Irsko: Muslim záměrně vraždil homosexuály, hodlal v jejich zabíjení pokračovat

Irsko: Muslim záměrně vraždil homosexuály, hodlal v jejich zabíjení pokračovat

Případ, ve kterém dnes padl rozsudek, není v západní Evropě nijak ojedinělý. K podobným případům, kdy muslim vylákal homosexuála, aby ho mohl zabít nebo alespoň fyzicky napadnout, dochází v obohacovaných zemích stále častěji.

Ovšem i přes rostoucí počet podobných případů můžeme tuto „duhovou“ komunitu stále vidět v řadách těch, kdo muslimy a islamizaci vítají a podporují.

Muslim, který zavraždil dva homosexuály a třetího jen zranil, muže vylákal přes seznamovací aplikaci. K útokům došlo vloni.

Ve dvou případech se mu podařilo muže zabít (halal podřezáním, přičemž jednomu z nich uřízl hlavu), ve třetím případě se oběti podařilo utéct, když muslim zaútočil na jeho hlavu.

Sériový vrah Yousef Palani, motivovaný nenávistí k homosexuálům, který sťal jednu ze svých obětí ve svém vlastním domě, byl odsouzen na doživotí.

Dnes odpoledne soudkyně Mary Ellen Ringová odsoudila 23letého muže k nepodmíněnému trestu za vraždy Aidana Moffitta a Michaela Sneeho (v době smrti 41 a 58 let).

Soud také odsoudil Palaniho k souběžným 20 letům vězení za to, že vážně zranil třetího muže, Anthonyho Burkeho, tím, že ho bodl kuchyňským nožem do levého oka.

Soud si vyslechl, že Palani – který se svých obětí zeptal, zda jsou „stoprocentně Irové“ – byl motivován svou nenávistí k homosexuálům a řekl detektivům, že by pokračoval v zabíjení, kdyby ho policie nezastavila.

Soud si také vyslechl, že ačkoli Palani řekl policii, že jeho náboženství zakazuje homosexualitu, vyšetřovatelé byli přesvědčeni, že nebyl radikalizován.

Palani v rozhovorech pro Gardai řekl, že muslimové nemohou být gayové a vehementně popíral, že jsou gayové, přestože používají gay seznamovací aplikace.

Na dnešním slyšení policejní detektiv Conor Jordan ze stanice Sligo Garda souhlasil s prokurátorem Lorcanem Stainesem, že Palaniho motivace ke spáchání vražd byla výsledkem jeho „nepřátelství a předsudků“ vůči homosexuálům.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Irsko: Muslim záměrně vraždil homosexuály, hodlal v jejich zabíjení pokračovat

  1. Škoda, že nezabil aj samotného premiéra – teplého cigánskeho votrelca Lea Varadkara. Mimochodom, írsky jazyk nepozná písmeno v ani mnoho iných. Takéto a podobné prejavy islamu samozrejme bezvýhradne schvaľujem a už sa neviem dočkať, kedy budú v islamizovanej Európe verejné popravy úchylov /v islamskom zmysle/ na dennom poriadku. Aj stínaním, aj kameňovaním, aj zhadzovaním z mrakodrapov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout