Expert má pozoruhodnou teorii o požárech na Maui (video)

Expert má pozoruhodnou teorii o požárech na Maui (video)

Již v minulosti se někteří experti pozastavili nad tím, že kolem často do základu vyhořelých domů či aut stály jen mírně ožehnuté stromy. Přitom v tak ničivých požárech by musely zcela shořet.

Nyní se objevil další expert, který tuto hypotézu podporuje.

Arborista Robert Brame sledoval s rostoucím úžasem požáry na ostrově Maui v srpnu tohoto roku. Požáry podle něj nevznikly přirozeně, ale v důsledku mikrovln.

rozhovoru s Michelle Melendezovou, který má již téměř půl milionu zhlédnutí, Brame říká, že byl na 38 místech, kde zuřily požáry. Na všech těchto místech shromáždil důkazy.

Nejvíc ho zarazilo, že stromy stále stojí a neshořely. „A jak by mohl oheň překonat dálnici? Nedávalo to smysl.“

Viděl to už dříve v Kalifornii po ničivých požárech. Domy, které shoří, a nic jiného. Podle něj to souvisí se všemi kovy, které obsahují.

Brame, který se v oboru pohybuje již 48 let, dále řekl, že  lidé v hasičském sboru přesně vědí, co se děje.

Pokud nevzplanou stromy, ale domy, jsou to požáry způsobené mikrovlnami.

Z aut také nezbylo téměř nic. Brame poukázal na to, že automobilové sklo se taví při teplotě asi 1400 stupňů Celsia. Při lesním požáru dosahuje teplota maximálně 700 až 800 stupňů, řekl.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Expert má pozoruhodnou teorii o požárech na Maui (video)

  1. Expert zrejme nevidel stromy, ktoré horia zvnútra a žiadny kov neobsahujú. Neboli zapálené zhora laserom ani mikrovlnami keže listy na nich sú stále zelené a nespálené. Aj keď niektoré požiare sú zapálené cielene, tak drtivá väčšina ich má prírodný charakter. A je to na náhodných miestach ako napríklad nedávno v Číne, alebo na letisku v Londíne. Domy tiež horia zvnútra.

  2. Expertům by mělo být jasné, že za to mohou elektromobily a Greta. A taky za to může Putin a komunisti. No tak, musí vám to myslet politicky, to je přece expertům jasné. Tak ukažte, že jste taky experti. Jinak budete jen ubožáci. A pamatuje: Expertem může být každý.

  3. nikdy som si nemyslel, ze cim budem starsi tym budem z toho stastnejsi, dnes ako 76 rocny si doslovne hovnim spokojnostou, ze som uz tak stary lebo zit v tomto svete mladsim odo mna vobec nezavidim…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout