Nizozemsko: Eutanázie se stále častěji provádí u duševně nemocných

Nizozemsko: Eutanázie se stále častěji provádí u duševně nemocných

V Holandsku je možné legálně podstoupit eutanazii už více než 20 let. Zpočátku se tak jako ve všech dalších případech mělo jednat jen o velmi výjimečné případy trpících těžce nemocných lidí, kteří již neměli žádnou naději na léčbu a normální život.

Postupně se však možnosti eutanazie velmi výrazně rozšířily, takže dnes ji může podstoupit téměř kdokoli – nejen těžce nemocní, ale i jinak zcela zdraví duševně nemocní či mentálně postižení lidé.

Eutanazie již také není v zemi nijak omezena věkem, povolena je už dokonce od 1 roku věku.

Před časem se v řadách WEF dokonce objevil i návrh, podle něhož by se měla umožnit eutanazie i z důvodu věku u starších lidí, kteří by měli své místo uvolnit mladším.

Podle jiných návrhů by měli senioři podstoupit eutanazii ve jménu „ochrany klimatu.“

Jisté je, že i tato možnost bude dřív či později uzákoněna, nyní se nám to jen snaží nenápadně podsouvat.

Jak dlouho potrvá, než bude eutanazie pro předem určený věk povinná??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Nizozemsko: Eutanázie se stále častěji provádí u duševně nemocných

  1. Nesmierne sa teším na dobu, kedy bude v tomto odpornom zdegenerovanom ultraliberálnom štáte platiť tá najtvrdšia saudskoarabská šaría so všetkým, čo k tomu patrí – napríklad burky pre všetky ženy, trest smrti za marihuanu, LGBTI, držanie Biblie, prostitúciu, sex na jednu noc s výnimkou znásilnenia nemoslimky moslimom /potrestaná bude v tomto prípade obeť a nie násilník/, odpadlíctvo od viery a pod. a náboženská polícia s neobmedzenými právomocami… Samozrejme, že eutanáziu tak ako všetky liberálne „výdobytky“ /patrí medzi ne aj genocída bielej rasy ,vrátane miešania s čiernou a mnohými ďalšími, a otvorené nahrádzanie holandčiny americkou angličtinou/ tvrdo odsudzujem,už aj preto,že jej zavádzanie má korene ešte v časoch Hitlera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout