Europoslanci se dotazovali na vysokou nadměrnou úmrtnost na území EU: Jak odpověděla EK?

Europoslanci se dotazovali na vysokou nadměrnou úmrtnost na území EU: Jak odpověděla EK?

V europarlamentu je naštěstí stále hrstka europoslanců, kteří nepřestali pokládat otázky týkající se nedávné doby, kdy byli občané většiny evropských zemí pod protiústavními drakonickými restrikcemi, aby jim byly vzápětí pod nátlakem vnucovány experimentální genové injekce.

Nemalý podíl na tehdejším dění měla také EU, kde byly mimo jiné za extrémně nevýhodných podmínek objednány genové injekce – pro každého občana EU to vycházelo na více než 10 dávek.

To, že celá domluva mezi šéfkou EK Ursulou von Lejno a šéfem Pfizeru Bourlou probíhala hezky potají, formou SMS, dnes v EU odmítají řešit.

Tato zkorumpovaná osoba nadále zůstává na svém postu – a to i poté, co unikl kompletní text smluv, které mimo jiné potvrzují, že takzvané „covid vakcíny“ nejsou bezpečné ani účinné, jak nás zkorumpovaní politici s pomocí médií přesvědčovali.

Je tedy celkem jasné, že ani příčiny nadměrné úmrtnosti v zemích, kde byly genové injekce vnucovány zdaleka nejvíc, bruselské byrokraty příliš nezajímají.

A nezajímá je také fakt, že v zemích jako Německo či Portugalsko, je v posledních dvou letech výrazně vyšší nadúmrtnost, než v době, do které spadají tzv. „covidová úmrtí.“

Poslanci Evropského parlamentu Joachim Kuhs (Německo – AfD) a Marcel de Graaff (Holandsko – FVD) již dříve Evropskou komisi upozornili, že kolují různé zprávy o nadměrné úmrtnosti, zejména mezi dětmi, a její možné souvislosti s vakcínami proti COVID-19.

Zdá se, že nadměrná úmrtnost mezi dětmi se zvýšila o 700 až 1600 procent.

Poslanci se ptali, zda Komise ví o zprávách o nadměrné úmrtnosti. „Můžete naznačit, zda existuje možná souvislost s vakcínami proti COVID-19?“

Požádali rovněž, zda by Komise uvedla, zda vyšetřuje možné příčiny této nadměrné úmrtnosti, včetně očkovacích látek proti COVID-19. „Pokud ne, proč? Jak to Komise skloubí se svou povinností pečovat o občany a chránit jejich základní práva?“

„Je Komise připravena zveřejnit všechny údaje týkající se těchto úmrtí, jakož i jejich možné příčiny a souvislost se stavem očkování proti COVID-19?“ ptali se poslanci.

Zdá se, že následující odpověď Evropské komise pochází přímo z příručky Billa Gatese:

„Komise si je vědoma údajů, které ukazují na nárůst nadměrné úmrtnosti. Ačkoli se výrazný nárůst nadměrné úmrtnosti do značné míry shoduje s pandemií COVID-19, tento ukazatel nerozlišuje mezi příčinami úmrtí. Proto by měl být vykládán s opatrností.

Očkovací látky proti onemocnění COVID-19 registrované v EU, včetně očkovacích látek registrovaných pro děti, jsou i nadále bezpečné a účinné při prevenci závažného průběhu onemocnění, hospitalizace a úmrtí.

Evropská databáze podezření na nežádoucí účinky obsahuje hlášení o příhodách, které se vyskytly po očkování, jak je sdělili pacienti, pečovatelé a výzkumní pracovníci.

Skutečnost, že se reakce objevily po očkování, však nemusí vždy znamenat, že jsou výsledkem očkování. Některé mohly být způsobeny již existujícími nemocemi nebo jinými příčinami, které se objevily ve stejném období.

EMA a vnitrostátní regulační orgány pečlivě přezkoumávají všechna hlášení, aby zjistily, zda by mohla existovat nějaká souvislost s očkovací látkou proti COVID-19. Většina známých nežádoucích účinků je mírná a krátkodobá.

Závažné obavy o bezpečnost jsou velmi vzácné a k dnešnímu dni nebyl u žádné z registrovaných vakcín proti COVID-19 vydán žádný bezpečnostní signál o zvyšující se nadměrné úmrtnosti.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.6]

3 thoughts on “Europoslanci se dotazovali na vysokou nadměrnou úmrtnost na území EU: Jak odpověděla EK?

  1. Někteří tak nějak jako krátkodobě zemřeli, žeano?! Tvl., ta arogance EK musí být potrestána, to přeci už tak dál nejde. Polní soud a ke zdi, jinak to řádění zrůd nepřežijeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout