Ekonom WEF: Naší morální povinností je donutit seniory k sebevraždě (video)

Ekonom WEF: Naší morální povinností je donutit seniory k sebevraždě (video)

Jistě jste již zaznamenali jiného zástupce WEF – Harariho – hovořit o nutnosti „zbavit se zbytečných jedlíků,“  aniž by on sám sebe za takového „zbytečného jedlíka“ považoval.

Podobných eugeniků má WEF v zásobě jistě víc a další zástupy zřejmě najdeme i mezi mladými globálními lídry, kteří jsou WEF odchováváni pro svoji budoucí „špinavou práci“ ve vrcholové politice.

Podle Dr. Yusuke Narita, 37letého profesora ekonomie na Yale, je na světě příliš mnoho zbytečných lidí, přičemž řešením tohoto problému je nucená „hromadná sebevražda“ starších lidí.

Profesor z Yale přispívá na Světové ekonomické fórum a v Asii je známý jako „japonský Yuval Noah Harari“. Když zrovna neučí na prestižní škole Ivy League v New Havenu v Connecticutu, tráví dr. Narita čas vystupováním v televizi a propagováním ideologie WEF jménem svého mentora Klause Schwaba.

S odkazem na nucenou eutanazii starých lidí za účelem vylidnění světa, Dr. Narita podotýká, že pokud senioři nepřijmou radu a sami od sebe nevlezou do elitních sebevražedných modulů, „je třeba prodiskutovat možnost, aby to bylo v budoucnu povinné.“

Zajímavé je, že tamtéž Narita neposílá svoji modlu Klause Schwaba či George Sorose, kteří jsou již také na této planetě velmi dlouho. Pro tyto „elity“ zřejmě sebevražedné moduly určeny nejsou.

Zatímco Harrari publikuje své extremistické myšlenky v knihách, Dr. Narita páchá většinu škod v televizi a na sociálních sítích. Nashromáždil statisíce následovníků, z nichž téměř všichni jsou vnímaví mladí lidé svedení technokratickou vizí nového světového řádu Klause Schwaba.

Když byl Narita minulý rok požádán jedním studentem, aby vysvětlil své alarmující teorie o masové sebevraždě, živě popsal mladým studentům scénu z ‚Midsommaru‘, hollywoodského hororového filmu z roku 2019, ve kterém švédský kult nutí jednoho ze svých starších členů k sebevraždě skokem z útesu.

Podle dr Narita má mladá generace povinnost tvrdě pracovat na vytvoření takové společnosti.

„Zda je to dobrá věc, nebo ne, je těžké odpovědět,“ řekl Narita chlapci, zatímco ten si poslušně dělal poznámky. „Pokud se vám to líbí, pak možná můžete tvrdě pracovat na vytvoření takové společnosti.“

Ekonom z WEF: Naší morální povinností je nutit seniory do sebevražedných modulů
Budou tyto sebevražedné moduly sloužit k povinné likvidaci starých lidí?

Rétorika profesora ekonomie odráží extremistickou rétoriku Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, kde různí „experti“ nedávno vyjádřili přání vylidnit zemi.

Nabízí se tak otázka, proč čtyřiaosmdesátiletý Klaus Schwab nejde příkladem a sám nevleze do sebevražedného modulu, pokud chce starší přimět k hromadné sebevraždě.

To se samozřejmě nikdy nestane. Schwab nemá v úmyslu žít podle stejných pravidel, která chce vnutit obyčejným lidem.

Bill Gates používá stejnou zvrácenou logiku, aby vysvětlil, proč může létat kolem světa soukromým letadlem, zatímco přednáší lidem o klimatických změnách.

Zdá se, že poukazování na pokrytectví elity nemá na změnu jejich politiky žádný vliv. A proč? Protože nemají stud…nemají stud, protože nemají morální kompas. 

Nemají žádný morální kompas, protože žijí podle pravidla „účel světí prostředky“. Tyto principy prostupují každým vláknem jejich ideologie, od depopulace přes otevřené hranice až po klimatické lži, eutanazii, potraty a tak dále.

Genocida starších by samozřejmě posloužila dvěma cílům globální elity: depopulaci světa a zničení tradiční rodiny.

OpenDemocracy, nezisková organizace řízená Georgem Sorosem, využívá jakoukoli záminku, aby se pokusila zničit tradiční rodinu. V tomto článku píše:

„Koronavirová krize ukazuje, že je čas zrušit rodinu,“ řekla Sophie Lewis z OpenDemocracy, která tvrdí, že si „zasloužíme něco lepšího než rodinu. A čas covidu je skvělý čas na praktikování jejího zrušení.“

Prarodiče jsou až příliš často zdrojem moudrosti a laskavosti v životě malého dítěte a hrají důležitou roli ve vývoji dětí. Proto jsou Klaus Schwab a jeho kumpáni odhodláni prarodiče zrušit.

Toto je brutální, vražedný svět, který Klaus Schwab a jeho spolupracovníci plánují i nadále propagovat na Světovém ekonomickém fóru v rámci svého Velkého resetu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 4.9]

15 thoughts on “Ekonom WEF: Naší morální povinností je donutit seniory k sebevraždě (video)

    1. Copak se na celém světě nenajde někdo, kdy by tyhle zvrácence tipu Schvab, Soross, Rockefelerovi, Rodschildovi a jím podobné kreatury oddělal ?! Zaplaťme někomu, aby svět zbavil bestií. Přispěju.

  1. no a že si vybrali stárši občany hlavně se chtějí zbavit lidi kteři to ještě jakž takž mají v hlavě v pořádku a nemuseli výplacet žádné duchody, zabijet starši lidi je mě s tohoto světa zle, jak už jsem zminoval bude to jen horší každý z nás bude jednou starej je na čase se skutečně učit bránit, radši chcípnu v bojí než žit pod jejich diktatem to už by nebyl život radši bojovat a zemřit za svobodu než poslouchat a žit v otroctví, jsou to skutečné bestie to co chtějí dělat bych neudělal ani nepřiteli, jen si to zkuste vy Kurvy na moji matku a ten co se o to pokusi to muže do hrobu vzít skutečně zkratkou, jak to vidím není na výběr jak WHO tak WEF se bude muset zrušit skutečně snad se najde sila která tak učiní.

  2. Toho ch. uja by nebola vôbec škoda, ak by ho boli hneď pri pôrode utratili. Ako môže takéto hovädo chodiť medzi ľudmi? Už ho mali dávno izolovať.

  3. Nic lepšího než rodina není.
    Likvidace starých lidí – jedeme z kopce, až si sedne na zadek zdravotnictví ( a sami zdravotníci to čekají) při způsobu vládnutí v posledních letech, ta eutanazie nebude ani potřeba. Stačí nedostatek financí a nedostupnost zdravotní péče pro lidi, kteří se už bez doktorů a hrsti pilulí denně neobejdou… bohužel. Plus depopulace očkovanců…

  4. Inu, jedná se bezesporu o zajímavou myšlenku, kterou je třeba řádně prozkoumat, a možná i vyzkoušet, jsem přesvědčena, že v této věci by bylo správné, zdvořilé a zcela spravedlivé dát přednost osobám společensky významnějším, jako jsou pánové Klaus Schwab, Georg Soros, Bill Gates a jejich nejbližší spolupracovníci. My ostatní bychom pak posoudili, jakým přínosem akce byla…

  5. Znam dve zdravotni sestry, ktere se vubec ale vubec netaji tim,ze na covidovych oddelenich aplikuji starenkam a stareckum MIDAZOLAM a vysoke davky MORFIA!!! Na muj dotaz proc? tak me obe nazavisle na sobe odpovedely a to byl pro me sok! my jim tim pomahame!!! Klesla me brada. Takze nedobrovolne dobrovolna EUTANAZIE jede na plny vykon!!! A jeste me bylo sdeleno, cituji vsichni covidovi pacienti maji umelou plicni ventilaci.S dovetkem cituji pri plnem vedomi se jim vari plice!!!! Opet nezavisle na sobe obe konstatovly cituji nikdy jsem nevidela horsi smrt!!! Proto jim z tohoto duvodu aplikuji MIDAZOLAM a MORFIUM!!! Tak takhle se to tu hraje!!! Duchodova reforma!!!! DUWENBLEJT velebnosti!!! Takto zrudny je prosim zdravotni system!!! A to nemluvim o jidle do ktereho jse zamerne pridavan hmyz!!! Jak vidno jsou neomezene paky jak nas eliminovat!!! At jdou prikladem vsichni ti zmrdi a psychopate co tuto genocidu narizuji!!! Nemam slov co si ty zrudy dovolujia vse jim prochazi!!! Vrazdy v primem prenosu bez potrestani!!! V jakem zverstvu to zijeme? Lidickove probudte se!!! Vsechny tyto svine popravit v primem prenosu! Samozrejme originaly ne zadne klony a gumove masky!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout