JAR: Podle nových zákonů nesmí bělošské farmy exportovat do Velké Británie a EU

JAR: Podle nových zákonů nesmí bělošské farmy exportovat do Velké Británie a EU

V Jihoafrické republice je situace pro tamní bělochy stále ožehavější. I když v reakci na protibělošský rasismus nastal jistý exodus, tak v zemi stále zůstávají zejména ti, jejichž rodiny tam setrvávají již po mnoho generací.

Běloši nyní tvoří stále ještě poměrně početnou, asi 7% menšinu, ale zřejmou snahou je tuto skupinu obyvatel ze země vyhnat úplně.

Není týdne, aby nedošlo k útokům na bělošské farmy, kdy jsou farmáři napadeni a často i zabiti. Podněcování části politiků k těmto vraždám počet napadení jen zvyšuje.

Aby se bělochům život v zemi maximálně znepříjemnil, přichází vláda s dalšími a dalšími zákony, které již velmi výrazně omezily pracovní či studijní možnosti bílých – a nyní i možnost vývozu do zahraničí pro ty farmy, které jsou vlastněny bělochy.

Jihoafrická vláda našla nový způsob, jak okrást bílé farmáře o jejich půdu: Farmy, které jsou považovány za „příliš bílé,“ nyní podle jihoafrické vlády již nebudou smět vyvážet do Velké Británie nebo Evropské unie.

To znamená, že slavné jihoafrické vinice a další vývozci zemědělských produktů budou potřebovat více než 50% černošského vlastnictví, což je zkorumpované schéma, které z vůdců ANC udělalo multimilionáře.

Nové předpisy zveřejněné ve státním věstníku protibělošskou jihoafrickou vládou vyžadují, aby zemědělci dodržovali zákony o „posílení černošské ekonomiky,“ aby získali povolení k vývozu zemědělských produktů do zemí EU a Velké Británie.

Příklady produktů, kterých se tyto nové protibělošské zákony týkají, zahrnují: mléko, smetanu, máslo, ovoce, ořechy, cukr, džemy, ovocné pyré, ovocné šťávy, kvasnice, stolní hrozny a víno.

Jihoafrický zemědělský vývoz byl v loňském roce oceněn na 240 miliard randů (téměř 13 miliard dolarů). 20 % tohoto vývozu směřovalo do EU.

Vyloučeny jsou pouze zemědělské podniky s ročním obratem nižším než 10 milionů rupií (530 000 USD), nicméně většina zemědělských vývozců produkuje hodnotu v mnohem větším měřítku.

Takzvané zákony o „posílení černošské ekonomiky“ nesmírně obohatily vládnoucí třídu ANC, zatímco prakticky nic neudělaly pro snížení masivní chudoby a nezaměstnanosti mezi černými Jihoafričany.

A co na to EU? Předpokládám, že je plně v souladu, vždyť protibělošský rasismus je dnes v kurzu po celém Západě…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “JAR: Podle nových zákonů nesmí bělošské farmy exportovat do Velké Británie a EU

  1. Genialni tah zido-globalistu.
    Jednak zmensi mnozstvi potravin pro Evropu. Coz se projevi zvysenim cen u nas.
    Druhak zdevastuji ekonomiku JAR a tim oslabi BRICS.
    Tretak zpusobi smrt a chudobu dalsich tisicu bilych zemedelcu.
    Ctvrtak behem par let v JAR vypukne hladomor a civilni valka coz zpusobi dalsi migracni vlnu negru do civilizovaneho sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout