Francie: Útoky nejen na Židy přibývají, 30letá Židovka byla pobodaná

Francie: Útoky nejen na Židy přibývají, 30letá Židovka byla pobodaná

Každý den jsou z Francie hlášeny útoky nejen na skutečné Židy, ale třeba i na Francouze, kteří se ocitli v blízkosti židovských čtvrtí a podle vzhledu byli muslimskými útočníky vyhodnoceni coby Židé.

Mnoho Židů v reakci na to prchá ze země, aktuálně hlásí velký zájem z jejich strany Korsika, kde podobné útoky příliš nehrozí, protože jde o jedno z nejméně islamizovaných francouzských území.

Podle všeho se mohamedáni pouští do útoků na kohokoli, o kom si byť jen myslí, že by mohlo jít o Žida.

Například v pátek večer zaútočila skupina muslimů na ženu, které byl také ukraden náramek v hodnotě 3 700 eur.

Na náměstí Camille-Saint-Saëns k oběti přistoupili tři muži, kteří ji nazvali „špinavou Židovkou, vražedkyní dětí.“ Poté ji napadli a několikrát ji udeřili pěstí do zad. Jeden z útočníků pak pod hrozbou nožem nařídil oběti, aby mu vydala všechny své věci.

Další ji chytil za zápěstí a vzal jí zmíněný náramek. Nakonec tři osoby řekly oběti, že se chystají zapálit její auto, než utekly na vlakové nádraží Rosny-Bois-Perrier. Poškozená podala stížnost na městskou policejní stanici.

V uvedeném případě není jasné, zda vůbec byla žena Židovka. V poslední době totiž došlo k mnoha podobným napadením, nicméně asi polovina obětí, kterým bylo nadáváno do „špinavých Židů,“ k této komunitě vůbec nepatřila.

V dalším případě byl původ oběti potvrzen. Žena skončila pobodaná v nemocnici.

Třicetiletá žena židovského vyznání byla pobodána ve svém domě ve čtvrti Montluc v Lyonu 30e, v sobotu kolem 13. hodiny.

O antisemitské povaze útoku není pochyb: útočník vyryl nožem hákový kříž na vchodové dveře oběti a pak utekl. Oběť, která byla dvakrát bodnuta do břicha, byla převezena do nemocnice v Lyonu bez život ohrožující prognózy.

Po podezřelém muži oblečeném v černém se aktivně pátrá.

Mohamedánům je často jedno na koho zaútočí, je-li to ve jménu islámu.

Například  u brány společnosti v Chasse-sur-Rhône se objevil muž ozbrojený sekáčkem na maso. Muž údajně vyhrožoval, že zabije několik zaměstnanců společnosti ve jménu islámu.

Četníkům, které mezitím zaměstnanci upozornili, se podařilo ozbrojeného jedince zatknout poté, co byl zpacifikován výstřelem.

Podle informací deníku Dauphiné Libéré dotyčný svým obětem oznámil, že lidé nemají žádnou úctu k islámu, že věří pouze v Alláha, a vyhrožoval, že je zabije a podřízne jim hrdla.

Téhož rána byl již dříve 31letý muž spatřen v průmyslové oblasti Chasse-sur-Rhône, jak zastavuje kamiony a osobní automobily. Muž má za sebou již 6 zatčení…

Tolik jen malá ukázka nyní poměrně běžných incidentů, které se vztahují jak na Židy, tak na původní obyvatelstvo.

Během posledních týdnů byly také na mnohé budovy, ve kterých buď žijí Židé nebo se nachází ve čtvrtích s převážně židovským obyvatelstvem, namalovány hvězdy a hákové kříže, někdy i spolu s výhružnými a hanlivými nápisy ve francouzštině či arabštině (také viz titulek)….

ObrazObraz

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Francie: Útoky nejen na Židy přibývají, 30letá Židovka byla pobodaná

  1. Jediná řeč,které čmoudi rozumí,je hrubé násilí.Jenže až si to tupé a zhýčkané evropské ovce uvědomí,může být pozdě.Je to bezprecedentní případ toho,kdy někdo otevřel nepříteli brány dokořán a za nadšeného vítání se jím nechal likvidovat ve své vlastní domovině.Iniciativa musí tentokrát přijít ze spodu,napřed zlikvidovat idiotské a zrádné politikáře,podplacené ligou arabských států a pak hnát tu slimáckou sebranku svinským krokem.Civilizované řešení už bohužel není možné.Už i naprostý debil musel dávno pochopit,co se tu děje a kam to spěje

  2. Stránka autonom.pl uvádza, že jeden z francúzskych senátorov /zrejme fanatický sionista Salviniho typu/ chce postaviť mimo zákon kritiku sionizmu , a teda aj Izraela a jeho zločinov, a trestať ju. Viete si predstaviť, ako sa bude kontrolovať a vynucovať dodržovanie tohto paragrafu u miliónov a miliónov tamojších moslimov? Samozrejme, že nijako – na rozdiel od vymierajúcich skutočných bielych vlastencov. Aj zradkyne Le Penové vo všetkom podporujú Izrael, teda aj v zabíjaní civilistov a kresťanov.

  3. Serete si do ust.
    „O antisemitské povaze útoku není pochyb:“
    Arabsti utocnici jsou semite. Vy tvrdite ze semite jsou anti-semite ?

    Tak jeste pridat klasiku : “ valka je mir“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout