Bývalá kongresmanka detailně obeznámená s plány WHO varuje: „Toto je největší uchvácení moci za posledních 5000 let“ (video)

Bývalá kongresmanka detailně obeznámená s plány WHO varuje: „Toto je největší uchvácení moci za posledních 5000 let“ (video)

Bývalá americká kongresmanka, která byla již za „doby covidové“ velkým odpůrcem režimu a nuceného podávání genových injekcí, záhy koncentrovala svoji pozornost směrem k WHO.

A to až natolik, že si nejen velmi detailně prostudovala chystané změny Mezinárodních zdravotních předpisů a Pandemickou dohodu, ale také se v květnu vydala do Ženevy, kde se konalo shromáždění projednávající mimo jiné i oba diktátorské dokumenty.

Patří tak ke skutečně malé hrstce lidí, kteří nabádají k odporu proti Pandemické dohodě i změnám MZP – a zároveň mají velmi přesnou představu o tom, co oba dokumenty znamenají.

S tím jak se pomalu ale jistě blíží moment, kdy již nebude cesty ven (květen 2024), se snaží stále naléhavěji upozornit na to, co většinu lidí na této planetě čeká.

„Bill Gates je po Spojených státech druhým největším dárcem Světové zdravotnické organizace (WHO). Jak je možné, že miliardář jako Bill Gates vede WHO?“ Tuto otázku si klade bývalá kongresmanka Michele Bachmannová.

„O všem rozhoduje velmi malá elita,“ poznamenala v rozhovoru s Dr. Drewem.

„Dokumenty WHO odkazují na takzvanou Radu smluvních stran. Rada je složena z této malé elity a může schválit globální pandemickou smlouvu a dodatky k mezinárodním zdravotnickým předpisům,“ řekla Bachmannová. „Mohou si vzít, co chtějí.“

„Rada smluvních stran nikdy nemusí žádat země o povolení,“ poznamenala.

„Tímto způsobem může malá elita vytvářet pravidla a měnit je, kdykoli se jim zachce. Aniž by tyto dokumenty muselo ratifikovat všech 193 členských států. To se velmi hodí. Je to diktátorské uchvácení moci. Jedná se o největší uchvácení moci za posledních 5000 let.“

Proto je podle ní tak důležité, abychom tomu věnovali pozornost. Pokud prosadí své plány, navždy to změní naše životy.

„Rada smluvních stran zní jako něco ze Hry o trůny nebo sci-fi filmu jako Hvězdné války,“ odpověděl Dr. Drew.

„Je to šílené,“ zdůraznila Bachmannová, která dodala, že za vším stojí spousta nechutných jedinců…

K uvedenému již jen připomínám, že v současné situaci bude zřejmě jedinou možností záchrany vystoupení z WHO.

USA již byly krátce mimo WHO za Trumpa, Biden však zemi opět do WHO navrátil. Trump již deklaroval, že v případě zvolení opět okamžitě zahájí proces vystoupení z WHO.

Zdá se, že možná i některé další země půjdou tímto směrem, aktuálně například Argentina a několik afrických zemí. 11 zemí, které jsou aktuálně pod sankcemi, se již také vyjádřilo v podobném smyslu.

Odejít z WHO není v podstatě veliký problém, neboť pravidla členství to umožňují. Výjimkou jsou však země EU. Podmínkou členství v EU je totiž i členství v některých dalších podvratných organizacích, včetně WHO.

Zatímco mnoha zemím světa tak postačí vyměnit vlády za takové, které budou garantovat vystoupení z WHO, v EU totéž možné není.

Bylo by totiž nutné nejprve odejít z EU – teprve poté je možné opustit i WHO.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Bývalá kongresmanka detailně obeznámená s plány WHO varuje: „Toto je největší uchvácení moci za posledních 5000 let“ (video)

  1. nás muže zachranit hlavně V4 sjednoceni + Rakousko v příštím roce mají Rakušane volby a zřejmě uspěje strana FPO která chce vystoupit z EU Rakousko se po té muže spojit s Madarskem a Slovenskem u nás by to chtělo schodit Fialovou vládu a předčasné volby ve kterých by alternativa posilila natolik aby byla ve vládě největší problém tet je s Polskem kde bude premier Federalista Donald Tusk vychodni Němci mají také příští rok volby a tam muže vyhrát volby AFD a sestavit vládu sama je potřeba to cele sjednotit a zmizet e EU společně to je tet naše jediná záchrana

  2. WHO je nevolená soukromá společnost, nemá žádnou pravomoc nad státy EU, natož nad celým světem. Všechno do sebe zapadá, EU se blíží mílovými kroky k rozpadu, dávám rusofobním bolševikům v EU max. 2 roky.. …

  3. Blíží se odlidnění. je třeba do roku 2026 snížit populacim o 95,%, v Evropě o 50%. Vlády zkouší, co se dá, aby se to stihlo. Pandemická smlouva bude s největší pravděpodobností schválená. Občané si potom odhlasují diogitální měšnu a digitální identitu. A tím okamžikem bude vynucované, cokoliv bude třeba. Je tu někdo, kdo chce vědět, proč musí dojít k odlidnění tak rychle? Není, že ano. .

    Ovšem pozitivně uvažující jedinci přemýšlejí, jak se bude žít 50% přeživším. Předpokládám, že se životní úroveň zvýší a bydlení se stane dostupnějším. Nevyplatí se investovat do půdy, lesů, ani stavebních pozemků. Určitá místa jako třeba satelity úplně ztratí hodnotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout