Berlín a Hamburk: Muslimské nepokoje v noci na dnešek (videa)

Berlín a Hamburk: Muslimské nepokoje v noci na dnešek (videa)

Germanistán je už nějakou dobu poněkud neklidný. Do ulic před pár týdny vytáhli mohamedáni, kteří se pustili do potyček s policií, zapalovali auta a útočili vším, co jim přišlo pod ruku.

V ulicích Hamburku se objevily i vlajky ISIS a Al Kajdy, aniž by byl za tuto propagaci terorismu kdokoli potrestán. Počítalo se s tím, že ani halloweenská noc nebude příliš poklidná…

Stovky policistů, vodních děl a vrtulníků se včera snažily dostat pod kontrolu vážné nepokoje v Hamburku. Mnoho „mladíků“ zjevně využilo  „Halloween“ k páchání masivního násilí proti policii a hasičům.

Ústředními body nepokojů v Hamburku byly čtvrti Lurup a Harburg. Nepokoje začaly v 19 hodin v Lüdersringu (Lurup). Pachatelé stříleli do výloh supermarketu a házeli kameny. Hořely popelnice a na policisty létaly petardy a Molotovovy koktejly.

V Harburgu, kde má každý druhý obyvatel přistěhovalecký původ, se včera bouřilo asi 400 lidí. Situace byla podle policie „extrémně napjatá“. Petardy vybuchovaly znovu a znovu.

Obyvatelé házeli zábavní pyrotechniku ze svých domovů přímo na policisty. Proti výtržníkům policisté použili také vodní děla. Podle deníku Bild policie hovořila o „výjimečném stavu.“

Podobná situace jako v Hamburku byla také v Berlíně. V případě, že se objeví nová videa ze včerejší noci, budou zde zveřejněna v aktualizaci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Berlín a Hamburk: Muslimské nepokoje v noci na dnešek (videa)

  1. Vo Viedni založili moslimovia požiar na židovskom cintoríne, v Ríme zdevastovali pomník Židov /nič proti, schvaľujem každý prejav odporu voči židovským zločinom, zločincom a mafiám/ , ale nikde v mainstreame sa v súvislosti s tým nespomína slovo na i… /s výnimkou diskusií/.

  2. Tento material podepsala nase vlada, ze bude importovat. A zivit, ubytovavat, platit a nikdy nenutit do prace. A slucovat u nas cele arabske ci africke vesnice na dozivotni All inclusive. Budou s nimi jen potize a problemy, navic se mnozi jak krysy. Dekujeme, pane Fialo a Rakusane! A diky vam, blbci, kteri jste tuto vladu volili!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout