Vlna úmrtí pilotů: Případy od června do září 2023

Vlna úmrtí pilotů: Případy od června do září 2023

Pravidelně si zde můžete přečíst aktuální situaci s úmrtími pilotů v rámci celého světa. V této profesi je již od roku 2021 vykazována větší úmrtnost než obvykle.

Jde o podobný úkaz jako v případě sportovců, kteří kolabují či umírají při sportu častěji než kdy předtím.

Níže jsou jako vždy uvedeny výhradně  medializované případy aktuálně aktivních pilotů.

Kolik dalších zemřelo třeba poté, co se své práce kvůli zdravotním problémům vzdali, není známo.

V období od června do září 2023 (včetně) pokračoval trend, který trvá – podobně jako v případě sportovců – již dva roky.

Jaká úmrtí  byla za uvedené 4 měsíce  hlášena?

Pilot Air Canada a kanadského letectva Maurice Patenaude, 54 let, zemřel 26. září 2023 na „terminální renální karcinom“ (turbo rakovinu).

Piloti, kteří si museli povinně aplikovat takzvanou vakcínu COVID-19 mRNA, v tichosti trpí zdravotními problémy způsobenými vakcínou, dokud o nich neuslyšíme v nekrolozích.

Další úmrtí pilotů (v kokpitu):

23. září 2023 – Pilot Alaska Airlines – 37letý kapitán Eric McRae náhle zemřel ve svém hotelovém pokoji během mezipřistání a měl ráno odletět.

18. srpen 2023 – Student letectví u amerického vojenského leteckého střediska (Alabama) utrpěl zástavu srdce uprostřed letu (18. srpna 2023). Instruktor přistál s letadlem – pilot byl mrtvý 18 minut!

17. srpen 2023 – Let IndiGo (NAG-PNQ) z Nagpuru do Pune v Indii – Pilot Manoj Subramanium, 40 let, zemřel poté, co zkolaboval u nástupní brány a chystal se nastoupit.

16. srpen 2023 – Qatar Airways let QR579 (DEL-DOH) z Dillí do Dauhá, Katar – 51letý pilot zkolaboval jako pasažér během letu a zemřel, letadlo bylo odkloněno do Dubaje.

14. srpen 2023 – LATAM let LA505 (MIA-SCL) z Miami do Santiaga, Chile – zemřel po 2 hodinách 8hodinového letu. 56letý kapitán Ivan Andaur zkolaboval na záchodě a zemřel – letadlo bylo odkloněno do Panama City!

16. červenec 2023 – Piper Meridian z roku 2006 letící z Westchesteru NY havaroval na letišti Martha’s Vineyard poté, co pilot při konečném přiblížení utrpěl lékařskou pohotovost a cestující převzal kontrolu nad letadlem a pokusil se přistát. Pilot, 79letý Randolph Bonnist, později zemřel v nemocnici

4. červen 2023 – Cessna Citation N611VG letěla z Tennessee na Long Island, stíhačky objevily pilota v bezvědomí v kokpitu, letadlo se zřítilo a všichni na palubě zemřeli.

Obraz

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vlna úmrtí pilotů: Případy od června do září 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout