: v jaké zemi to skončíme?“ zeptala se Zwagermanová.

O Timmermansovi řekla: „Dovolí, aby 250 000 lidí ročně zaplavilo zemi, a pak vám řekne: Budete pronajímat svůj dům, jinak dostanete pokutu. Dáme pár lidí do toho domu.“

„To je jen vyvlastnění, o kterém mluvíte, že?“

„Zdá se, že od covidu a zákazu vycházení a všeho, co nám bylo strčeno do chřtánu, si lidé začali myslet, že je normální, že se takové věci dějí,“ říká Zwagermanová.

Timmermans také uvedl, že do roku 2030 se již nebudou prodávat žádná auta se spalovacími motory, pouze elektromobily.

Na závěr připomínám, že něco velmi podobného u nás plně podporují Piráti. Celá tato zelená skupina je velmi nebezpečná a měla by být z jakýchkoli zákonodárných pozic maximálně eliminována…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Timmermans těsně před holandskými volbami odhalil zákeřné plány: Příliš prázdné domy musí být pronajímány

  1. sdíleni nemovitosti s těmi co přicházejí do EU pro migranty to je super nemusí se o nic starat budou bydlet s námi pod jednou střechou to bude smrtí v rukou muslima 💀 a v 15 minutových městech to bude vypadat jako ta netvrdší věznice na světě ještě že se i v politice podporuji kvoty na menšiny myslíte že to tak bude i v 15 minutových městech 🤔? to bude obohaceničko 💀💀💀💀💀💀💀💀

  2. No to se prostě nedá nic dělat, pokud si to mocní usmysleli, plebs musí poslouchat. Ve sportu se říká: „Nedáš gól, dostaneš.“ No a v životě na Zemi začne platit pravidlo mezi plebsem a elitami: „Neodstraníš li je zavčas, sám budeš odstraněn.“

  3. takíto eurobuzeranti by sa mali po prejavení „osobnosti“ rovno za čerstva strieľať a vešať, ináč bude ich existencia stáť mnoho životov obyčajných ľudí, omnoho viac, ako sa týmto euronacistom podarilo zlikvidovať cez druhú vojnu!

  4. Timmermans je horší , nebezpečnejší, rafinovanejší a zákernejší ako kolaborant s Hitlerom Adriaan Mussert. Nepochybujem o zmanipulovaní volieb v jeho prospech. Ale zabiť ho nemá kto… Už aby tam platila najtvrdšia zo všetkých šaríí, teda tá saudskoarabská!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout